Ragnarok Online *Re-MortalRO*

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Globas 25. 7. 2008 10:14

Zdravím všechny hráčky a hráče,
Dovolte mi, abych vám představil herní server Re-MortalRO. Server s cílem vytvořit stabilní herní komunitu Ragnaroku Online byl založen v listopadu roku 2007, od té doby jsme neprodělali žádné zaváhání. Jistě jsou mezi vámi tací, co hru Ragnarok Online neznají. Dovolte mi, abych vám zde tuto hru v pár slovech přiblížil.

O hře Ragnarok Online:
Ragnarok Online je hra postavená na korejské kultuře, takže je v ní obsaženo hlavně anime. Pokud na tento způsob výtvarného smýšlení nejste přivyklí, garantuji vám, že si na něj zvyknete velmi brzo. Celková nálada hry je velmi odlehčená, ale jsou zde i místa, které vám naženou husí kůži. Celkově optimismus čiší z každého rohu, ale v dnešní době je to více než dobře, protože se u toho velmi dobře odpočívá. Na výběr máte ze spousty postav - dohromady je to více než 30 povolaní, každé z nich může používat některé ze stovky dovedností, brnění, zbraní, lektvarů, karet a dalších artefaktů. Každá postava má šest statů - atributů (str,agi,vit,int,dex a luk), každý z nich ovlivňuje vlastnosti postavy, takže i zde je další prostor jak udělat dvě rozdílné postavy na stejném povolání.

Nyní bych se rád vrátil k tomu proč to tady celé vůbec píšu. Chtěl vás seznámit s naším projektem, jež si stanovil jednoduchý cíl: zařadit se mezi velikány na české RO scéně, chceme stát po boku serveru jako je CzechRO nebo Reborn.

O projektu Re-MortalRO:
Náš projekt je postaven na pravidelném aktualizování herního emulátoru, to nám přináší velkou flexibilitu a možnosti ať už řešit problémy, tak zároveň do herního světa Re-MortalRO přinášet spoustu novinek, které vám obohatí obzory. Tuto nesporně důležitou vlastnost našeho serveru doplňujeme vlastními obohaceními. Na server přidáváme naše unikátní projekty , které nikde jinde nenajdete. Hlavní směr, kterým se náš projekt ubírá a kam směřují naše vlastní customizace je směrem k RP (Role Playing). Snažíme se vám herní svět Ragnaroku Online vykreslit a dobarvit tak, aby vše na sebe logicky navazovalo. Tyto naše snahy doplňujeme příběhovými eventy - dlouhou ságou přiběhů, které na sebe navazují a směřují k jednomu velkému rozluštění. Dovoluji si tvrdit, že náš server je jako stvořený pro fanoušky RP (Role Playingu).

Těm, kteří tomuto RP moc nefandí, se ovšem také věnujeme. Náš speciálně postaveny systém Player vs Player a systém vlastních Battle Groundů dává i jim velké možnosti. Za zmínku stojí také Poringball, ala fotball s poringem - atraktivní a zábavná minihra.

Celý projekt je veden zkušeným realizačním týmem, který společně spolupracuje již několik let. V čele realizačního týmu projektu Re-MortalRO stojí jeho zakladatel Martin Havlas "Globas".

Na konec bych vám zde napsal seznam toho nejdůležitějšího co byste měli o našem serveru vědět:

- Emulátor eAthena
- Pravidelná aktualizace jádra a databáze
- Raty: 10/10/5 (base/job/drop)
- Maximální Base level 99, Job level 70, staty 99


# Novinářský koutek na fóru
# Velkolepé eventy v RP
# Vlastní spolky a cechy
# Battle Arena - Party vs. Party - ochraňující artefakty jednotlivých týmů
# EXP questy
# Poringball
# Král čísel
# War of Emperium II
# České herní prostředí
# Mail systém
# Duel systém
# PvP systém
# Střídáni dne a noci
# Svatby, adopce
# Pokročilý chat a systém party
# Tržnice
# Síť hospod
# Warper do měst
# Systém odměn za přestupy z 50 jobu
# Serverový komunikační kanál (@main "txt" / PM na herní postavu "main")
# Funkční systém petů a homunkulů
# Systém aukcí
# Vlastní městečko s tajnou organizací
# Vlastní dungeon


Server je umístěn na 20 Mbps lince s přímím spojením do páteřní sítě. Jeho komponenty mají předpoklady pro bezproblémové hraní až 150 hráčů. Server běží pod platformou LINUX, přesněji pod distribuci FEDORA

Procesor
AMD Athlon A64 X2 4600+ EE
takt: 2,4 GHz

Operační pamět
KINGSTON DDR2 2GB
frekvence: 800 MHz

Základní deska
GIGABYTE M68SM-S2L

Pevný disk
IBM Deskstar 7K160
velikost: 80 GB
přístupová doba: 8,5 ms


Všechny vás srdečně zvu k nám na server. Nyní máte i vy tu možnost stát se součástí serveru Re-MortalRO
web: http://www.re-mortalro.net
forum: http://www.re-mortalro.net/forum
intro: http://www.youtube.com/watch?v=i2dHyazl8ww
wiki: http://www.re-mortalro.net/wiki
Globas
First Blood

Odeslat příspěvekod hitik 17. 6. 2009 08:22

O hře ragnarok vím už delší dobu ,ale nějak se me nechtělo s ním začínat kvůli dle mého názoru nedostacujícímu počtu serveru a na dlouhodobě zaběhlé se mě nechtělo , ale jak se dívám re-mortal ro bude zřejmě konečně ten pravý projekt na který se stojí jít podívat. Pro lidi , kteří si chtejí neco zahrát a neví co bych tuto hru doopravdy doporucil snad se s některýma z vás setkám na tomto serveru který se otevře 1.7 2009 :tleskani
hitik
First Blood

Odeslat příspěvekod hitik 17. 6. 2009 08:37

Jinak docetl jsem se ted na strance remortalu toto:

Zdravím všechny hráčky a hráče ze světa MMO,
dovolte mi, abych vám představil "znovuzrozený" projekt Re-MortalRO, projekt s cílem vytvořit stabilní herní komunitu Ragnaroku Online. Kořeny tohoto projektu sahají až do roku 2007, kdy vznikl koncept serveru, který je nadále základním stavebním kamenem pro všechny další práce. Od tohoto roku se herní projekt řadí mezi stálé "hráče" scény Ragnarok Online. Jistě jsou mezi vámi tací, kteří tuto hru neznají. Dovolte mi tedy, abych ji zde v pár slovech přiblížil.

O hře Ragnarok Online:
Ragnarok Online je hra postavená na korejské kultuře, tudíž je v ní obsaženo především anime. Pokud na tento způsob výtvarného smýšlení nejste přivyklí, garantuji vám, se s ním sžijete velmi brzo. Celková nálada hry je velice odlehčená, optimismus čiší z každého rohu. V dnešní době je to více než dobře – člověk si v takovém prostředí příjemně odpočine. Nicméně naleznete zde i taková místa, která vám naženou husí kůži. Vaše postava si může vybrat z více než 30 povolání, přičemž každé z nich používá některé ze stovky různých dovedností, brnění, zbraní, lektvarů, karet a dalších artefaktů. Každá postava má šest statů, tj. atributů (str,agi,vit,int,dex a luk), které ovlivňují vlastnosti vaší postavy tak, že je možné udělat i dvě a více rozdílné postavy stejného povolání.

O projektu Re-MortalRO:
Projekt Re-MortalRO je samozřejmě postaven na pravidelném aktualizování herního emulátoru. To realizačnímu týmu umožňuje velkou flexibilitu a možnosti, jak řešit všelijaké problémy herního systému nebo přinášet spoustu novinek, které zpestří obzory každého hráče. Tato nesporně důležitá vlastnost serveru je doplněna vlastními obohaceními; na server jsou průběžně přidávány unikátní projekty, které nikde jinde nenajdete. Hlavní směr, kterým se projekt ubírá a kam směřují vlastní customizace, je směr PK (Player Killing). Obecná snaha realizačního týmu je, ucelit hráče do part nebo guild, které tím získají větší jistotu a bezpečí ve světě ragnaroku. K PK systému můžeme přičíst také honor body a možnost získavat honosti před jména. V této hře je to jistě nevídaná novinka. Dále tu máme velkolepé RP eventy, které zde vyplňují mezeru mezi všema možnostma, jak se přispůsobit nejrůznějším potřebám hráčů.


Základní informace o projektu:
- Emulátor eAthena
- Pravidelná aktualizace jádra a databáze
- Raty: 7/7/5 (base/job/drop) + sobotní navýšení
- Maximální Base level 99, Job level 70, Staty 99

# Velkolepé eventy v RP
# Vlastní spolky a cechy
# Vlastní Dungeon s našimi itemy
# Oficiální Battlegroundy
# Hunt spolek
# Originální možnost chatem komunikovat s bankou, se skladem, či se warpovat
# EXP questy
# War of Emperium II
# České herní prostředí
a mnoho dalších unikátních projektů, které naleznete na wikipedii

Pokud bychom v tomto článku měli rozebrat, co vše tento projekt je schopen hráči nabídnout, bylo by to dlouhé povídání, snad i na několik kapitol. Veřím, že tento článek vzbudil alespoň u někoho trochu zájmu o tuto hru, či dokonce o tento speciální projekt Re-MortalRO, který se nově spouští 1.7.2009. Nakonec zde uvedu odkazy na web a další zajímavé věci.


SPECIÁLNÍ trailer vydaný k opětovnému otevření projektu: http://www.youtube.com/watch?v=6JGrSSWlDzo
web: http://www.re-mortalro.net
forum: http://www.re-mortalro.net/forum
intro: http://www.youtube.com/watch?v=i2dHyazl8ww
wiki: http://www.re-mortalro.net/wiki
hitik
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 6. 2009 08:38

No tak to ti přeju hodně štěstí, když server je dimenzován na 150 hráčů :D Naštěstí za ten rok posílili... Nejhorší je, že za těch pět let, od doby, kdy jsem se dostal k RO poprvé, se udála velká změna jen jednou - přechod české scény na emulátory s podporou Extended a Transcendent class. Teď se zas bude dva roky čekat, než budou schopni přejít na 3rd Class :-)
Nicméně Globas byl velmi dobrý hráč a schopný admin už kdysi...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hitik 17. 6. 2009 08:59

Tak verim tomu ze ted pojme i mnohem vice lidi zde je update jejich hw porovnejte samy :D


Procesor: AMD Athlon X2 +4600 EE (2.4 GHz)
Operační paměť: Kingston BOX CL5 4096 MB DDR2 (2x 2048MB)
Základní deska: Gigabyte GA-M56S-S3
Pevný disk: Western Digital Caviar SE 160GB (2x 80GB)
Konektivita: 100Mbits
Software: MySQL 5.0.67
hitik
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků