Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod :.Dragunov.: 3. 11. 2008 16:17

Tom: No hele jak jsem psal hraju to asi mesic...Fritka je celkem lehka na sestaveni a pro pochopeni pro zacatecnika...Taky si myslim ze me to omrzi...Ale do ty doby si budu tvorit nejaky ''normalni'' balik :)
:.Dragunov.:
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 11. 2008 18:05

prave proto dragunov me nebavi proti nim hrat
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 7. 11. 2008 23:09

fritka je perfektní, hlavně když v ní nemáte monstra :) to se pak hraje a do 6-7 kol je to vyhraný
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 11. 2008 01:25

Coft píše:fritka je perfektní, hlavně když v ní nemáte monstra :) to se pak hraje a do 6-7 kol je to vyhraný



no jiste s blue controlem by sis ani neskrtl
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 8. 11. 2008 01:43

fritka je hnus, muj superzelenej balik kterej zacina neco delat po 30. kole si vetsinou moc nezahraje :lol:
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 11. 2008 07:38

Takový mám modrý,když se dostanu přez 20 kolo,tak jsem za vodou.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 11. 11. 2008 06:45

to ze se dostanu na 30 kolo neznamena ze vyhraju, ale ze uz neco konecne vylozim ;)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 11. 2008 07:32

No tak to by bylo pěkný,to bychom někdy/někde mohli zkusit zahrát.U mne je to pak jenom moc věcí na stole a děsný zmatek :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 12. 11. 2008 16:24

jestli to jeste najdu ... sem dluho nehral ... jinak to je postaveny na jednyp otvore kterou mam jen jednou, obcas to jde nahradit jinou, takze tak prumer tech 30 kol :)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 11. 2008 16:39

nj jenze se prumerne hraje tak do 10 kola takze takovy baliky co mate sou absolutne nehratelny

a postavit neco na jedny karte je zhola nesmysl jestli nekdo neco chce hrat musi byt 4x aby ti prisla kazdou hru :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 11. 2008 18:47

J8 to mám postavené na fázujících čůrách a jednom enchantmentu.Funguje dobře,ale musí chodit mana a ta většinou nepříjde :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 12. 11. 2008 22:47

no jo, ale dalsi 3 potvory by me staly 3x50kc, a ja uz do toho nechcu dat ani kacku, kdysi sem dal dost, nechcu tomu zas propadnout :)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 11. 2008 15:30

50 :) to je jeste ok

sou karty 1x za 800 x4 to je pres 3 k tomu rikam kombo 4 karet :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 13. 11. 2008 22:20

to jo, ale kdybych vzal po 50, tak bych k tomu vzal i to a to a to a to ... a uz to mame vic :)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 2. 12. 2008 16:57

MTG jsem hrával docela často asi tak před deseti, lety. To byla doba čtvrté edice, několika postranních edic, doba, kdy nastupovala edice Ice Age. Mám doma myslím dva základní balíky ze čtvrté edice, asi čtyři ICE AGE, několik boosterů (Ice Age, Fallen Empires, Homelands...) a úplně poslední jsem si pořídil Mirage balík. V tu dobu jsem přestal karty kupovat, protože najednou bylo jasné, že nemá smysl donekonečna kupovat něco, co neustále roste dvakrát rychleji a hlavně...začaly se čím dál více objevovat karty za jednu manu s neuvěřitelně silnou schopností (pokud by to byla raritní karta, bylo by to fajn, ale oni byly v každém balíku) - tzn. že moje karty postupem času nemohli silově konkurovat novým nástupcům. Bohužel, mě to zkazilo zábavu a zanechal jsem toho.

Chtěl bych se vás zeptat, zda neznáte nějaké pěkné stránky, kde by se dalo počíst o úplném počátku MTG, tzn. o úplně prvních kartách, kde by se daly tyto karty prohlédnout a zjistit, co všechno uměly a podobně.

Díky...:-)
saww
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků