Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 7. 1. 2009 11:45

No já osobně o té kolekci Universe celkem uvažuju a za čtyři kila by to nekoupil jen blbej. Pravda je, že Forsaken Gods tam nejsou, pravda ale taky je, že Forsaken Gods (prý) nejsou nic moc. Leč, příběh působí zajímavě. :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2009 11:54

No ,hlavně G3-FG(oprava,vejškrabek,nastavená kaša?!) jsou zatím ?!engliš...,no to je pro massaboba problema jako NWN 2,Shivers Obli,atd...
smutnej Béér,Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 7. 1. 2009 18:04

podla mna celkom vydareny wallpaper ku Gothicu 4 http://www.mygothic.net/images/g4_wallp ... 0x1050.jpg , z tych co su tam / http://www.mygothic.net/?sekcia=gothic4&page=wallpapery /, sa mi paci najviac 8-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2009 19:13

No díky Ti Thowte za bratkovski Link...no já bych toho trotla řešil,Výskokem a příDupem!Ani Fajr-rainbow by nebyl od věci...ehmmm,dal bych mu Přednost,že...No budu mít v noci co číst...Starký Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 8. 1. 2009 10:36

No pokud jsi, Thowte, viděl in game video na Arcanii (Gothic 4), tak zas tak nadšeně nevýskej. Už to nebude mít s Gothicem co dělat...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 1. 2009 10:53

nevidel .. ale mne sa napr. nepaci ani 3ka, hoc som ju nehral, ta grafika mi pride dost hnusna... secko take leskle a oblé /ale mozem sa mylit, moje dojmy su len zo screenshotov/ ... uz z toho nedycha taka atmosfera ako z 1notky alebo 2ky ... ale nebudem predom odsudzovat, najprv by som si to mal asi zahrat, ze ano :-P ... ako vravim, viac sa mi pozdava to Risen... uvidime

//teraz som pozrel to ingame video Gothica 4, vyzera to fakt hnusne :D dufam, ze ten panel, co je tam dole, ide vypat, ukazatel zivota nepriatelov vypada hnusne, zameriavaci kriz pri luku vyzera hnusne...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 1. 2009 11:19

No ,nepobozkany Thowte,daj si Gothica 3 ,vyšel v Mágu a v JRC bol take za Bozk,ta krajina nemá chybu a Safari tiež nie...na mým Starkém Psovi to neni načančané,ale s lahkým,,dobehom,,aj funkčné(s poslednými patchi...)podle mňa to nemá chybu,až na nefunkčné gildy,neprovázané story a questy mezi lokacemi a městy aj setrený rozdíl i následky mezi dobrem a Zlem...no aj ty konce sú také,,aberdý,,...celkom ,ale při dnešné Sahare Ti přejícně závidím,že
máš co hrát-Gothica 3 a k tomu dat FG...jo skákal si vodopády v G2? v G3 Caňoning nemá chybu!...se Slzou u Voka ,...Tulák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 1. 2009 20:35

no, ja ale G3 na mojom hardweri nerozhybem :-( teda hej, ale na min. detaily, cukano, a to odmietam hrat... si radsej pockam na upgrade, potom to pojde ako vystrel z praku, snad

co myslis tym skakanim vodopadov v G2? to som tam este nepraktizoval, je to k niecomu dobre? alebo len tak si mam skocit z vysky do rieky, pre pocit? :-D ... mne stacil onehda canyoning nazivo, ze ano :-P
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 1. 2009 21:00

No ,,vodopading,, v G2 u Kláštera,he zkratka od Slunečního kruhu,když jdeš zadem přes Kruh v Lese a vezmeš to přes hřeben doleva,zrovna tak si mužeš zkratit cestu,,hupsem,,z mostu a proplaváním skalní bránou k Shadow cave-Skřetí Dub,...vodopády u Trollí ohrady,...no a v G3 je více vodopádů a zkratek,a krásnějších a delších
...jelo ma to ,,orezané,,na 2600+,1Gb Ram a Ge 6600,...neříkej ,že máš slabší stroj?!Daj tomu šanci,až nebude čo hrať?!...Tulák Marcel od Zvonu...nebo sa bójiš bravčového?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 1. 2009 21:43

mám! 2500+, 512 ram!!!, radeon 9600Pro 128mb /len DX 9.0b, iba SM 2.0.../ ... a aj ten je v brachovej izbe, takze hravam momentalne na notebooku s integrovanou grafikou :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 1. 2009 21:54

No máš praudu ,sorry Thowte,napiš ma još parametre toho noutbuku,já ti sepíšu co sa na Ňom dá hrať,no a snad ,,dolazim,,letos na Slováč?!...ozvi sa mi na SZ či Mail volačo vymyslíme ...tož Krááá havranie bratko...Tulák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 1. 2009 22:41

no tak to hadam nebude tie parametre treba, ja viem, co mi na tom ide a co nie 8-) ... ale mam to napisane v profile ;-) ... jj, az pojdes k nam, mohli by sme skocit na pivko, az pojdes nedaleko mna, to sa urcite ozvy, predtim, ale teraz mi to pride este priskoro riesit, predpokladam, ze na vylet sa vydas az niekedy po zime ;-]
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 1. 2009 10:33

Taky to rozjíždím doma na skoro stejné mašině (teda 3100+), taky 512 mb ram, grafárna úplně stejná, ale Pro verze, což dle papíru znamená, že tam je 256mb. Noťas je ještě horší šit, stejný paramatetry, ale integrovaná grafika.

Doma to šlapu na nejnižší detaily na 12 fps, na střední 12 fps, na high vůbec. :-)


Jináč, že bych si udělal vejlet na Slovensko? Tak někdy v létě? :-D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 1. 2009 11:04

pre mna za mna ... mohli by smeskocit na pivo, az by si siel okolo :-) ... ale do leta daleko, ani ja sam neviem, kde budem, co budem ...

inac uz som lvl. 10 :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 1. 2009 11:06

No my jdem na slovaky na 100%. Na Donovaly, někdy v létě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků