Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grim 6. 12. 2008 23:42

Zdravim, mam v planu si sehnat Wii, ale mam na ni otazku na kterou bych potreboval odpovedet, pac jsem nenasel zadny cz fan stranky, krom tohodle fora.
Jaky konektory ma Wii k pripojeni k televizi? Slysel jsem, ze u ps3/xbox360 se daji pripojit jen k HDTV. Popripade, dal by se pripojit k http://www.alza.cz/lcd-panel-s-tv-tuner ... d86507.htm ?
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 12. 2008 11:42

Grim: Připojení je tam klasicky...přes scart, nebo cinche, takže do toho LCD to zapojíš jedna báseň...akorát si nejsem jistý kvalitou zobrazení... :) ... ... asi bude lepší komponentní kabel, který není součást balení Wii a stojí kolem 900Kč . . .

Hraju Zeldu, mám nahraných něco k dvaceti hodinám čistého herního času a jsem u toho překrásného jezera...užívám si zatím nejkrásnější lokaci, co jsem ve hře viděl. Akorát jsem vešel do toho podzemí...a došla mi šťáva do lampy...zapoměl jsem totiž nabrat od těch slizoňů...a teď je tam tma...a nevidím nic, slizoni nikde :D ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 12. 2008 11:47

Je zajímavé, že já jsem na to jezero pomalu nenarazil a našel jsem ho jen čirou náhodou.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 7. 12. 2008 14:08

na to jezero nejde nenarazit...musis do nej skocit, kdyz te prepadnou na tom moste
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 12. 2008 14:50

Já jsem měl na mysli to jezero, kde chytáš ryby s tou holkou... Otázkou je, jaké jezero myslel Hali.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 7. 12. 2008 14:58

jo tak ty myslíš ten rybník :-D
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 12. 2008 15:04

jo, myslím ten rybník. Zvláště když Hali psal o nejkrásnější lokaci a právě ten rybník na mě velmi zapůsobil. Hlavně ta atmosféra kolem.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 7. 12. 2008 15:14

Dik za odpoved. Mimochodem k cemu slouzi http://www.alza.cz/mad-catz-wii-wireless-d99647.htm ? A take jak se nabiji ovladace na Wii a jestli uz je nabijecka v baleni Wii nebo jestli se musi koupit zvlast, pac jsem na nejaky uz narazil v e-shopech
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 7. 12. 2008 16:01

To co jsi postnul v odkazu je Sensor bar, který ti zachytí signál ovladače, ať vubec mužeš hrát. V balení jeden je, ale tenhle je bezdrátový. A jinak ovladače, jsou na baterky. Ale pokud koupíš nabíjecí baterky a ten Charge dock, tak se ti budou nabíjet ty baterky skrz ten dock.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 7. 12. 2008 16:19

Takze kdyz koupim http://www.alza.cz/mad-catz-wii-power-d99649.htm , tak budu moct nabijet pres Wii, nebo musim jeste dokoupit nabijecku?
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 12. 2008 20:33

Grim píše:Takze kdyz koupim http://www.alza.cz/mad-catz-wii-power-d99649.htm , tak budu moct nabijet pres Wii, nebo musim jeste dokoupit nabijecku?


Pokud je za ty peníze jen to co je na obrázku, tak budeš potřebovat i nabíječku.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 7. 12. 2008 20:37

Grim: Tohle většinou bývá právě k tomu Power docku...takže jak říkal mahorero..budeš potřebovat ten dock.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 8. 12. 2008 01:11

k tomuhle akumulatoru byva pridan jeste takovy usb kablik skrz ktery se ten akumulator nabiji (ten strcis do wii nebo do kazdeho jineho usb)...mam neco podobneho. Nepotrebujes k tomu zadny dock
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 8. 12. 2008 14:08

Heleďte chlapi nehrajete tu někdo GH4 s bubnama či mikrofonem? Hrajeme teď s Lojzou (basa a kytara) a rádi bysme hráli pokud možno celá skupina :-] . Jinak co jsem četl tak ten mikrofon jde použít jakýkoliv který se připojuje přes USB.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 12. 2008 12:42

takze drtim shawna whita s balance boardem a je to celkem mazec, Torham se do toho naprosto zamiloval... jinak ani wii music neni vubec spatny...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků