Neverwinter Nights

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Který modul NWN má nejlepší příběh?
původní Neverwinter Nights 5 %  29%  [ 5 ]
ne ne, zasněžené Shadows of Undrentide jsou lepší 3 %  17%  [ 3 ]
vůbec ne, temné kobky Hordes of Underdark vítězí 7 %  41%  [ 7 ]
mám nejraději jiný, neoficiální modul 2 %  11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod USER47 14. 12. 2008 00:10

Jo, NWN není špatný, ale oproti takový BG je to slabota. Zejména příběhem a designem levelů.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 15:17

Zdravím, mám v NwN malý technický problém pod Vistou. Když jsem všechno řádně opatchoval na 1.69 a spustil v režimu kompatibility Windows XP SP2, tak to konečně jede a vlastně celkem dobře, akorát mi tu a tam vypadne nějaká ta textura u postav - to se projevuje tak, že mají třeba bílý kus brnění, obličej, nebo vlasy. Říkal jsem si, že by to snad spravily ovladače na grafiku, ale systém mi hlásí, že mám aktuální, tak nevím. Hrát se to dá, ale je nepříjemné, když si zazoomuju na svou krásnou paladinku a najednou jí vypadne nějaká ta textura, to potom není nic moc pokoukání...
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 15:31

Tohle mi dělalo na NB na Vistách i bez kompatibility, mám podezření, že by to mohlo způsobovat ATI, ale na NVidii jsem to ještě nezkoušel.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 15:33

To by mohlo být ono, já mám taky ATI. Akorát nemám k dispozici žádnou kombinaci Vist a nVidie, abych to ověřil :-(
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 15:35

Tu já tu mám, akorát přemýšlím, jestli se mi to chce instalovat :-) Ale jo, já to instalnu a řeknu výsledek.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 16:08

OK, díky. Jinak uznávám, že instalovat NwN (kór včetně datadisků) je teda fakt něco. Jsem si tak včera říkal, kdybych měl aspoň tu diamantovou edici na DVD... :-)
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 16:11

Na první pohled se zdá, že jede všechno naprosto bez chyb. Bez kompatibility, bez vypadávání textur... Mám nejnovější ovladače (180.84?), patch 1.69, ale jen jsem zkusil naloadovat pár pozic a trochu se proběhnout po světě, takže nemůžu vyloučit, že se vypadávání textur objeví někdy později.

Tohle vypadá docela zajímavě:
http://projectq.nwvault.ign.com/forum/index.php
Bohužel web je zatím mrtvý, ale na foru na bioware.com je o tom info.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 16:49

Hmm, vypadá to zajímavě, škoda, že je to teď down.

A zkoušel jsi zoomovat na postavu a prohlížet ji ze všech stran? Jestli jo a bylo to OK, tak si myslím, že se vypadávání textur už neobjeví. Mně se to poprvý stalo už když jsem si vytvořil postavu a kecal s Pavlem.
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 12. 2008 17:09

Zkoušel jsem zoomovat a otáčet a všechno ok.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 17:17

Hmm, tak příště asi budu pečlivěji vybírat hardware, no...
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 12. 2008 19:55

Vřele Ti Redee doporučuji staršího PSA-písí s W95/98...a máš za pár šupů po starostech...STarec Marcel od Zvonu...a máš vybráno...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 23. 12. 2008 23:59

Ha ha, tak to bylo fakt vtipný :-D Jinak jsem si vždycky myslel, že Windows 98 není hardware, ale software ;-) To je zajímavý, co se člověk na fóru všechno nedozví...
RedeeMrd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 24. 12. 2008 00:32

*****: W98 samozřejmě není hardware, ale kdybys četl pořádně, tak tam je "písí s W95/98" ... a tím "písí" je myšleno stará šlupka ~ P150MHz apod.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 12. 2008 00:38

No víš Redee,ten HARD je ten Pes-písí a ten problema PRG pro hraní Her je Vista...jinak se jako Křesťan moc nechováš?!...Tuplem ,když jsou Vánoce...no nic to je Tvůj problém ,jedině ,že by jsi se řídil,,svojí Nikou,,!?...přeji Ti Mír a klid zde na Doupěti...Starec Marcel od Zvonu...jinak Dat. disky od NWN zrovna hraju,jestli si je hrál taky...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2008 12:10

Akorátře na starším psovi (to se mi líbí :-) ) mu asi NWN nepojede vůbec... I když mě jezdil i na Duronu osmnáctikilu s R9600Pro...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků