Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Batou 8. 11. 2008 13:11

na experta? máš na to nějakej trik? nebo sis prostě nechal přišít prst navíc? :shock: jinak je mezi těma třema i Through the Fire and Flames? Co jsem se díval tak to je fakt síla :-D
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 8. 11. 2008 13:30

through the fire and flames davam zatim jen na hard...mluvim o kampani, takze mi zbyva one a jeste nejaky...ale ja je dam
cely gh je jen o zvyku...trik na to neni
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 12:08

nevíte kde by se dal levně sehnat guitar hero?? hodně mě láká a peníze bych měl k dispozici
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 13:08

No tak nejlevněji, já si myslím že pod dva tisíce to určitě neseženeš, já sám jsem kupoval v jrc za 2 200kč ale to jsem tam měl ještě slevu :-]
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 9. 11. 2008 14:38

No já to pod dva budu mít, ale pšššt to jsou tajné zdroje :))
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 15:03

no já právě nad tím hodně přemýšlím, a jdou nějak ty skladby třeba doplňovat?? třeba kdybych to dojel a pak bych chtěl další je nějaká možnost je tam stáhnout??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 15:09

U trojky ne, ale čtyřka už bude mít stahovatelné skladby. Stejně jako Rock Band 2.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 15:12

super
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 15:27

Hele až nějak to nějak budeš mít...nebo prostě někdo to bude mít, nedáme si to po internetu? Nejsem si jistý ale možná by šel i coop (aneb jeden basa druhý kytara :) ) a nebo prostě jenom proti sobě :-] .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 15:30

jj klidně....jinak http://www.gametrailers.com/player/41921.html zde je ohlášeno že lze se daj stáhnout :)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 16:28

Heleď Cofte a ty teda půjdeš do Guitar Hero 4 + kytara? A ty taky smoku? To tu budu jedinej co bude mít GH3 Les Paul? 8-D
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 16:33

jj já chci jít do něčeho kde bude hodně velkej výběr písniček a který budu moct i rozšiřovat
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 16:45

No tak jasný já do toho půjdu taky jenom že si nechám tu Guitar Hero 3 kytaru :-D
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 11. 2008 16:55

:D to je dobrej nápad vlastně ono by se ušetřilo snad i kdybych si to koupil zvlášť
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 9. 11. 2008 17:16

Já myslim že ne protože samotnou kytaru by si nesehnal a co jsem se díval tak cena GH3 + kytara a GH4 + kytara je prakticky stejná ;-) .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků