Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2008 14:22

Bully je úžasné, bavilo mě víc než GTA:SA. Menší, koncentrovanější, lepší grafika ne tak přehnané. Skvost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 30. 10. 2008 14:37

Uff tak Bryyo mám konečně za sebou jde se na další planetu :-)) kolik jich tam dohromady je? Jenom ty tři (včetně té lodi) nebo jich bude víc?
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 30. 10. 2008 14:46

Tak se dívám na recenzi Wii Music. No není to zrovna hra pro mě, ale tak určitě bude mít úspěch u jiných hráčů, ale hodnocení teda nic moc.
Já se sakra těším na Animal Crossing...ale nevím, jestli do toho mám jít. Budete někdo hrát :D ... ?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 30. 10. 2008 15:06

N.Marko píše:Bully je úžasné, bavilo mě víc než GTA:SA. Menší, koncentrovanější, lepší grafika ne tak přehnané. Skvost.


Už jsem snad myslel, že ji nikdo nehrál...
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 30. 10. 2008 15:15

Mahorero - já hrál na ps2 a byla to super hra + ještě s wii ovládáním to musí být vážně něco :)

Hali32 - já hrál Animal Crossing na dsku a nevim no :) nějak mě to nechytlo, to já spíš půjdu do toho Wii Music :) i přes negativní recenze se mi to moc zamloouvá :)
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 10. 2008 16:00

Hali určitě budu hrát AC na Wii tak se toho neboj...navíc myslím si že i u nás mělo AC na NDS velkou základnu a majitelé Wii si ho koupí...taky se na něho dost těším...taky jsem zvědav na Wii speak

Mahorero taky jsem bully zkoušel...je to fakt pecka
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 30. 10. 2008 19:07

HALI ten tvůj podpis se mi nelíbí...:D

Sakra lidi metroid je čím dállepší to a jsem teprve na 27% hry :)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 31. 10. 2008 14:35

Coft - mě se ta hra začala líbit až když jsem vyšel ztoho hnusnýho Bryya kde sem se pořád zasekával O:-) teď pohoda, i bossové se mi zdají víc v klidu než ten nanuk na bryyu :D .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 31. 10. 2008 16:55

Děláte mi chutě všichni s Metroidem!

Zrovna jsem dojel Excite Truck, zbývá poslední bonusová hyper trať ... a ještě mě čeká Challenge mode, tak to mám co dělat . . .
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 31. 10. 2008 19:46

Batou: to je pravda, ten překvapil a byl celkem obtížnej. Kde si teď??

HALI32: tak se k nám přidej, podej se vlně metroid :D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 31. 10. 2008 20:06

Právě jsem se vrátil z Bryya :) byl jsem si tam pro novou zbraň (teda je to pod weapons ale spíše to pomáhá aby si dál doskočil ) , teď jsem dostal hák na loď a mám najít části bomby (aspoň mám takový pocit :) ) ovšem asi zase přijde na řadu návod protože nějak nevim jak se knim dostat, ale ještě předtim se kouknu jestli není něco na té nové planetě (nebo ona je to asi loď :) )
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 31. 10. 2008 20:40

jaytee nezklamal (nekdy mam pocit, ze to je provokace nejakeho "antiBigN fandy", protoze to snad neni ani mozne ...)
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 17:32

Tak další planetu zachráněná :) teď jdu na tu pirátskou, kde jseš ty Cofte?
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 11. 2008 21:11

já jsem na Elysiaa: zasekl jsem se a nevím jak dál, mám tam nějaký dveře na nevím jak je otevřít jsou na nějakou energii nebo co
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 1. 11. 2008 22:22

Mrknu do návodu :D když nejsou otevřít je zapotřebí jít někam jinam aby si dostal nějaký upgrade, to stou energii dostaneš až zabiješ jednoho bosse, takže ty dveře vynech a jdi jinam (měl by ti zavolat jeden voják a kněmu bys měl dojít)
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků