Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 10. 2008 17:40

Batou: To bych se spíše zeptal zdejších borců, co už to dohráli. Já jsem to hrál jen jednou a to na invexu. Coftovi jsem akorát cosi překládal, tak si to pamatuju :D ... ... ... ... ale gamefaqs by měl pomoct...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 10. 2008 19:13

A pomohl mi ;) díky.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 28. 10. 2008 19:35

to Coft - no a jak si to tedy nakonec udělat? :-)) protože když se dívám do toho návodu kouknu tak ta část s golemem je až potom co dostanu to houpací lano, ale já jsem tam už teď a bez lana a nemůžu nikam jít.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 10. 2008 21:04

Jestli to je tam kde jsou ty olejové trubky, tak tam jak je takové to kolo musíš střelit do toho malého proudu, on to zapálí a bude to.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 28. 10. 2008 21:06

golem je tady : http://cz.youtube.com/watch?v=QArucH9Cjmo

zbytek si dohledej, ale staci umet googlovat.. ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 10. 2008 21:10

jj to je ono, tam jak je ten kotouč tak střel do toho malého pramínku toho oilu a ono to shoří a pujde to... http://metroidrecon.planets.gamespy.com ... lkthrough/ to je kdyžtak návod v angličtině ;)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 28. 10. 2008 21:44

No ale já jsem u jiného golema :D ten můj leží na zemi a právě se nikde nemůžu dohledat kde to vůbec sem v žádnym walktroughtu to nemůžu najít.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 10. 2008 21:49

v tom případě je to tohle: http://metroidrecon.planets.gamespy.com ... ough/5.php
V tom Hillside Vista by měla bejt malá hromádka kamení a tu jako koule musíš zničit pak jí projedeš a tam budou takový broučci a ti tě vynesou nahoru a ty budeš muset myslím že do prava kde budou takové 2 díry ta nižší by měla být ona, potom se už dostaneš k tomu graple lasso. ;)

EDIT: Now to find a way to cross the chasm. Return to the small cliff where you entered this region via and look for a weakened section on the rock wall. Your Scan Visor will inform you that unusually high amounts of Talloric alloy are present - you know what that means. Lay a bomb beside the rock to blow it clear and roll through the open tunnel.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 28. 10. 2008 21:54

to Coft - to je ono ježiš moc děkuju já myslel že tam snad zůstanu na pořád :)
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 10. 2008 21:59

není zač, já jsem se zde taky zasekl
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 10. 2008 00:21

Já jsem se tam taky sekl, ale už to mám a sekl sem se znova :D Protože potřebuju nejspíš ten ledový gun. Musím pohledat...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 29. 10. 2008 09:13

a kde si teda teď??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 10. 2008 11:16

V podstatě na tom samém místě, akorát že už mám ten hook. Vzal jsem ho a nevím kam dál :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 29. 10. 2008 11:33

takže to je tady http://metroidrecon.planets.gamespy.com ... ough/6.php

stačí jet podle toho návodu, pak už ho potřebovat nebudeš protože to bude v poho. ;)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 29. 10. 2008 11:57

Jestli seš u toho golema tak přeskákej na druhou stranu (pomocí toho lana) pak pomocí háku odpárej takové železné pláty a ona se ti tam objeví taková cestička, hodíš se do kuličky a jedeš :-) já jsem taky chvíli stál u těch dveří které potřebují tu ledovou zbraň ale tam jít nemáš.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků