Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2008 08:44

Include to nevím to zas asi ne, budou chtít možná účtenku kdy to bylo kupované

HALI bohužel na Wii ted o vánocích vyšlo pěkné h...o a ze všech konzolí má nejhorší vánoční lineup...u mě to rozhodly PS3 hry takže vánoce taky propařím :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 12. 2008 15:20

PSK: Na krabici od Wii je od PPLky nálepka s datumem, tak asi tím by se možná řídili, nvm ...

HALI: Zatím jen Wii Sports

Chtěl jsem se zeptat zde hráčů na Wii, nenašel by se někdo, kdo už třeba nějakou hru zas tak extra nehraje a nepůjčil mi jí na vyzkoušení na vánoční prázdniny? Samozřejmě bychom se nějak domluvili. Něco bych cvakl popř. něco daroval ;)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 12. 2008 15:31

includes píše:PSK: Na krabici od Wii je od PPLky nálepka s datumem, tak asi tím by se možná řídili, nvm ...

HALI: Zatím jen Wii Sports

Chtěl jsem se zeptat zde hráčů na Wii, nenašel by se někdo, kdo už třeba nějakou hru zas tak extra nehraje a nepůjčil mi jí na vyzkoušení na vánoční prázdniny? Samozřejmě bychom se nějak domluvili. Něco bych cvakl popř. něco daroval ;)


se mi ozvi na ICQ - něco bych Ti půjčil...

jinak k Wii music - včera jsem našel mod, ve kterém je podporován Balance Board a simuluje tak dokonale bicí... Nádhera...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 15. 12. 2008 18:17

Kdyby měl někdo zájem tak prodám:
No more heroes
Metroid prime 3
Super Mario Galaxy
Super Smash Bros. Brawl
Guitar Hero 3 + kytara
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2008 18:26

Logane a to jsi nevěděl že to tam je?Vždyt to právě nejvíce předváděli na E3.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 12. 2008 18:36

Peter S. Kenedy píše:Logane a to jsi nevěděl že to tam je?Vždyt to právě nejvíce předváděli na E3.


ne, nevěděl... :) a jsem úplně nadšený ... to tý hře dává jinej rozměr... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 15. 12. 2008 20:56

Includes: Jestli chceš, tak dej vědět. Měl bych tu na půjčení Excite Truck, nebo Mario Strikers Charged Football ;)

PSK: Věřím tomu, že i s PS trojkou se dají zažít hezké časy :) Teď mi Dawwer psal, že Warhawk multiplayer je fakt masakr. Takové věci na Wii chybí. Jinak tu Zeldu vrátím po Vánocích ;) ... ... doufám, že to stihnu dojet, přes svátky. ... ... ... je to masakr...

A ještě jsem se chtěl zeptat na jednu věc...
...o vánočních prázdninách si budu pravděpodobně dopřávat Mario Kart Wii...a chtěl jsem se zeptat, jestli se nevyplatí si koupit GameCube ovladač na to :) ... ... nebo si radši zvyknout na Wii ovládání. ... ... ... :) ... jak se to nejlépe mastí? ;-]
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 15. 12. 2008 23:00

includes píše:PSK: Na krabici od Wii je od PPLky nálepka s datumem, tak asi tím by se možná řídili, nvm ...

HALI: Zatím jen Wii Sports

Chtěl jsem se zeptat zde hráčů na Wii, nenašel by se někdo, kdo už třeba nějakou hru zas tak extra nehraje a nepůjčil mi jí na vyzkoušení na vánoční prázdniny? Samozřejmě bychom se nějak domluvili. Něco bych cvakl popř. něco daroval ;)


záleží odkud si;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 12. 2008 02:22

HALI32: Mario Strikers Charged Football bych moc rád vyzkoušel :) Exite Trucks mi snad půjčí Logan :) Také hra, kterou bych urči chtěl vyzkoušet :) ... nějak se spolu domluvíme :)


boonno: Jižní Čechy ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 16. 12. 2008 07:15

aha no to krapet z ruky...sem z brna
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 12. 2008 11:12

Includes: Tak písni, ať ti to můžu do Vánoc poslat. No, poslal bych to ale až příští týden bohužel, protože nejsem doma :( ... ... do Jižních Čech pojedu zase o prázdninách :D ... je tam krásně ... ;)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 12. 2008 20:54

HALI: Ozval jsem se ti na ICQ, tak se nějak ozvi i ty mně, až budeš online, popř. bychom se dohodli až v neděli, až se vrátím z chalupy ...

// Kam jezdíš do jižních Čech? //
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 12. 2008 23:33

HALI však v pohodě se zeldou nějak nespěchám...na mariokart je super Wii ovládání...Wiimote + nunchacku
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 17. 12. 2008 00:00

No počkat Mario Kart se ovládá jenom pomocí wii-motu ne? nunchak je vypojený
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 17. 12. 2008 11:35

nazdar, chystam sa kupit wii a beham po internete, zistujem kde je najlepsia cena...

vsade to vychadza skoro rovnako, cca 8500sk s dph... lacnejsie ho maju iba na pixmanii, ale zase o tej mi kazdy hovori iba zle veci, takze odtial to objednavat radsej asi nebudem...

este ma zaujala ponuka v brlohu, kde ho maju za 10600 ale aj s guitar hero 3... ktore samo o sebe by stalo asi 3 tisic a aj tak by som ho skor ci neskor asi kupil...
jedine co ma zarazilo ze v kazdom obchode pisu ze k wii sa dodava aj wii sports ale na brlohu o tom o tom nepisu nic... a ked som im volal tak mi o tom nevedeli nic povedat, asi tam budem musiet skocit osobne...

co si o tom myslite? neviete o nejakej zaujimavej akcii niekde?
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků