MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2008 09:08

Teda, co to más za wafen? ;)
Hezká potvora, bohuzel brnení nemí díky rozlisení moc videt :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 9. 2008 11:16

Screenshoty si mozes pozret tu: http://console-forum.net/vbimghost.php? ... imgid=2227

Tu mas tie videa v HQ:

http://www.youtube.com/watch?v=8dhrzOvS4Gg
http://www.youtube.com/watch?v=JAGBxBvorqE

a pod "Views" klikni na "Watch in high quality" nie :D

A co mam co?Oblecko?To biele je z toho najkrajsieho/najtazsieho bieleho draka Fatalisa a to cerveno/cierne od jeho klonu Crimson Fatalis.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2008 12:13

Jóóó to uz vypadá lépe :) Btw, dobrá muzika.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 9. 2008 13:06

Dik :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 12. 9. 2008 20:13

pocul som slovo muzika??:D aka?:D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 10. 2008 01:28

๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 25. 1. 2009 21:41

hodně dobré video... právě si mě asi nalákal na koupi... ;) Korni jsou srdcovka a po loňském živáku ještě větší... ;) nějak tu skomírá tohle téma - nikdo nehraje?
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 26. 1. 2009 19:01

Nevíte kde by bylo možný sehnat tuhle hru za hodně slušnou cenu ? :))
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 1. 2009 13:38

dobre ceny maji ted na megahrach, ale nemaji ji tam - psal jsem jim mejla, jestli by ji nechteli dat do nabidky... zkus jim taky napsat...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 1. 2009 11:22

Mno pani toto je ISO bohuzial,japonska ekluzive hra Monster Hunter Portable 2nd G....Koli tejto hre som musel hacknut PSP a potom hru opatchovat anglickym patcherom.Dobra sprava je,ze sa uz asi pol roka pracuje na americkej verzii,ktore sa bude volat Monster Hunter UNITE a mala by vyst v USA do leta normalne na UMD....

Takze pokial chcete hrat,toto je jedine riesenie bohuzial,alebo si pockat na ang verziu.Alebo skusit Monster Hunter Freedom a Freedom 2,ktore sa daju normalne kupit...Ale tazsie sa zhana,pretoze kto ju raz kupi a chyti ho,nikdy ju nepreda ;)

Inak ja hravam sem tam,ale uz tam nemam moc co robit a konecne so to PO ROKU dohral...mno teda dohral,ako sa to vezme :D skor poodomikal a porazil tych najsilnejsich bossov.Tie final boje ma ale nebavia=to je jeden tak na 3hodky :D Takze si sem tam dam nieco lahsie a zazivnejsie...

Toto sa da hrat furt,pretoze TAZKO budete taky dobry,aby vas hra neosefovala aj ked ju uz hrate roky a uz stvrtu seriu za sebou ako mna napr...Takze stale je na prvej priecke = Najchallange hra,aku som kedy hral...

Inak robia sa Custom Questy na tuto hru,takze hrat tam je stale co,len uz nikam nelevelujes,len sa ti pridavaju body,ale ziadny Hunter Rank ta uz necaka.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod der.jar 19. 3. 2009 09:53

Na youtube jsem nasel kut ku lov, docela sranda:
http://www.youtube.com/watch?v=L6Wxzzbhk-0
der.jar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kolik0 1. 4. 2009 13:24

eeeej tak tu som uz davno nebol pametas si este na mna spajza? :d od vtedy co som nemohol zabit khezu a pdoobne... troska som postupil :d som uz Hr3 pomaly 4 mam devil slicer a tigrex armor a nevedel by si mi poradit ake vsetky questy musim spravit aby sa mi objavil urgent na HR4 v gathering halle?
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolfox 3. 4. 2009 14:05

Zdravím, jsem na tomhle fóru novej a napadlo mě že se zapojim do vaší debaty. Hraju cca měsíc a i přesto že mám HR1 tak mám výbavu typu Death stench, Rathalos soul, ramobra (bow 4ever!) atd. a to z důvodu že teprve po dokončení všech elder questů (ty od babky) jsem si všim že existujou taky nějaký v gathering hall, docela haluz co? :-D teď to bude celkem průběh a jsem zvědav kam až se probiju bez nutnosti novýho equipu ;-] Jinak taky naprosto souhlasím s tím, že ze začátku je to hra dost frustrující ale když to člověk překoná, hra se mu sladce odmění stovkama hodiny výborné zábavy. Parádní pocit poprvý složit Kut-kua a podobný který už teď dávám na jeden zátah (ani nestihne změnit lokaci) :-) No chtěl jsem se zeptat jak to bude s G2 jestli půjde převést charakter nebo se bude začínat ůplně od nuly? Pokud jo, nebylo by teda logický teď seknout s freedom 2 a začít stahovat G2?
Díky za odpověď.
wolfox
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 4. 2009 22:45

Mám pocit že převádět charakter jde jen mezi MHF2 a MHF2+ (ta prodloužená verze), ale nejsem si jist, spajza bude vědět jistě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 4. 2009 01:40

kolik0: jasne :) ake questy,to si nepametam,ale tam ich nieje moc takze .. inak pekne ;) devil slicer je super tachi a s tigarex armorom som hral az do HR5 hadam,super amor ;)

wolfox:myslis 2G (2nd G) ? prevadzat sejvy ide z MHF2 na MHP2G .. bolo forum,kde to chalani prevadzali,teraz uz neexistuje .. mozem ti spravit tutos ako si to previest sam,ale musis mat fatko PSP na slimku to nejde :) a je to DOST komplikovane .. mne tiez save previedli,ale questy samo zacinas odznova,len veci ti zostavaju ..

jako mozes mat na HR1 rathalos soul ? to je az nejaky HR6 equip zo silver rathalosa :) asi myslis ten ratalos set z hnedeho rathalosa co , dobry gunner set je z azure rathalosa , myslim,ze dava RA+2,earplug a pierce up .. ci jako kua uz som to pekne dlho nehral :D

inak co je Death stench a ramobra ? :D to prve myslis tie ice dualy? to druhe nemam ani sajnu..

inak kludne sa rozpis,rad sa pobavim :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků