Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 1. 2009 11:58

Pánové, vy mě uplně lákáte abych to taky rozehrál... Onehdá jsem to dlouho nevydržel, protože ... proč vlastně? Ale ne, nejprve musím dorazit ty IWD... ;-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2009 13:40

Neboj Kurča,my moc daleko neutečem ,boj je na všech frontách...tu i tam,...
rozvrkočenej Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 1. 2009 15:50

No, já na ot fakt dostávám velikou chuť. Havrana jsem nikdy nehrál, nepočítám-li posledně těch pár hodin (dostal jsem se do Khorinisu). G2 samostatně jsem dohrál za drakobijce (nejsympatičtější postava :-) ;-) ) a bylo to vynikající, tak mám teď docela chutě.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2009 16:34

Hej ,Ty ostudo -Kurčo,tak to honem naprav,neb Havran je još o stupinok vyše ako G2 a o dva stupinky těžšě(inflace bodíků a pochlapení potfor aj trotlů) a o jednu móc penknú krajinku navyše,(kamžs si nedolazil...)...Krááá,Krákora Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 1. 2009 21:49

Já vím, já vím... Jenže teď vůbec nestíhám :-( Nestíhám ani to IWD.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 1. 2009 23:15

veru, ani ja :-( **** skola 8-S
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 1. 2009 16:06

Nic s Váma neni,jdu naháňat žoldáky...teď ma to spadlo ,sakríš,no znova popoběhnu na Oran,vrrr,...schvácenej Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 1. 2009 11:47

Thowt1 píše:veru, ani ja :-( **** skola 8-S


-||-

Ale po zkouškovým, to bude paráda!!! :-)

Jináč, já akorát doběhl na Lobartovu farmu a vím, že prostě teď hrát nemůžu. Nejde to. Nesmím.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 1. 2009 12:18

Vydrž Šemíku vydrž,...,pak si to bez výčitek vychutnáš,držím palec...,aby si to dal za dobrá čísla,...no,šel jsem u Leeho přes mrtvoly a párku,,nedoftipů,,muselo býti domluveno,neb kazili ,,vote,,...škoda ,že z nich nepadá i brnění,že...nějak se mi to nechce v I. kole domlacovat a přetahovat se
,ehmmm,,utíkat moc před potvorama,jdu si pro kljúč od Starého Světa a popojedem,aspoň si tam nahrabu many a bodíky...no měl bych još domlatit bandity,asi jo...Krááá Krkavec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 1. 2009 22:15

http://www.piranha-bytes.com/order/orde ... php?id=140 :shock: az budem mat viac casu, tak to preskumam ... ja chcem tricko! :mrgreen: :love:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 1. 2009 23:53

Tohle jsem viděl v tescu za pětikilo! :shock:

Jináč mě celkem mrzí, že právě mám pouze Gothic II Gold a Gothic III, ale za to pětikilo bych si to možná i koupil :D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 1. 2009 23:59

i to vyzera pekne :D .. skoda ze nie som pri peniazoch, inac by som to secko poskupoval a vylozil na policku ^^ ... ja vlastnim len Gothic 2 + datac /gold edicia/, tu, co bola ako plna hra v Leveli ... mal som i Gothic, tiez z Levelu, ale ten sa mi stratil :-S :'( /teda ono som to ani tak nevlastnil ja, ako kamos, ale to je zajedno, pretoze Levele a DVD z nich mame v takom, ehm, komunistickom vlastnictve :D ... raz kupil on, raz ja, a casom sa to totalne domiesalo, ze co je koho :-D /
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 1. 2009 06:37

Chemist píše:Tohle jsem viděl v tescu za pětikilo! :shock:
Jináč mě celkem mrzí, že právě mám pouze Gothic II Gold a Gothic III, ale za to pětikilo bych si to možná i koupil :D

Já to viděl i jinde: http://eshop.megahry.eu/Gothic-Universe_g1900.html
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2009 09:28

Sice už všechny tři Gothicy mám, ale tohle je pěkná edice... Blbý je, že nepočkali na datadisk pro trojku...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2009 11:17

To já taky a několikrát ,že...no hlavně ,že to umí čéski...no he stejně si budu muset Gothic I. zvopakovat a prověřit i Módy(něco prej přibylo?!),no noha+zima
mi dává příležitost se aspoň zabávať,takto...Krááá Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků