Obecne rady k vyberu HW..

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 2. 2009 10:49

Nove X3 se predvedly celkem slusne, pravda. Do budoucna budou urcite vyhodnejsi nez Wolfdale.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 2. 2009 11:35

Jojo, hodila by se nějaká ta i7... Tak budu dva měsíce makat a neutrácet... Kdyby to tak šlo že jo.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 2. 2009 11:38

Všechno jde, když se chce :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 2. 2009 13:16

SCobra píše:Jsem si vědom, ale z toho výběru mi to přijde asi jako nejlepší investice. Teda kromě toho X3 od AMD...

tak to se zase pletes, ten X3 od AMD je totiz dnes prave to nejrozumnejsi ;-) http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=91 ... &start=104
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 2. 2009 13:44

Nech si ty testy... Nikoho tu nezajímaj ;-)
Říkám, že AMD už nechci a nikomu nebudu doporučovat něco, co bych si sám nekoupil. Nicméně tyhle dvě věty, které jsi citoval, jsem myslel právě tak, že X3 od AMD vychází minimálně stejně dobře, jako Q6600...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 2. 2009 14:00

nejlepsi jsou tvy duvody :) stary duron a nvidia chipset...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 2. 2009 14:01

Já to říkám pořád, že si nekupuju nic od výrobce, který se už jednou neosvědčil... Leda by nebylo na výběr...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 2. 2009 14:10

opravdu? jakto ze mas teda zase nvidii? ;-)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 2. 2009 14:13

Ok, chybička :-) Stejnou komponentu od stejného výrobce...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 2. 2009 14:25

S AMD procesory nikdy technicke problemy nebyly. Problemy byly s temi chipsety.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 2. 2009 14:25

SCobra píše:Ok, chybička :-) Stejnou komponentu od stejného výrobce...

vzdyt durony se uz neprodavaji ;) a stejne je to naprosta blbost takhle soudit...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 2. 2009 14:27

Ok, přesvědčil jsi mě, že procesor za to nemůže, že mu chybí instrukční sady :-) Teda... Že to byla jeho vlastnost...

Proč by to byla blbost? Na trhu je dost velký výběr od různých výrobců, nevidím jediný důvod zůstávat tvrdohlavě u jednoho z nich...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 2. 2009 14:38

SCobra píše:Na trhu je dost velký výběr od různých výrobců, nevidím jediný důvod zůstávat tvrdohlavě u jednoho z nich...

presne tak
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 27. 2. 2009 13:51

cau,myslite si ze je normalni,dyz mi teplota gpu vylezla na 79 Celsiovejch stupnů? :-) respektive sou tam naky temp1 temp 2 ,temp3.gpu mi hlasi 54C,temp 1 a 2 sou kolem 30C,ale temp 3 je 79C.to sou asi tri naky cidla na GK nemam pravdu? jenom je mi divny proc mi ten program ukazuje u temp3 plaminek, dyz nic nedelam :-]
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2009 14:09

Mě tam ukazuje taky plaminek, když tam mám 59 stupňů :D

79 je v zátěži OK...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků