Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 12:00

No nevím ale podle mě metroid prime 3 zrovna není ta hra u které by se člověk zasekl :-)

Jinak disaster mám odehráno asi 2 hodiny a bohužel nemůžu souhlasit s loganem...grafiku by teda v pohodě zvládl i PS2 a k Xboxu bych ji moc nepřirovnával, stačí se podívat na grafiku aut a okolí...postavy jsou docela povedené to je fakt...ale hratelně je to strašně moc stereotypní...prostě chodíte po městě, střílíte teroristy a zachranujete lidi, pak sem tam se projedete autem a to vše se opakuje...pro mě docela nuda...je sice fajn, že si jde upgradovat schopnosti postavy a zbraně, ale to mě jaksi moc nemotivuje
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 10. 2008 12:17

No vidíš to já se hrozně bavil :-D jenom škoda že tam nedali víc adventurních prvků. I když máš pravdu že to střílení už potom začne drobek nudit + když sem si vypotřeboval všechny lékárničky v jednom levelu který jsem myslel že je poslední (i když ani zdaleka nebyl) a potom ke konci jsem prožíval krušné časy protože jsem nějak lékárničky nenacházel :-] .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 12:48

Jako atmosfera je docela dobrá když se před tebou začne hroutit mrakodrap nebo ujíždíš tsunami, ale hratelně je to pro mě moooc stereotypní
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2008 16:00

no ja si tu hru zpestruju tim, tak ze nepouzivam lekarnicky... :) protoze jsem to dotedka nevedel... :) jinak grafiku by PS2 rozhodne neutahla! ukaz mi jedinou, takhle rozsahlou hru na PS2 aby takhle vypadala!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 10. 2008 16:38

Zpestřuješ? dit to je hrůza 8-D skoro pořád musíš být schovaný aby si nějakou neschytal a ty boje jsou potom hrozně táhlé, ani takové ty lékarničky které dostaneš automaticky když při přestřelce něco rozstřelíš? Jinak překvapila mě jednoduchost posledního bosse ty různé přestřelky před ním mi dali zabrat daleko víc, jinak ty už si tu hru dohrál?
Naposledy upravil Batou dne 29. 10. 2008 16:43, celkově upraveno 1
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 10. 2008 16:38

Skoro učebnicová ukázka liské psychiky. Na jedné straně PSK, který je už tak zhnusený Wiičkem, Nintendem atd, ať už se jedná o Nintendo servery apod. prostě toho má dost a na druhé straně Logan, který Wii miluje a na tu hru byl nadržený nějakou tu dobu. PSK je nespokojený, Logan se rozplývá...

Nezapomínejte hoši- 100 lidí, 100 chutí...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 20:30

Já Wiičkem nejsem znechucen...maximálně tak politikou NOE...například taková samba de amigo nebo fatal frame 4 mě mile překvapili ale Disaster opravdu spíše jen zklamal...asi jsem od toho čekal moc nebo já nevím...a Logane takový BLACK na PS2 i God of War jsou určitě pěknější než Disaster!
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 29. 10. 2008 20:39

Co se Disasteru týče, s PSK nesouhlasím. Grafika je v porovnáním se zbytkem her na Wiičku skvostná a dle mého názoru by jej ani PS2, dokonce ani Gamecube neutáhlo. Mě hra opravdu baví, ovládání je geniální. Hra není klasickou střílečkou nebo adventurou, má však podle mě skvělé nápady, bezva námět a skvělou atmosfér. Hru už hraju déle jak 2 hodiny a jmoc jsem ještě nepokročil - možná je to moje lamáctví, ale umřel jsem zatím 4x.

PSK: nevím jaké hry hraješ jinak, ale co se týče náplně je hra opravdu jedinečná a ani X360 by se za ní nemuslo stydět. Asi věc názoru. Co se týče politiky NOE - když máš nějaké problémy nadávej na centrálu v Japonsku - ti mají vše v hrsti. Fatal Frame 4 ani Samba de Amigo nejsou first-party tituly, tak nevím co to do toho taháš. Musíš brát v potaz, že každý chce i něco vydělat a Wiičko je v současnosti snad jediná konzole, která pořádně vydělává - podívej se na akcie Nintenda. A i to důležité. Já jsem s nabídkou Wiičku zcela spokojen a nenáročný rozhodně nejsem.
Naposledy upravil pierek14 dne 29. 10. 2008 20:43, celkově upraveno 1
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 20:41

:shock: tak to asi hraju jiný disaster...zkoušel jsem to jak na LCD tak na CRT TV jen tak aby jste mě nepodezřívali...divné no
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 10. 2008 20:44

to PSK - Fatal Frame na Wii?? Já hrál jeden díl na ps2 a byla to úžasná hra ale co jsem četl tak vyšel jenom v japonsku ne? teď je mi nějak jedno jak si to sehnal ale spíš, ty umíš japonsky? :D a nebo už to vyšlo i v americe/evropě? Protože to bych si hrozně rád zahrál.

to pierek14 - to že mě to tak bavilo asi taky podporoval fakt že to byla první hra kterou jsem na wii hrál a každá blbost mě nadchla :-)) střílení, ježdění autem, resuscitování, běhání... 8-D a ta atmosféra je taky parádní, když jsem byl v lesích úplně jsem na nějakou atomovou bombu zapomněl a pak najednou pic tě vrtulník přilětěl a já jenom "nojo oni mě vlastně chtějí zabít" :-D
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 21:53

Batou Fatal Frame 4 je fakt pecka...ještě si chci sehnat PS2 verze...bohužel opravdu vyšla jen v JAP takže z příběhu nic nemám, ale i tak se to dá hrát...navíc jsem našel jeden FAQ kde je detailně vše popsáno anglicky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayTee 30. 10. 2008 01:51

uz jsem do tohoto podivneho fora nechtel nikdy prispivat, ale pomlouvacne reci o Disaster me nadzvihly... kaslete vsichni na debilni kecy PSK, ten at si kuka u sve cerne vdovy... Disaster je skvost vsech skvostu a zaslouzi si pozornost vsech. Hlavne tech, co plakali po HC titulech pro Wii.
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 30. 10. 2008 09:02

Tak já Wii nemám pro nějaké akční hry. Na PC je dost takových her, každá druhá. Wii mám kvůli Máriovkám atd., které si každý rád zahraje. Jedinou akční řež, kterou si na Wii pustím přes práh domu, bude Resident Evil 4, protože jsem to ještě nikdy nehrál a Metroid, což je akční hra, ale s nádhernými prvky všeho možného...
Disaster mě nijak nedostal, viděl jsem videa, obrázky, recenze, ale nic moc teda...a připojím se k PSK...nehrál jsem to, ale vypadá to na nudnou, obyčejnou akci.

...a taky mě štve Nintendo, kvůli najivnímu, hloupému online systému, podporou...ceny her jsou šílené, dema neexistují...

Hrajete už někdo nového Waria?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 10. 2008 11:36

Hali jo nového waria jsem zkoušel a ten se opravdu povedl...nádherná 2D grafika, hlášky waria, povedená hratelnost i zvuky...doporučuji

Včera jsem si dal další hodinku a pul v disaster a musím uznat že atmosfera tam pěkně graduje a grafika má někdy lepší chvilky a vypadá dobře, jenže hlavně když se podíváte na modely aut, modely postav lidí co zachranujete tak je to katastrofa...modely hlavní postav jsou hodně dobré to jo, příběh je taky dost slušný, ale nic nemění na tom to, že ta hratelnost mohla být aspon maličko méně stereotypní...moje osobní hodnocení by bylo tak asi 7/10

Jaytee já si myslím že každý může říct o hře svůj názor...každému se líbí něco jiného, ale proto nemusíš psát že mám blbé kecy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 30. 10. 2008 12:09

Dohrál jsem Mario Galaxy, ikdyž k rozdrcení na prach (100%) mám ještě daleko...

.. a pak jsem se prolezl do III.ročníku v Bully Scholarship Edition (ta hra mě dostává)
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků