Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Coft 1. 11. 2008 22:39

no právě mě to posílá k nějaký lodi ale nevím kde je
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 22:45

jj lod je tam taky ale ta neni důležitá (zatim) ten voják je na stejné planetě
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 11. 2008 22:48

a kde presne?? nevis?? já to prosel celý nikde jsem nenašel...opravil jsem dole ty panely pro tu unit (nějaký číslo) pak s ní pokecal a rekla mi něco s tou lodí a pak nevím
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 22:49

jaj já jem blbej :) to stim vojákem je až na další planetě 8-D no nevim, napiš jsem přesně jaký máš zrovna aktivní úkol
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 11. 2008 22:54

takže to je: Find the Federation Landing site
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 23:05

hele a máš takový ten speciální útok (B+B+B a uděláš takovou žlutou kouly? protože jestli ne tak určitě si pro ní nejdřív budeš muset na Bryyo dojít pomáháto dostat se třeba jak jsou takové ty zelené stěny
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 11. 2008 23:08

to mám, zapoměl jsem otevřít jedny dveře o kterých jsem nevěděl :D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 23:30

stává se ^^
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 11. 2008 08:55

no jo, ale teď zase nevím kam dál, s tou lodí jsem přistál na tom landing site a prý s tím můžu odtřeli Skytram ale nevím co to je a když to všude hledám tak to nemohu najít

EDIT:// dostal jsem na bryyo do toho zmrzlýho světa, mám už ten screw attack ale nevím jak se dostat z toho středu v tý místnosti.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 2. 11. 2008 10:15

no jakoby udělej že chceš skočit na jednu tu plošinu (která je ale na normál skok moc daleko) B+B a když zmáčkneš znova b uděláš ten screw attack což se vystřelí trochu dál, tak mačkej to b dokud se nedostaneš na tu plošinu, já se tu taky zasekl :-))
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 11. 2008 10:18

:D dobrá jdu to zkusit, já jsem to právě nevypl jen jsem to přepnul takže zatím
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 11. 2008 10:32

Hotovo ted jsem na tý vlahalle
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 2. 11. 2008 10:48

Hoši, vím, že jste nadšeni z Metroida na Wii...to já taky a to jsem ho hrál rok zpátky a to pět minut :) ... ... ... ale vzhledem k tomu, že je tady někdo, kdo to ještě nehrál, tak pozor na spojlery ... :D ...

A docela mě Metroidem provokujete, už abych ho měl ! ! ! . . .
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 2. 11. 2008 11:29

hali - nj je to pecka :) i když záseky jsou docela časté někdy až deprimující :) a pomoc ve walktroughtu se špatně hledá protože je těžké najít kde zrovna jste ^^

jinak docela síla že musíte sesbírat všechny pojistky (nebo co to je) abyste mohly hru dohrát, já myslel že je to jenom vedlejší zbírání (třeba jako penízky v mariech) a ono ne, takže teď musim brouzdat znova každou planetou a zbírat je :-/ Právě kvůli té valhalle (tak se jmenuje ta loď duchů ne?) tam je musíte dávat, a ža projdete celou loď a zapojíte všechny pojistky dostanete přístupový kód abyste mohli pokračovat.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 11. 2008 12:05

jj přesně tam já ted tam mám takový dveře kde jsou nějaký 4 body a od nich vedou trubky do středu nevím jak to otevřít
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků