Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Batou 2. 11. 2008 12:25

to potom dostaneš vylepšení raketometu abys mohl vystřelit víc ran najednou, ale zatim stim nic neuděláš
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 11. 2008 12:30

sakra to jako musím všude najít ty energický baterie?? no to je v lóji :(
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 2. 11. 2008 13:25

No kdyby si věděl přesně cestu tak bys asi všechny nepotřeboval, ale ono je to dost rozvětvené takže občas dáš tu pojistku někam co ti dá třeba jenom vylepšení raket :-D jinak dohráno 8-D
Obrázek
vážně parádní hra která skvělě gráduje, jenom teda ty záseky tam občas jsou no :D
Teď si chci trochu odpočinout od střílení a rozjedu Excite Truck ;-) .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 2. 11. 2008 19:16

Už jsem to postnul do Prodám/koupím/vyměním, ale ať jsou informovaní všichni:


Protože budu nakupovat nějaké hry ze zahraničí, napadlo mě, že bych tady nabídl některé z těch her. Jako že uděláme multi nákup. Ušetříme na poštovném atd. Vybral jsem hry, které jsou za nepříznivější ceny, ale kdyby měl někdo zájem i o jinou tak mi napište SZ a uvidíme jestli ji tam mají.

Samozřejmě pokud máte zájem, je nutné mi poslat peníze předem na účet. Nechci riskovat, že nakoupím hry a pak je nebudete chtít. Tady je teda seznam:

Bully the Scholarship Edition- 750Kč (ten budu kupovat i já, protože si ho tady na foru všichni pochvalují)
Fifa 2008- 600Kč
Madden NFL 2008- 550Kč
My sims- 700Kč
Obscure 2- 550Kč
Rapala Tournament Fishing- 550Kč
Rayman Raving Rabbids- 500
Sega Tennis- 550Kč
Tak and the Guardians of Gross- 700Kč
Super Monkey Ball Banana Blitz- 500Kč

A něco z příslušenství:
Volant firmy Powerwave (černý, modrý, červený)- 400Kč
Powerwave Charge Dock- 800Kč Balení obsahuje dvě baterie(jedna pro jeden ovladač) speciálně dělané pro Wii, které se dávají místo krytu na baterky a vydrží déle než AA baterie + nabíjecí stojan v bílé barvě. Tady je obrázek http://www.getprice.com.au/images/uploa ... 1444_1.jpg
Prostě užitečná věcička, do toho docku umístíte remoty, když nehrajete a už se nabíjí :)


Všechno je samozřejmě nové a cena, která je uvedená zahrnuje cenu hry, poštovného a balného do ČR a poštovného a balného v ČR k vám, až to budu rozesílat.

Kdo má zájem, pište do SZ nebo na e-mail Heroldp@email.cz.
Jak už jsem říkal, je tady možnost koupit i jiné hry, stačí se ozvat.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 6. 11. 2008 19:26

Uaaa upue valím toho Maria pořád, je to fakt drsné. Líbí se mi, že to je právě tak rozfázované, že můžu hrát třeba jen chvíli. Najít jednu hvězdu a jít zase pryč. To je přímo pro mě...Nemůžu se od toho odtrhnout, už jsem dlouho nezapl Metroida :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 11. 2008 19:28

vsak je to taky Mario a ne nejakej zaprdenej Metroid
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 6. 11. 2008 19:32

Já mám metroida dohranýho, nevím co dál hrát, ale chci zkusit znova toho metroida projet se vším všudy
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 6. 11. 2008 22:27

Alcil: Tak metroid je taky farka, akorát sem seknutý v Bryyu...

Jinak zkoušel někdo už Wii Music? Já jo a je to strašná blbost. Bavilo mě to tak pět sekund...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 7. 11. 2008 15:37

smoke - fakt? no tak nic no. guitar hero to jistí :D ale přecejenom trochu klasiky neuškodí 8-)
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 7. 11. 2008 21:39

Na guitar hero si brousím zuby a strašně se na to teším :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 7. 11. 2008 23:39

Já jsem si ho právě nedávno pořídil (já se ktomu máriovi snad nikdy nedostanu :-] asi by bylo lepší počkat na GH4 kytaru ale vem to čert, co jsem se díval tak ta u gh3 by měla fungovat i na gh4 a rock band 2 takže já jsem spokojenej, singstar mě nebavil a na bubny taky moc nejsem, já jsem si od začátku brousil zuby na tu kytaru, má tuhle hru ještě někdo?
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 8. 11. 2008 09:51

Já jsem úspěšně dohrál GH2 na Medium (na xboxu, to je ale nepodstatné) a teď čekám až se někde v bazaru objeví GH3 nebo 4 za nějakou rozumnou cenu. Pro lidi s trochou smyslu pro rytmus a nejlépe i šesti prsty na levé ruce je to skvělá zábava.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 8. 11. 2008 11:20

já zatim projíždim na easy (až na něj dokončim všechny písničky přesedlám na medium) ale co jsem zkoušel medium tak to je docela velkej rozdíl, nechápu jak lidi můžou hrát ne experta, tak ale to je asi jenom o tréningu, jinak já mám celkově rytmické hry moc rád takže guitar hero pro mě byla jasná volba :twisted:
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 8. 11. 2008 11:34

já taky přemýšlím nad gh, snad budou peníze nebo mi rodiče přidaj :)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 8. 11. 2008 11:58

ja dohral GH aerosmith na experta, trojku zatim ne, tam mi na experta zbyvaj dohrat jeste tri pisnicky, preci jenom GH3 ma brutalni obtiznost...
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků