"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 2. 2009 15:07

Marko - hezká sbírka... ;) akorát ten foťák nefotí nic moc... :(
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 2. 2009 15:14

Vidím, že ani plošinovky nemusíš, ale jinak hezká sbírka.
Vyfotil jsem svoji sbírku PSP her, na další hry nemám čas ani prostor :) , tak zas někdy jindy.
Obrázek
Naposledy upravil Majklbig dne 1. 2. 2009 15:17, celkově upraveno 2
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 15:15

Logan: Mobil, co by jsi taky jiného čekal že? :)

Majkl: Dej tam nějaké fotky.

EDIT// Už dobrý. Koukám dost solidní, něco bych si vybral taky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 2. 2009 15:38

Majkl: Hodne dobry - vidim, ze mame hodne podobnej vkus... ;)

N.Marko - kde to skladujes? celkem dost velka sbirka... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 15:43

Právě v té almaře :)
Hodně rustikální kus nábytku co pamatuje snad i krále Klacka I.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 2. 2009 15:44

Logan007 píše:akorát ten foťák nefotí nic moc... :(
No nevím...podle mě je to tím mobilem nafocené lépe, než fotéí někteří foťákem, kde napálí blesk přímo zepředu :twisted:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 15:46

beat píše:
Logan007 píše:akorát ten foťák nefotí nic moc... :(
No nevím...podle mě je to tím mobilem nafocené lépe, než fotéí někteří foťákem, kde napálí blesk přímo zepředu :twisted:

Nokia N70, 2 MegaPixely- pro běžnou potřebu více než dostačující.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 2. 2009 16:41

N.Marko:

poklona, krasna zbierka :tleskani :tleskani :tleskani

Co je to za hru medzi Xenosaga II a Shadow Hearts 3 ??? Vidim ze nieco od Konami, zeby Kojima Productions ?

Majkl:

tiez krasne :love:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 17:26

Ring of Red. SJRPG z počátku PS2 éry- na grafice to je hodně znát, protože to je chudé na poligony a efekty skoro neexistují.
Je to alternativní historie, kdy se za druhé světové masivně nasadili mechy (no japonci, co taky jiného čekat) a došlo i k jiným politicko-ekonomickým změnám. Ve zkratce koalice spojenci-japonci-němci proti zbytku fašisticko-bolševického světa. Ke každému mechu můžeš přidělit tři jednotky pěšáků různých specializací (sabotéři, soldáti, medici, opraváři) jednu máš na korbě mecha a dvě slouží jako podpora/útočná skupina- možností je docela dost. Vlastní boje jsou tak trochu ATB, protože nějaký čas trvá než po akci můžeš něco dělat. Mechy jsou rozdělené do tří tříd podle dostřelu (použité hlavní zbraně). Příběh je vyprávěn pomocí statických obrázků (cca 4 obrázky na každou postavu) a je naprosto o ničem.
Hra je pomalá, nudná (pokud nejsi do tohodle žánru fanda) a naštěstí už skoro nejde sehnat. Nedoporučuju.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 1. 2. 2009 17:54

Pekne sbirky panove,pekne ;-) A do budoucna,mozna dobre investovane penize.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 18:00

Tak to nevím. Kdybych měl všechny ty peníze co jsem do toho nacpal dostat najednou zpátky, asi by to dělalo hodně přes 100K- což samozřejmě dneska nedostanu. No a vzhledem k limitující životnosti CD/DVD (odhadované na +- 30 let, pak je datová ztráta už tak velká, že informace vlastně nedávají smysl) to ani není moc dobrá dlouhodobá investice. Nedovedu si představit jak mi někdo za padesát let dá půl milionu za sbírku krabiček s potištěnými plackami. Když si uvědomím že za třicet let z toho budou jen bezcenné plastové kotoučky, polévá mě studený pot. Takových vyhozených peněz...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 2. 2009 18:29

N.Marko: Někdo to prokouří....
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 18:34

Taky fakt.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 2. 2009 19:41

Majklbig píše:Vyfotil jsem svoji sbírku PSP her
Obrázek


Spousta zajímavých her! Fakt příjemná zbírka!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nintendoman 1. 2. 2009 20:55

N.Marko píše:Tak to nevím. Kdybych měl všechny ty peníze co jsem do toho nacpal dostat najednou zpátky, asi by to dělalo hodně přes 100K- což samozřejmě dneska nedostanu. No a vzhledem k limitující životnosti CD/DVD (odhadované na +- 30 let, pak je datová ztráta už tak velká, že informace vlastně nedávají smysl) to ani není moc dobrá dlouhodobá investice. Nedovedu si představit jak mi někdo za padesát let dá půl milionu za sbírku krabiček s potištěnými plackami. Když si uvědomím že za třicet let z toho budou jen bezcenné plastové kotoučky, polévá mě studený pot. Takových vyhozených peněz...

ja sa pamatam ako sa este pri prichode DVDciek hovorilo ze zivotnost je 10 rokov takze to uz by pomaly mali prestavat fungovat,za 30 rokov je dost mozne ze sa znehodnotia ale dovtedy sa urcite nieco vymysli,nejake obnovovacky medii alebo take nieco
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků