Ordinace Dr. Míši

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 21. 1. 2009 20:05

dr.míša - škoda té player`s choice u jedničky.. :/ ta to kazí -> naštěstí jsem kdysi koupil obě dvě nové, v originále - za pár šupů byly... GBA tituly jsou skvělé - bohužel je nemůžu v zachovalém stavu sehnat... NDS kousky jsem viděl v jedný zastavárně tady za rohem - leží tam dva měsíce, chce 500 za jeden, ale počítám, že mi je dá oba za těch 500... NES a SNES verze máš včetně krabiček?

přijde mi jako strašná škoda, že na N64 měl Metroid absenci - byl by to platform seller jako hrom... :(
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 1. 2009 21:16

Mnooo raději nemluv, ten platinovej Metrák mě taky tak trochu pálí, ale pak jsem si to pro sebe srovnal tak, že má alespoň každá krabička s té trilogie jinou barvu :-]

Mnoo a k tomu NESáckýmu krabku nemám a ke SNESáckýmu taktéž ne, ale tam bych se trochu pozastavil. Jedná se o německou verzi, které měla jinej formát než drtivá většina her na SNES a N64. Ve stejném formátu vyšla také hra Mystic Quest Legend (mám ji v kompletu), Secret of Mana (mám jen manuál a hru jako v případě Super Metroida), Secret of Evermore (komplet), Terranigma (jen cartrige) a myslim, že pro Německo vyšlo ve stejném formátu dalších 5her.

Nejsem si jistej, ale myslim, že nikde jinde podobné formáty nevycházeli!
Naposledy upravil dr.miša dne 22. 1. 2009 09:52, celkově upraveno 3
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2009 06:40

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 22. 1. 2009 10:01

to je zbran z portalu nie? vyzera to ako nejaka roboticky hmyz, fuj ;-)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 22. 1. 2009 11:13

hej tie nemecke hry na snes hlavne rpg ale aj iné mali taký veľký formát kôli tomu že tam bol hneď pribalený oficiálny spelberater (game guide)
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 1. 2009 13:44

2kirby64

ja natürlich, ke každé hře byl přibalen Der offizielle Nintendo Spieleberater

Tyvoge, někdo to také pamatuje a ví o tom, das freut mich

Hraní zdar! Obrázek
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 1. 2009 11:49

ja som mal tie hry na snes vlastný som mal ilusion of time a požičané s herne čo boli u nás som mal terranigmu a Mystic quest legend naturlich komplet mit spielberate bohužial som potom ilusion predal v tých časom som ešte nerobil a potreboval som hotovosť na N64 ked vyšla ešte som mal aj chorrono trigger us ten som tiež musel predať ale ostal mi ešte adapter na ntsc hry na snes tak si ho možno ešte dakde zoženiem
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 1. 2009 10:27

kirby64 píše:ja som mal tie hry na snes vlastný som mal ilusion of time a požičané s herne čo boli u nás som mal terranigmu a Mystic quest legend naturlich komplet mit spielberate bohužial som potom ilusion predal v tých časom som ešte nerobil a potreboval som hotovosť na N64 ked vyšla ešte som mal aj chorrono trigger us ten som tiež musel predať ale ostal mi ešte adapter na ntsc hry na snes tak si ho možno ešte dakde zoženiem


jj SNESácký starý pekla - MASAKR :love:
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 24. 1. 2009 19:04

škoda že pred playstationom tu konzole neboli moc rozšírené ja som mal šťastie že bývam akurát na takom mieste kde sme boli už od čias NEs dobre zásobovaný a inforomovaný už som sa raz rozpisal o tom na svojom blogu kdo to ešte nevidel a mal by záujem http://kirby.blog.sector.sk/blogclanok/ ... _v_pd_.htm
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 1. 2009 23:10



Mnooo hele ostře Kirby64 Obrázek

.. mohl jsi se rozepsat o hrách,který tě "sformovali" zaujala mě Secret of Mana (ta je obzvlášť vyvedená) a samo Zelda: A Link to the Past
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 28. 1. 2009 23:32

Kirby...vážně ostře ^^ Moc zajímavé, dokonce si se mnou tykáš, co se týče těch SNES her (CT, FF VI,... ^^ ).
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 31. 1. 2009 14:38

rpg na snes a ps1 boli naj až na dragon quest ten sa mi nepačila ani jedna časť a ani neviem prečo a potom som začal na ps1 hrávať hlavne srpg napr. front mission 3 bol skvelý a ešte séria vandal hearts atd
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nintendoman 1. 2. 2009 08:49

Obrázek

toto je moja zbierka,viem ze na niektorych jedincov tu este nemam tak ale stale ju intenzivne rozsirujem,tie veci co su na fotke som nazbieral za nejake 2 roky,NES a SNES a hry do toho som mal uz pred tym
moje next-gen doupe:
Obrázek
old-gen doupe u babky,ja nemam taku hnusnu tapetu na stene :-! :
Obrázek
a nejake Gamecubovky,osem ich tam chyba lebo som ich pozical:
Obrázek
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 11:19

Pěkná sbírečka- hlavně ta sestava všech možných systémů.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 2. 2009 12:09

Nintendoman - hezký... ;) kde máš wii? vidím jen podstavec...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků