Final Fantasy XIII

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 7. 2008 16:26

tak nam na pc prijde FF13 ,, po oznameni na xbox360 je tu i oznameni ze vyjde i na pc

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/Section.idn#A080723_154446_bw-zurnal-pc_osk
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 7. 2008 16:55

sony exklusiv a ps 3 de uplne do ***** trochu mi je pska lito

na druhou stranu sem rad ze bude ff13 na pc aspon mam moznost hrat vsechny dily i bez ps 3
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 23. 7. 2008 19:00

Že bych konečně okoštoval JRPG na počítači? ^^
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 23. 7. 2008 19:45

a kto by to bol povedal pred pol rokom :-)

hlavne nech sa hra podari
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 7. 2008 19:57

-Dreamer-: ohlaseny je The Last Remnant, takze okostovat budes urcite moci ... u FFXIII bych zatim podle jednoho clanku na bonuswebu zavery nedelal, ale treba casem...
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 23. 7. 2008 20:05

co asi tak sa musi diat v diskusii pod tym clankom :-), niektori hraci su podivni ..
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 7. 2008 20:08

AlienX: hele, nebud drzej... :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 7. 2008 07:48

Mám pocit,že Sony přichází o těch exkluzivit nějak moc (třeba Infinite Undiscovery s producentem Kojimou pro xbox).Ještě že mu zůstane Killzone2.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 7. 2008 14:33

presne tak jezku dit krom mgs 4 ani ps 3 nema skoro co nabidnout smutny
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 7. 2008 15:30

to je trh, necakal som taky "pad" ale co uz :-)

este nehadzu flintu do zita, X360 som mal a bol som aj s nim velmi spokojny ( pokial neskapal hehe )
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 24. 7. 2008 15:41

Snad to opravdu bude :-) Já taky nejsu žhavej do koupě PS3 "jen" kvůli FF XIII a to jsem celkem fanda téhle série ^^ PC verze by to udělala daleko lehčí. Jinak prý PS3kaři budou mít náplast: FF XIII Versus by měla zůstat PS3 exclusiv :-/ Snad to nebude potřebovat nějaký mega-ultra-super-drastický železo :hm Neříkám, že moje železo je slabý, ale není taky nic extra....
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 7. 2008 15:52

hw naroky bych nevidel nijak drasticky jestli zustanou ps 3 textury apod tak se nemame ceho bat ruku na srdce tyhle ,,next gen,, konzole uz nejsou to co byvali
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 24. 7. 2008 15:55

Tomkalhotka píše:hw naroky bych nevidel nijak drasticky jestli zustanou ps 3 textury apod tak se nemame ceho bat ruku na srdce tyhle ,,next gen,, konzole uz nejsou to co byvali
No to je pravda. Hlavně PS3 dost uškodil opožděné vydání...PC je před ní (mluvím o technické výbavě a špičkovém výkonu). PS3ku totiž (ačkoli je to nejnadupanější konzole současnosti) brzdí RAMky a grafika (RSX je na úrovni GF7XXX řady, která je dneska už zastaralá ^^ ) :-)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 7. 2008 16:14

ono popravde psku je k hovnu i ten super revolucni cell procesor ktery nic neukazal i kdyz je ps3 nejnadupanejsi konzole hry na xbox 360 vypadaj uplne stejne :) a v mnoha hrach dokonce i lepe viz turok,gta
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2008 13:01

Takže na tiscali v aktualitách uvádějí,že Square Enix popřeli PC verzi :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků