Burnout Paradise

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 2. 2009 19:08

Právě že ta grafika se mi tam moc nelíbí
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 2. 2009 19:10

Weightlifter píše:Právě že ta grafika se mi tam moc nelíbí

Aha, tak tady mame zakopanyho brouka.. :-)

Jeste musim rict ze je tam skvelej soundtrack...drtit auta kdyz u toho hraje Mozart nebo Dvorak ma neco do sebe... :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 2. 2009 19:13

Jakého zakopaného brouka? Prostě je to slabota a teď se nebavím o grafice, tady je pěkně vidět, že na konzole vycházejí pěkné blbosti, to si raději zahraju FlatOut který je o hodně zábavnější
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 2. 2009 19:21

Ani ne, holt prost ejsou lidi co maji radi (jako ja) kdyz s autem muzu skakat 10 metru do vzduchu, valit to tristovkou po meste a demolovat vsechno co muzu.
Ja bych treba nesahl na sportovni hry typu FIFA a NHL, ale neodsuzju je.
Flatouta mam taky dost rad, ale Burnout je proste novy, a proto jenom cas ukaze jestli se k nemu pak nekdy vratim jako u FO, ktery jsou dohral asi 3x.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2009 20:02

To teda nechápu, co bys ještě chtěl za grafiku :-) Mě přijde lepší než v GRIDu... Ale jinak jo, je to slabota :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 2. 2009 21:45

Tak jo, přiznávám bez mučení, chvíli mě to bavilo :-) Ale už mě to zas nebaví... Je to takový pořád dokola, jak u blbejch, hlavně to ježdění po městě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukezo 17. 2. 2009 18:14

Mně se ta hra líbí, plníš tam různý úkoly. Aut tam je dost a podpora hry, která bude od EA celej rok tu hru obohacuje.
Ta podpora jsou nový balíčky( legendary cars, nový závody, party mod, policie, rozšíření mapy...)
je dobře že je Burnout na PC, kupuji plnou verzi.
Lukezo
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2009 18:28

Jaký úkoly?
Aut je tam 32 a čtyři motorky, což není až zas tak moc...
Celej rok? OOOO, jaká to šlechetnost :-) A pak vyjde druhý díl, ve kterém bude polovina toho, co v dílu prvním, a proto vydaj dalších 10 placených balíčků... A pak třetí díl a čtvrtý a desátý... To už jsem někde viděl :-)

Tak mi pak řekneš, jestli za to ty slíbený balíčky stály :-) Třeba tou policií se dá celá hra totálně zničit...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 2. 2009 18:34

Aut je tam 72 :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2009 18:42

Ehm... Já jich napočítal 32, pokud tedy nepočítám každé dvakrát tak, jak nám to předkládá hra :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 2. 2009 18:59

to by jich i tak bylo 64 :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2009 19:00

No joooo :-) Sakra :-) Tak 36 no... :-) Ale to pořád není nic extra...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 2. 2009 19:38

A me se ta hra libi. Proste si to tak na hodinku zapnout obden a vyblbnout se. Nejsem zastancem nejakych realistickych simulatoru...to uz si rovnou muzu sednout do auta a jet se do mesta projet.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 2. 2009 19:44

Lo!Zza píše:A me se ta hra libi. Proste si to tak na hodinku zapnout obden a vyblbnout se. Nejsem zastancem nejakych realistickych simulatoru...to uz si rovnou muzu sednout do auta a jet se do mesta projet.

Projet se můžeš, ale je rozdíl se projet v závodním autě a nebo v obyčejném osobním autě 8-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 2. 2009 19:56

Jo to mas pravdu, ale stejne tyhle simulatory vseobecne nemam rad. To se radsi v klidu ve tristovce 5x roztriskam o patnik a dojedu treti nez abych si musel kontorlovat kazdej pohyb.
(snad jen TOCA 3 je vyjimka, ale Colini a Richardove nejsou pro me)
PS. Priznam se ze me ted nenapada zadna realisticka zavodni hra... :-(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků