Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Batou 26. 12. 2008 21:43

Mě se právě ve trojce nelíbila skoro žádná písnička :-D ve čtyřce jich je kupa, asi podle vkusu ^^ jinak ta obtížnost mi vážně nevadí :-D
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 12. 2008 22:48

Obtiznost mi prijde stejna. Ctverka ma podle me daleko vic znamych pisnicek, a da se to jeste rozsirit stahovatelnym obsahem.
Skoda ze nektery pisnicky ze trojky nejdou ulozit do Wii a pak je hrat ve ctverce. Stve me to prehazovani CDcek.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 29. 12. 2008 15:56

Tak zítra by měl konečně dorazit router.
Vybral jsem tohle, docela levné řešení, doufám, že to pojede :)
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 7000000FXS

...tak jestli se mi to podaří nastavit, tak konečně můžu s někým poměřit sílu v Mario Football a Mario Kart :) ... ... jdu zatím trénovat ... ... :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 12. 2008 17:14

Logan: Není na N64 ještě nějaká periférie/rozšíření? Mám pocit toiž, že jsem kdysi viděl nějakou krabici co se cpala pod samotnou konzoli.

//odpověď máš tady: viewtopic.php?f=514&t=501854&p=6004630&sid=df7db9c6494ba4a8e9b231bc32cb51dd#p6004630 Logan
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 12. 2008 19:18

to Hali32 - já mám taky levný http://www.alza.cz/edimax-br-6204wg-access-d58536.htm a funguje parádně ;-) mám na něj připojený Wii, laptop, DS a psp :-)) ale taky jsem se bál že to vůbec nebude fungovat protože je moc levný.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 29. 12. 2008 19:32

Uvidíme zítra, doufám, že s tím nebudou nějak extra velké potíže... :D ... ... s tím nastavením...kdyžtak se nechám zaškolit od vás, co už na tom jedete :D ... ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 12. 2008 19:34

Edimaxu se vyhnout obloukem... onehda jsem jeden mel doma a nemohl jsem na nej nic pripojit...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 12. 2008 20:00

To mi řikáš brzo :-D nicméně je to fuk protože mě funguje perfektně a podařilo se mi na něj připojit všechno co jsem potřeboval ;-] .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 1. 1. 2009 12:08

Systém friend kódů...za takovou kravinu by chtělo toho kdo to vymyslel pořádně nakopat do zadku. :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 1. 2009 13:54

Kdyby se používal jenom ten jeden (ten Wii friend code) a fungovalo by to u každé hry tak by mi to nevadilo ale takhle je to fakt hrůza.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 1. 1. 2009 14:25

Pročež opravdu nechápu, proč to Nintendo nepořešilo stejně jako konkurence a PC - prostě multiplayer lobby, kde by si hráč vybral/založil hru a byl by klid :) A ne se s*át s Friend Codes...upřímně řečeno..zrovna tohle je věc, která mne v otázce shánění routeru (a tudíž možnosti hrát AW: DC online) činí zderženlivým...sice mohu hrát s náhodně zvoleným hráčem odkudkoliv ze světa, ale pro hru se známým POTŘEBUJU Friend Code...žádnej MP lobby, kde bych třeba založil hru a zahesloval (takhle se do ní dostane jen ten, kdo zná heslo ^^ ), jak je to obvyklé na PC...Nintendo má výborné platformy, ale online pohnojili vůbec nejvíc >:-(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 1. 2009 15:46

No tak jasný ale tohle nejde ani na ostatních konzolích ne? Nebo se pletu? Jinak když chceš hrát s kamarádem tak FRIEND kod potřebuješ, ale když je ti jedno ským hraješ tak ho nepotřebuješ , prostě ti to najde protihráče samo, jinak lobby....lobby je i v COD 5 na Wii ale ne takové jak říkáš ;-] . Jinak hele řekni mi co je na tom AC tak skvělýho, dit tam jenom chodíš sbíráš ovoce chytáš ryby, motýli a to pořád dokola ne? Jako proti gustu žádnej dišputát jenom by mě zajímalo proč to každýho tak baví ^^ . Já hrál jenom tu DS verzi ale ta mě prostě po chvíli začala nudit.

EDIT - aha AW! :D tak to jo to je parádní hra, tak mi kdyžtak na to AC odpoví někdo jiný :-] .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 1. 1. 2009 16:02

Tak AC je na takové hraní, že to zapneš jednou za den na půl hodiny, polítáš věci, pokecáš s lidma... :) ... ... je tam pořád něco nového a nutí tě to zapnout ... ... a když k tomu připočítáš online ... tak to nemá chybu . . .
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 1. 2009 16:07

2Batou:

tak v zásadě řešíš neuvěřitelné úspěchy legendárního Tamagotchi

Tak nějak to hraje na strunu člověka a jeho podstaty, shraňovat, opečovávat, být sociálně úspěšný. Tak proto je Animal Crossing tak úspěšný.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 1. 2009 16:17

Batou: Na PS jde u většiny her udělat soukromé loby, nebo místa "rezervovat" pro známé z friendlistu. Žádný problém.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků