Klub majitelů a přátel NDS - pokračování

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 25. 1. 2009 23:02

na folii kasli, 99% z nich je k nicemu... pokud budes hrat opatrne a pokouset se nerejt hranou, tak je to v klidu...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 25. 1. 2009 23:23

Thesave data could notbe accessed.Please turn the power off and reinsert the ds Card...Nevíte někdo, jak s tim pryč? Hází mi to na kartě u Homebrew... :-/
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 26. 1. 2009 08:48

Tuuurek píše:Thesave data could notbe accessed.Please turn the power off and reinsert the ds Card...Nevíte někdo, jak s tim pryč? Hází mi to na kartě u Homebrew... :-/

jestli to je aplikace kde už jsi měl něco uloženýho, tak je to většinou v háji, poškozený data, jestli ti to nejde spustit poprvý tak může jít o DLDI
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nintendoman 2. 2. 2009 18:38

Tuuurek píše:Thesave data could notbe accessed.Please turn the power off and reinsert the ds Card...Nevíte někdo, jak s tim pryč? Hází mi to na kartě u Homebrew... :-/

presne to iste pise aj mne,mam R4 a pri novych hrach mi to pise dost casto
co je to DLDI?
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod segy 3. 2. 2009 07:33

Mohli byste mi poradit nejaka dobra RPG krome FFiii , FFiv a TWEWY na DS?
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 3. 2. 2009 09:21

segy píše:Mohli byste mi poradit nejaka dobra RPG krome FFiii , FFiv a TWEWY na DS?
Eeech...Magical Starsign. Příběhově sice na FFka nemá, ale i přesto je velmi dobrá a obsahuje zajímavě fungující prvek astrologie. Jestli ti nevadí krokovací dungeony, tak Orcs & Elves :) Jinak bych rozhodně doporučil Final Fantasy XII: Revenant Wings, to je ale spíše RTS s výraznými RPG prvky. A pak tu je samozřejmě GBA slot (že na to řada lidí zapomíná :hm ) a tudíž přístup k HROMADÁM GBA RPG - FF I, II, V, VI (tyhle na DS nevyšly), Golden Sun 1 + 2, Mario & Luigi: Superstar Saga (značně odlehčené RPG, ale hodně srandovní a kvalitní) a další. Jo, zapomněl jsem na Chrono Trigger DS (u nás by měl vyjít začátkem února...EU lauch je 6.) :-[ Takže je z čeho vybírat :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 2. 2009 12:22

Jeste snad Sonic Chronicles...nehral jsem, ale delali to Bioware tak to nemusi byt zle.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 2. 2009 15:06

Jo toho sonica jsem zkoušel včera a fakt v poho...doporučuji...taky trackmanii a eledees na NDS
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 2. 2009 20:21

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 4. 2. 2009 20:30

Ještě se chci zeptat jaké pouzdro NDS by ste doporučili? Je nějaké oficiální od Nintenda?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 4. 2. 2009 20:38

Je (sám ho mám) ale už jsem ho dlouho neviděl prodávat. Kdysi jsme ho v JRC nabízeli...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 2. 2009 21:46

Majkle podle mě je to defakto jedno jaké pouzdro...oficiální ani myslím není
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 2. 2009 23:20

Ja mam jako pouzdro takovou malou kasicku se strapem. Vejde se tam zhruba tak 8 cartridgii + adapter na flasku. A nemuzu si to vynachvalit.
Takove ty obaly na miru ktere de-facto prilepis DS a jsou tam otvory jen na tlacitka se mi vubec nelibi.
2 PSK: Tak jsem zkousel toho Sonica. Sonica mam hodne rad, ale nejak se mi to na RPG nehodi...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 2. 2009 00:12

Nevím já zas naopak nemusím normálního sonica kvůli té rychlosti (někdy ani nevnímáš co se na obrazovce děje) a defakto jen držení šipky dopředu plus mačkání skoku :-) to není pro mě a díky tomu RPG to dostalo smysl :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 7. 2. 2009 08:05

Peter S. Kenedy píše:Nevím já zas naopak nemusím normálního sonica kvůli té rychlosti (někdy ani nevnímáš co se na obrazovce děje) a defakto jen držení šipky dopředu plus mačkání skoku :-) to není pro mě a díky tomu RPG to dostalo smysl :-)
Jenže přesně o tom takto rychlé plošinovky jsou :-) Věřím, každý má jiné chutě, každému sedí něco jiného. Třeba já mám rychlé plošinovky rád (to víš, když člověk vyroste na PC 486 a podobně rychlé hře Jazz Jackrabbit... ;-] ), jen žádnou na DS nemám :-( Vůbec v poslední době zažívám nákupní útlum, DSko se nového kousku už pár měsíců nedočkalo :-S Zas*aná krize, pracuju v automobilovém průmyslu a je to pomalu katastrofa...práce není, místo 5 dní týdně makáme jen 3 dny (v lepším případě čtyři dny)... výplata bude chudá (za leden možná ještě OK, ale za únor to bude masakr...údajně zůstaneme CELÝ poslední týden doma) :-/ A je potřeba poplatit jiné a důležitější věci než přírůstky do rodinky DS her ;-) Ovšem doufám, že někdy vyjde ten CTDS, to je povinnost :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků