Warhammer Online - Age of Reckoning

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 9. 2008 07:41

Preco to nemoze vizerat ako na tom videu :) by som konecne isiel do dochodku...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 07:45

flash789: když ti 8 lidi řekne to sami ( že conan nema pořadny endgame že je to hrozně jednoduchy a prazdy atd...) + že to v podstatě nikdo nehraje (už tet ma WAR víc hraču než conan) tak na tom něco pravdy bude :hm
takže opravdu na conana sere pes ;-) ta hra měla byt ještě tak dva roky ve vyvoji
ježek: sak jistě warhammer universe tu je už nějakych 25 let a to že se blizzny inspirovaly warhammerem je stara znama :mrgreen:
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 9. 2008 08:41

2Lepus:Odpovídal jsem PCmu na jeho otazníky ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 30. 9. 2008 09:51

Lepus píše:aacid. healer co si dava spec heal bude uplně zavodou protože za pvp se dostavaji exp a to dokonce víc jak kdekoliv jinde (Q, PQ ) od dvacateho lvl je pvp boj ve scenařich dost duležity a healer je ta nejduležitější postava z party bez něho si člověk ani neprdne.

tak ale toto je uplne jasne, ale healer tym padom moze na solo uplne zabudnut... priklad vo wowku, ked si mal talenty v healingu, stale si mal moznost hodit na seba dps set a na vyssich leveloch si stale dostaval aj dps skilly, ale z toho co som pochodil vo ware dostavas skilly iba z tej specializacie do ktorej davas body...
mozno som to zle pochopil, ale to vymysleli tak super, ze naozaj nebude treba robit nic solo (ziadne dobre veci za solo questy, ze z pq alebo rvr budu lepsie)...
pretoze poznam vela ludi co proste niekedy maju chut ist solo, nestarat sa o nejakych inych ludi, hladat partiu, alebo prosit guildu aby ti pomohla... (ja som bol chvilu v nejakej guilde, ale zatial mi ziadne vyhody nepriniesla, tak som odisiel (akurat som ziskaval o 5% menej penazi)...
Lepus píše:a ohledně PQ nikdo tě nenutí dělat public Q když tě to nebaví tak jdi dělat neco jineho. v zakladni lokaci jsou tušim hned 3 public Q a věř mi že kdybys dělal PQ z partou lidi z gildy kdy jste pořadně sehraní tak je to zabava větší jak kdejaka instance ve WoW.

no ze by tie pq boli nejaka extra sranda... mozno na vyssich leveloch, tie zakladne mi pripadali ako questy na nejakom private wow servri, dookola zabijat mnozstva mobov, ktori iba buchaju, ani necastia ani nic, potom zabit par championov, ktori zase iba buchaju, ale o trochu silnejsie a nakoniec zabit bossa, ktory bucha este silnejsie...
vo wowku v instance treba aj trochu uvazovat, cc, taktika a v podstate kazdy boss nieco specialne robi...
Lepus píše:o instancich ve WAR toho vím malo šel jsem jen tu první pro rank 22+ (gunbad) v podstatě je to obří jeskyně kde mužou všichni destro nebo všichni order (proto je tam někdy tlačenice) jsou tam 3 cesty odstupňovane podle obtižnosti(něco jako scarlet monastery ve wow) mobove se respavnuji jsou tam i public Q a nečekaně bossove kteři nejsou tak tuzí až na toho posledniho ten nas zatim dal pokažde 8-D

no to potom neni instance, ked tam moze kazdy, instance je o tom ze pre kazdu partiu sa vytvori vlastna instancia...

war ma stale bavi, je to ine ako wow, ale ty tu o tom stale basnis ako keby to bola uplne prelomova, uzastna, revolucna hra...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 13:44

Lepus:A kdyz ti 1 clovek kterej hraje Conana uz nejaky patek rekne ze sou to kecy a ze jen papouskujes veci ktere uz davno nejsou pravda,tak tomu stejne nebudes verit,vid.
Je jednoduchy rict o necem co poradne neznam ze na to sere pes.
Ale je to jedno,hraj si War a kdyz ti to vyjde tak nemluv o vecech ktere znas jen z doslechu,jako o hotove veci.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 16:21

aacid prvni chyba: healer ma všechny kouzla jak buffy healy tak dps ale jen diky větvy na kterou se specializuje ma některa kouzla silnější připadně ma specialni kouzla ktery koupil v te ktere větvy kapiš ;-)
instance to jsou jen jsou pojaty trochu jinak a dokonce jsou instance pro partu lidi jak ve wow ;-) ale to sem šel jjen jednou 13 lvl dung takže nic moc

flash narovinu pochybuju že by dospěly člověk jako kamoš dva měsice před vydanim WAR lhal o tom že ho conan nebaví/nedodělana hra/ špatne pvp adt.... , není duvod ;-] zlavšt kdys si kvuly conanovy pořidil novy comp za 25 klacku a takovych lidi znam vic a jejich nazor na věc ma pro mě větši vahu než tvuj . dal se z tebou nemam o čem bavit.
imho war neni žadna super převratna MMO ale furt je lepší jak wow ktery sem hral rok takže mam co porovnavat. mam už za sebou spoustu mmo jak placenych tak free takže si mužu dovolit řict co je lepší a co ne. ikdyž je to jen muj nazor
BDW: flashy kdybys chtěl tak znama z gildy prodava aoc učet z 80 lvl postavou a nema šanci to prodat ani za 200 kč každej se toho štiti :-!
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 18:14

To by mě zajímalo proč nás je v gildě asi 27 :D, před třema týdnama jsme byli tři a dneska je nás skoro třicet takže asi tak :D :D :D V Conanovi aspoň opravdu sekáš, kryješ, děláš výpady atd... Ne že se postvíš s postavičkou klikneš na enemíka a pak se hra hraje tak nějak sama... Na druhou stranu je fakt že AoC je pro starší hráče a ne děcka, je to takovej zaklínač on line světa :D, založený na historických faktech a reáliich, dokonce i s přímou vazbou na historii ČR takže asi tak... Kdyžto Warhammer a Warcraft jsou vymyšlený...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 20:02

Lepusi jsem opravdu rad ze s tebou nemusim nic hrat.Takhle arogantiho a nafoukaneho cloveka sem uz videl dostkrat takze me to neprekvapuje.A sem rad ze se nemame dal o cem bavit.

PS:ucet si od ni kup sam,aspon se kouknes ze to co tvrdis neni pravda)))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 9. 2008 20:54

PC píše:založený na historických faktech a reáliich, dokonce i s přímou vazbou na historii ČR takže asi tak...

A teď mě řekni, kde Robert Edwin Howard přišel zrovna na ČR. Hyborie je fantasy svět, vymyšlený, jež občas přisype nějakou tu historickou inspiraci (Stygie = Egypt, že) To samé Zaklínač, to je polská fantasy pomíchaná s Artušovskými mýty.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 21:30

Takhle (ostatně máš to na našich gild stránkách) - Howard se inspiroval ve starověku a použil starověké reálie. Jak jsi se zmínil - Stygie = Egypt, Aquilonie=Řím (Aquilonie-země orla), máš tam Vikingy, máš tam Germány, autentické zbraně (falcata), Kelty... Pikty, božstva Seta a Mitru(který byl uctívaný na Hradčanech v době před křesťanské a tolerovaný v době ranně křesťnské a jeho kult rázně vymazal až sv. Václav.) máš tam Pikty proti kterým stavěl val císař Hadrián.

Zaklínač a Artuš ? To se mi moc nezdá,tohleto... IMHO Zaklínač je spíš míchanina středoevropských pohádek a démonologie s klasickými J.R.R. rasami ovšem výsledkem je alegorický svět středoevropského středověku s výrazným morálním podtextem.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 9. 2008 21:50

Přečti si Zaklínače, obzvlᚍ Paní Jezera ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 30. 9. 2008 22:09

A jo, to je fakt, paní Jezera, tam je.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 30. 9. 2008 22:41

PC lol ty ses važně hnup si spadl z jahody na znak :shock: ? ve wow/war nestačí jen tupě mačkat klavesi ale musiš u toho přemyšlet a hra se sama opravdu nehraje

flash: je mě jasny že si budeš hajit to svoje jen proto že to zrovna hraješ.

dnes sem si četl že slučuji servery AoC aby bylo vice hraču pohromadě :tleskani to jistě ukazuje na velkou oblibenost teto mmo hry
zato ve WAR se musi servery klonnovat pač jsou všechny přecpany ;-]
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 30. 9. 2008 23:00

Conan ma asi 25 serveru,a slucovat se budou.

uvidime kolik serveru pojede ve WAR za 5 mesicu...ted jeste nevykrikuj

pri spusteni je Conan mel taky precpany

PS:A Lepusi je fakt nutny nekomu rikat ze je hnup?
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 1. 10. 2008 07:17

určitě to bylo nutny jinak bych to nenapsal :lol:
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků