Warhammer Online - Age of Reckoning

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 1. 10. 2008 11:30

Takovejch jako ses ty znam spousty.Obvzlast v ruznejch MMO vas je plno.
Frajirci co maji velkou pusu protoze jsou anonymni a vedi ze jim nic nemuze stat, a pokud mozno co nejvic pouzivaji LoL,ROFL atd. aby vsichni vedeli ze sou in a nejvetsi bohove siroko daleko. Vetsinou se jedna o zakomplexovane chudaky kteri v realnem zivote propadaji na plne care.

Takze jen tak dal,mozna te to katapultuje na nejvetsiho frajera na internetu.A to prece uz neco znamena.

PS:Omlouvam se za OT ale nadavat ostatnim by se tu nemuselo.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 10. 2008 11:42

Omluva se přijímá,ale pokud budete pokračovat,tak jedině soukromně nebo Vám to smažu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 10. 2008 21:06

představ si že takove jako ty znam taky. lidi co se na internetu povišutí tím že se snaží byt hrozně dospělí takže nepouživajji lol a rofl a zasadně ukazuji prstem na ty co tyto zkratky používají, stejně jako jim je proti srsti použivat ostřejší slova.
tim že si mě tady *očernil* si nic nedokazal ale sem rad že sis anonimně na internetu *seřval* někoho kdo ti to nemuže vratit snad se ti ulevilo a bude se ti lepe spat.
thumbs up tobě a tvojí dospělosti, inteligenci a co ja vím čemu všemu ty přemoudřelej hňupe.

a abych nebyl OT: dneska jsem našel klasickou instanci pro jednu partu takže i to ve war je.
dokonce i v te instanci pro order/destro jsou posledni bossove instancovani ve svoji vlastni mistnosti takže se nemuže stat že vam jinčí parta vyfoukne bosse a jeho drop
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 1. 10. 2008 22:56

Hele, nic ve zlém ale Flash aspoň neoznačuje lidi jako hňupy... Chováš se pěkně arogantně, si zkus AoE a posuď sám. Autoři hru stále upravují a vylepšují. Je to takové hodně jiné fantasy RPG... Mě podle všeho Warhammer příjde jako Warcraft... Zatím je na začátku (u AoE taky byly plné servery.)

Se stejně obávám že znovu vyhraje WoWko... Lidi ho mají prostě rádi, ostatní hry si vyzkouší a pak se nejspíš vrátí... Oni Blizzardi ví proč vydávají toho Litch Kinga nebo jak se ten datáč jmenuje.

Klidně si hraj Warhammera, já proti němu nic nemám ale nenapadej prosím lidi za jejich názor ano ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 2. 10. 2008 08:17

FLASH + PC: Ignorujte Lepuse, je pod vaši úroveň se s ním bavit. Když na něj nebudete reagovat, přestane ho to tu bavit a půjde otravovat lidi do Warhammeru - určitě z něj budou mít "radost".
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 10. 2008 09:16

Chcel som prave napisat nieco podobne ako Chumbaba,ignorujte Lupusa,ten clovek zato nestoji...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 30. 3. 2009 14:59

hh to co tu splietate. za prve nemas len 4 povolania ale dokopy ich je 24, pricom mas za kazdu postavu 3 specializacie a podla nich hras.

PVE je vo WAR vcelku jednoducha zalezitost. Obycajny mobovia nejsu tuhy ako vo WOW a hlavne mas omnoho vacsi hp regen mimo boja, takze polku casu netravis cakanim a zranim aby si sa zregeneroval. Vsetko sa teda sustreduje na combat, kde mas namiesto oblubenej many action pointy a vzhladom na povolanie aj dalsie specialne body. Aj tie sa ti zregeneruju po boji takmer okamzite. No a treba zdoraznit ze questy, aj ked su niektore zaujimave, nie su taziskom WARu.

Vec na ktorej stoji WAR je RVR z ktoreho sa daju ziskat aj tie lepsie itemi ci uz ako odmenu alebo od merchanta. Tu sa pekne ukazuje kto je skill a kto je nobrain cvicena opica odchovana na WOWku. Okrem toho je neskutocna zabava a uzasny pocit ked proti sebe stoja viac ako 50 clenne armady hracov. Potom su tu sceneria, kde je cielom obsadzovat pointy a viac bodov ako super alebo co najskor 500. Tu je to podla mna viac zaujimavejsie z pohladu taktiky. Zohrana skupina vybija druhu partiu za par minut, no ked sa proti sebe postavia dve rovnocenne partie, tak sa vedu dlhe boje, pri ktorych ludia zomieraju az po chybach niekoho z tymu.

Svet je podla mna omnoho zaujimavejsi ako WOW, aj ked na druhu stranu nie je natolko carovny. Uz len to, ze sa dostavate do priameho kontaktu s clenmi druhej strany, ci uz hracmi alebo NPC, je urcite lepsie ako ked mate vo WOWku vyzabijat neviem kolko pavucikov aby ste im mohli odobrat sliz, ktory pada aj tak z kazdeho tretieho.

Na zaklade tychto faktov plati WAR>WOW. WOW je dobre PVE MMORPG, pre ludi co chcu grindit kvoli questom ci tradeskillom. WAR je vyborne PVP, pre ludi, ktory sa neboja postavit proti rozmyslajucim oponentom.
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 30. 3. 2009 20:16

gratulujem, taky kategoricky sud som uz davno nevidel :D
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth_Yoda 1. 7. 2009 12:55

Zdravím, chtěl bych se zeptat zkušenejších - žije ještě WAR? Chtěl bych zkusit nějaké MMORPG a do WoW se mi moc nechce díky jeho zprofanovanosti a svět AoC mi není moc sympatický ...

Myslíte tedy, že se vyplatí zkoušet Warhammer, nebo holt budu muset za stádem k WoW? :)
Nyní: iAudio Cowon D2+, jays q-jays, Altec Lansing UHP336
Komp: Creative Soundblaster Audigy SE + Creative Fatal1ty

Kdysi: Creative ZEN V + Sennheiser MX360 + Koss Spark Plug + Koss KEB/24bk
Komp: int. Realtec AC'97 Audio + Labtec headset
Darth_Yoda
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 1. 7. 2009 14:54

Za mě doporučuji Everquest 2. Určitě nejhezčí grafika, super hratelnost, dobrý support, pravidelný updaty, zábavnost, možnosti a stabilní komunita. Hrál jsem hodně MMO (včetně WAR, WoW, AoC, Vanguard, LOTRO), ale nic mě netěšili tak jako EQ2. Dooručuji server Runneye (EU), je tam spoustu Čechů a guilda Česká Legie patří mezi nejlepší vůbec (bohatá, LVL 80, největší možná Guild Hall, super lidi). Zkus to.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth_Yoda 1. 7. 2009 15:42

K EQ2 je koukám ještě hafo datadisků .. kolik stojí měsíčně? (O neoficiálních serverech ani neuvažuji) ...
Nyní: iAudio Cowon D2+, jays q-jays, Altec Lansing UHP336
Komp: Creative Soundblaster Audigy SE + Creative Fatal1ty

Kdysi: Creative ZEN V + Sennheiser MX360 + Koss Spark Plug + Koss KEB/24bk
Komp: int. Realtec AC'97 Audio + Labtec headset
Darth_Yoda
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rissius 3. 10. 2009 20:13

Guilda The Brotherhood na serveru Karak-Azgal nabírá nové členy.

Podmínkou vstupu je:
Týmový duch
Ochota spolupracovat
Nekonfliktnost
Chuť hrát
Bavit se hrou

Kontaktní osoba: Chidorinka
Rissius
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků