Nejlepsi RPG vsech dob

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 5. 2008 22:33

OT: Přesně tak, stačilo zmáčknout "m" ... Vím, že jsem nechápal, "...proč se najednou tak divně motám a nehýbu se jako dřív" :-D

PS: Dnes jsme u kámoše prolítli ve dvou první město Diabla 2 - ta hra je zábavná i dnes... :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 9. 2008 10:19

Fallout 1&2, TES : Morrowind, Baldurs Gate II...
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 15:21

Já bych nominoval Neverwinter Nights - bylo to první RPG, které jsem hrál, a dodnes se k němu rád vracím. Pravidla jsou prostě geniální, musím říct, že potom zpětně mi v Baldur's Gate 2 na starší edici pravidel něco chybělo :-) Napřed jsem hrál podle návodu a snažil se trochu pochopit principy žánru, pak jsem si pečlivě piplal své postavy nejrůznějších profesí a moc jsem si to užíval :-) Btw, jsem docela zvědavý na Dragon Age - podle toho videa, co jsem viděl, to vypadá slibně :-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 15:28

Bohužel piplání postav je to jediné, co je v NWN zábavné... Ale tak prvnímu RPG člověk leccos odpustí :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 15:32

Hmm, mně se teda líbil i příběh, měl jsem rád některé postavy... IMHO záleží, jak se do toho člověk chce ponořit. Ale tak každý má svoje preference a je určitě dobře, že těch her je víc a člověk může vyzkoušet kde co :-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 15:37

Ale jo, příběh a postavy jsou docela slušné, mě spíš vadil design úrovní... Nepřišly mi nijak moc nápadité a ani zábavné. Asi by se tam hodil nějaký systém "fast travel".
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 16:07

No, je fakt, že design úrovní nic moc, ten engine byl udělaný tak, že je všechno striktně pravoúhlé a moc různých druhů prostředí tam taky není, ale co už jinak se vždycky skvěle pobavím. Už kvůli tomu, že si stejně nikdy nepamatuju, jak jsem si naposledy dělal svoji postavu, tak ji musím dělat jinak :-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 12. 2008 16:40

NWN nejlepsi RPG vsech dob??? :lol:

Mozna kdyby to byla kolonka nejprumernejsi RPG, tak mozna. Hned za nim by se ohrival dungeon Siege.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 16:45

Tak NwN bych určitě s DS nesrovnával... NwN je opravdu dobrý - systém pravidel je výborný, příběh taky, do hry se dá ponořit, narozdíl od DS, kde akorát tak mlátíš potvory po hlavách a leveluje tě to samo, ani si nemůžeš vybrat, co chceš vylepšit.
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 12. 2008 16:56

Ja ho s DS nesrovnavam, jen rikam ze je stejne prumerny.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 17:19

OK, mně se zase líbí (NwN, ne DS) :-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 23. 12. 2008 17:59

NwN jsou jedno z nejNEzábavnějších RPG jaké jsem kdy hrál...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 23. 12. 2008 18:36

Tvrdě do něj, třeba nakonec prozře a zjistí, že to NWN opravdu není taková bomba... ;-) :-D

//Třeba teď hraju IWD a je to asi tak nekonečněkrát zábavnější. :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 12. 2008 19:25

kurcatovium - To ti verim, v IWD mas totiz vic postav, coz je zasadni plus pro variabilitu v soubojich.
Naposledy upravil _DAVE_ dne 23. 12. 2008 19:26, celkově upraveno 1
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 12. 2008 19:25

Ha Flejm,drrrrž ho pod Krrrkem...běéžim pre bác-hamr,a mně se náhodou Dungeon Siege móc líbil(fungující parta,Oslíci a,,krajina,,.... a Aranna též) ,ale Dvojka DS již neé...ále ,když nej.-tak pochopitelně v 2D-Baldry a v 3D MORRO a Gothic-hlavně 2+Havran!,že...STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků