KILLZONE 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 28. 2. 2009 21:18

Pokud má někdo něco k této hře, může to psát sem.
Možná si ta hra zaslouží své vlastní téma :-)
Jestli ne, mohou to moderátoři smáznout.

Já jen první mé dojmy. Grafika architektura, atmosféra - pro mě úchvatné. Animace bezkonkurenční.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 3. 2009 00:43

Urcite bude ocom kecat :) moje prve dojmy z multaku su v "co akurat pacate" tak dnes budem zase mudrejsi,tak hadam napisem...

V singli som na zaciatku 3tej kapitoly...vobec to nieje kratka hra btw!

Inak uvodne video...ja som sa nasupu zalubil do Ricka okamzite,ako sa prvy krat usmial...toto som necakal,vobec som netusil,ze ma taku charismu!a vobec,ze sa v nejakej FPS budem vzivat do postav :idea:
Naposledy upravil spajza X dne 1. 3. 2009 04:59, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 3. 2009 01:11

N.Marko píše:Se tam sejdem. Uděláme si klan?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2009 08:36

Áááááá, novej avatar :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 1. 3. 2009 09:27

N.Marko píše:Áááááá, novej avatar :D
Jakej jinej avatar bys u Killzone 2-hypera čekal? :mrgreen: :lol: :mrgreen: Ale je to DOBREJ avatar...ty červený očka...to se musí nechat :-P
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2009 09:48

Si myslím že spajza svím nadšením udělá za hodinu více práce než celé PR oddělení Sony za celí týden :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 3. 2009 10:30

N.Marko píše:Si myslím že spajza svím nadšením udělá za hodinu více práce než celé PR oddělení Sony za celí týden :D

:D stastny zakaznik = najlepsia reklama ;-]
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2009 10:35

Pravda, proto mám už čtvrtou konzoli od Sony (PSX- PS3) a všechny šlapou jako hodinky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 3. 2009 12:05

Neskutečně detaily...laser je opravdu laser nikoli jen červený paprsek. Kdo zná laser, ví o čem mluvím(taková ta speciální struktura světla)..
A vůbec ta hra není šedá. Naopak, je to velmi barevné, což dělají především ta světla.
Ohledně lensflare - ten je neskutečný. Na zemi je světlo určitého tvaru, a v lensflare se to světlo samozřejmě odráží.
Vibrace velmi povedené...zejména střílení z těžkých kulometů(nemyslím příručních) je díky vibracím, hloubce ostrosti a zvuku neskutečný zážitek.

Moje zatím velmi oblíbená zbraň: StA-3 LMG
A hodně mi pomohl i Bolt Gun. Výtečná hračka :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 3. 2009 17:53

A vies preco je to tak s tym svetlom,lebo su to "naozajsne" svetelne zdroje a nie len flakoty textur ako napr v gears 1/2,ze sa postavy panak pred svetelny zdroj a vobec sa to na nom neodraza....lebo nema co :D

Zbran,kua ja som prisiel nato,ze zatial naj assault je ta hned druha na vyber (pozrem ako sa vola) hlavne koli rozptilu striel bez zoomu a obsahu zasahniku a je celkom silna :)

Ked dorobim idem na singel konecne :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 3. 2009 17:57

me se zatim nejlepsi zda defaultni zbran od ISA takova s tou zelenou optikou ,, skoda ze vecne do ni nejsou naboje ,, jinak pak tezky kulomet,, zakladni pistolkou snad nejde ustrilet nic (veteran obtiznost) a hodne me stve ze zkrceni musim furt drzet ale jako az absurdne
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 3. 2009 18:01

ta prva co hovoris by bola OK,keby.....na nu nebolo zo zaciatku len 60nabojov (na tu druhu mas 80) a o 1/4 menie zasobniky,takze musis castajsie nabijat...mno a ma nelky rozptil. :) inak v tom nieje velky rozdiel...

/oh inak na shootgun v multaku mam ze 103.50% ci jako accuracy :D 153 vystrelov 158 killov :lol: masaz...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 3. 2009 18:46

Alianna Hitomi píše:zakladni pistolkou snad nejde ustrilet nic
Pistolka je náhodou super. Jeden zásah do hlavy a padne kdokoli...akorát je pomalá.

Jinak prozatím jsem s tou hrou skončil. Zasekl jsem se ve vlaku a vůůůbec netuším jak dál. podle mě to prostě nejde udělat :'(
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 3. 2009 19:11

ja jsem zatim na pousti ,, brokovnice mi prisla jako nic moc ,, zda se mi slaba ,, znicit ATAC na moste byla sranda ,, napotreti udelano ,, a taky trofej dragonslayer ziskana :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 3. 2009 19:23

Alianna Hitomi píše:ja jsem zatim na pousti
Tam jsem využil nastřelovačku(bolt gun) :D

Brokovnice je naprd. Akorát baterka se občas může hodit...
Poraďte mi někdo ten vlak......prosíííím :-)
beat
Dominating

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků