Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 6. 2008 02:16

Matysek píše:Psal jsem to proto, že každý druhý navrhuje něco, co funguje, ale on o tom neví.

Znalosti Diabla jsou naprostou nutností, bez toho nelze hrát nebo charakterizovat Diablo. V tom se pozná hra.


no ale sorry ale je to vazne uplne z cesty a totalni pičovina

par % hracu diabla 2 se vyzna v tom co ty .. k uspesnemu hrani a k tomu abys nalootoval dostatecny eqip nebo si slozil blbou enigmu v d2 opravdu nepotrebujes znat matematicky vypocty + veskery vyuzivani bugu ve hre...

to ze tu pises o ligovem necro znaci to ze tuto scenu sledujes roky jako ja sleduju ligovou scenu DOTY. Tva debata se hodi na komunitu diabla 2 kde mas HC hrace a tam si budete rozumet ale rozhodne se to nehodi na doupe.cz jelikoz tu mas v 99% casual playery a z toho dalsich 70 % tu mas konzolisty .

Za dalsi hral sem WoW a v klasickem wowu sem dosahl velkych uspechy jakozto vycisteni MC,BWL,AQ40 a nejakej progress na NAxxaramass .Dosahl sem vsech first killu a o takovych vypoctech co znas ty se mi mohlo jenom zdat.Stacila me znalost buildu/a co delat :) snad si me pochopil s pozdravem a diablu 2/3 zdar Tomkalhotka
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 6. 2008 11:04

Matysek píše:Budu skeptický.
- Diablo III bude už stylem pro všechny, tedy i pro naprosto neschopné, což je špatně.
to byly i predchazejici dily, jinak bych je nemohl hrat
- 3D zlikviduje zažitý PvP systém a jeho možnosti ve 2D, budou chybět rozměry a úhly náběhu, při kterém se např. dalo obějít Evade (dřina) či desynchová vzdálenost.
- Zharous, NOZ, Norland, Adeyke atd. už nebudou, tedy doufám, že kvalita AB tu zase bude.
- Kundi, SuE, Sappi, Trmi, Nevim, Lopata, HolyTommy, Kasos, Kefir, Kisant, Radmag, Raketa, Jaggar Tharm, Mlok, členové CE, či Saesa, Cukor, Dhal a jiní zase udělají to, co bylo a mohlo být, takže uvidíme, nicméně jakmile bude k předobjednání, mít ho budu. Shivering či Kaamos, stejně jako Yuzzor, Roostedt či Marvel už na AB po prvních kontaktech od Blizzu (vlastně půlka Postreality, AoW, EP, či někteří z DL už se ozývají na AB ...)
- Až uvidíme (zejména barbar) do MPQ, budeme vidět více.
- Možnosti rare, prefixy, sufixy, automody, crafty, alvl, ilvl, clvl, frame, fhr, dr, bloky, stejně jako formulace DO apod. to vše bude muset být ještě dokonalejším, abychom to mohli nazvat Diablo,protože žádná hra ještě tohle neměla.
vubec nevim, o cem je rec ... viz. predchozi cast
Zatím tu každý mluví o Diable ve stylu, nic o něm nevím a to je smutné.
vi se, ze bude... to zatim staci, ne?
_______________

jinak prijde mi to jako "Diablo II + Titan Quest + neco navic = Epic Win"
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 6. 2008 12:03

Já to sem nechtěl dát, ale nemůžu si pomoct O:-) :-)

http://img140.imageshack.us/img140/7127/strip1342qm.jpg
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 6. 2008 12:40

No kdybych to měl srovnat třeba s RPG Mass effect(je to sice něco jiného ale RPG to je) tak Diablo je jasná volba, je mnohem zábavnější a na dlouhé letní večery naprosto skvělé. Titulek "návrat krále" co je na doupě mu právem patří
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 29. 6. 2008 17:55

diablo 2 som hraval dlho, super hra, clovek sa pri nej zabavi a odreaguje, ale co tu predvadza Matysek je fakt psycho...
je dalsia osoba, ktora nepochopila ze hry tak ako filmy/hudba/knihy sluzia na zabavu, preto sa blizzard snazi robit hry pristupne masam, pretoze mozno to bude pre Matyska novinka, ale asi 90% ludi co hraju hry sa pri tom chcu zabavit a odreagovat, nie 4 hodiny rozmyslat a kalkulovat ci bude tato sekera lepsia nez henten mec...

pre teba je to mozno zabava hrat hry s kalkulackou v ruke, ale bud si isty ze vela takych ludi nie je :D
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 29. 6. 2008 18:54

Skočte si pro mozek do kredence a naučte se číst s použitím myšlení, než-li bude někoho osočovat. Nepochopil jste nic. Vůbec tu nejde o technické detaily, ale o požadavek něčeho, co dávno je, jen to 90% nedokáže pochopit.

Takových lidí je více, dokonce na to nepotřebují kalkulačku, protože jsou to jednoduché kupecké počty, jsou jich tisíce. Např. si sjeďte, kolik lidí bylo na Arnea, Postreality, Art of War, Duelliga.de, LLD, či jiných. Důležité dle Vás ovšem je, že přijde neznalý hráč, ten co to hraje pro zábavu a řekne, já to poznám, já to nepotřebuju a zejména JÁ CHCI, aby to tam bylo, byť už to tam je.

Takhle dopadlo i WoW, což je dobra hra, ale je potřeba 25 - 30 dobrých lidí. Proto to nerfnuli a udělali z toho hru pro takové, kteří budou chtít tankovat Illidara s priestem. Takhle WoW dopadlo.

Nikde a nikdy jsem nikoho nedrbal (narozdíl od Vás), že o tom nechce nic znát a nepotřebuje, on zná základ a hraje. Citujte mi něco takového, co jste řekl Vy, jakožto standardní občan ČR, nerozumí, nechápe, ale drbe druhého.
Naposledy upravil Matysek dne 29. 6. 2008 19:04, celkově upraveno 1
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 29. 6. 2008 19:04

Matysku nerozciluj se.Treba me prijde fajn ze mas o nejake hre znalosti.Sice tomu taky moc nerozumim ale nevidim nejmensi duvod proc bys to sem nemoh napsat.Kazdej tady zrejme ma nejaky hlubsi znalosti z nejaky oblibeny hry.Ja mam podobnej problem s Oblivionem a kdyz nekde neco rozepisu tak se mi dostava podobnych reakci.Proste me to zajima a nekdy mam chut se podelit))))Ale proste tak uz na svete chodi a na netu obvzlast...jakmile je nekdo chytrejsi nebo nedej boze neco vi tak je v *****)))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 29. 6. 2008 19:06

Nerozčiluji se, jen mi vadí,že jsem takto osočován, přitom jsem řekl něco úplně jiného. Po nikom nic nechci a nikoho k ničemu nenutím, či nikoho neurážím.

P.S.: Znám to dobře ... třeba http://www.diablovodoupe.cz, naučil jsem se chodit v pozici, hřebíku v oku.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 29. 6. 2008 19:18

ja ta neosocujem, len sa ti snazim vysvetlit, ze nemozes cakat od blizzardu, ze vytvori hru ktoru bude mozno hrat 100 tisic hardcore hracov, ked mozu vytvorit hru, ktoru bude hrat 10 milionov casual hracov...

WoW podla mna nikto nepokazil (myslim ze je to vidno na tych cislach), je to jedna z mala mmorpg, kde nemusis travit 8 hodin denne aby si udrzal tempo s ostatnymi pretoze inac by si si ani neskrtol...

inac stale neviem co je ten poziadavok co uz v diable davno je, fakt som asi debil, pretoze som si to tu 3x cele precital a furt nechapem na co reagujes tym svojim hrozostrasnym prispevkom kde su vsetky tie skratky a cisla...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 6. 2008 21:04

Matysek píše:Skočte si pro mozek do kredence a naučte se číst s použitím myšlení, než-li bude někoho osočovat. Nepochopil jste nic.
Matysek píše:Nerozčiluji se, jen mi vadí,že jsem takto osočován, přitom jsem řekl něco úplně jiného. Po nikom nic nechci a nikoho k ničemu nenutím, či nikoho neurážím.
ale podle me sis to stejne vsechno vymyslel a jen tady machrujes, protoze vis, ze si to nikdo overovat nebude :mrgreen:
_______________

aacid: mozna to byla reakce na neco, co nekdo z moderatoru z nejakeho duvodu (nebo mozna omylem) smazal :-)
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 29. 6. 2008 21:27

uzivatel_cz-to ze necemu nerozumis jeste neznamena ze si to nekdo vymyslel..ok?))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 6. 2008 23:27

Matysek píše:Skočte si pro mozek do kredence a naučte se číst s použitím myšlení, než-li bude někoho osočovat. Nepochopil jste nic. Vůbec tu nejde o technické detaily, ale o požadavek něčeho, co dávno je, jen to 90% nedokáže pochopit.

Takových lidí je více, dokonce na to nepotřebují kalkulačku, protože jsou to jednoduché kupecké počty, jsou jich tisíce. Např. si sjeďte, kolik lidí bylo na Arnea, Postreality, Art of War, Duelliga.de, LLD, či jiných. Důležité dle Vás ovšem je, že přijde neznalý hráč, ten co to hraje pro zábavu a řekne, já to poznám, já to nepotřebuju a zejména JÁ CHCI, aby to tam bylo, byť už to tam je.

Takhle dopadlo i WoW, což je dobra hra, ale je potřeba 25 - 30 dobrých lidí. Proto to nerfnuli a udělali z toho hru pro takové, kteří budou chtít tankovat Illidara s priestem. Takhle WoW dopadlo.

Nikde a nikdy jsem nikoho nedrbal (narozdíl od Vás), že o tom nechce nic znát a nepotřebuje, on zná základ a hraje. Citujte mi něco takového, co jste řekl Vy, jakožto standardní občan ČR, nerozumí, nechápe, ale drbe druhého.


Illidara neznam ty JO ? :-*

ale Ilidana tankuje priest tak na free serveru :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 30. 6. 2008 01:08

Chtel sem se zeptat.Nevite proc Diablo 2 bezi jen 25fps?Pripadne jak udelat aby bezelo vic?Je to schvalne?...co?

//Dotazy o Diablu2 směřuj sem: viewtopic.php?f=509&t=500450 -Jezek
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 7. 2008 10:52

Matysek: Ne. Není to potřeba. Dejme tomu, že někdo zná do detailu pravidla AD&D a koupí si, dejme tomu Neverwinter, Nights 2. Bude vědět do detailů co, proč, jak, kdo, kdy a kde.
A pak si to koupí nějaky casual player bez jakékoliv znalosti (A)D&D a dohraje to úplně stejně úspěšně jako ten první, jenom nebude vědět co měla postava za TZ, proč mu nevyšel hod na iniciativu, jak a s jakými penaltami ho ten fireball zabil...

Ano, je rozdíl hrát a hrát. Ale sám za sebe můžu říct, že jsem z celého toho tvého výlevu pochopil možná tak předložky a spojky a stejně bych dohrál Diablo II. A už mi bude totálně jedno proč to tak funguje hlavně když to funguje. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 7. 2008 12:10

No tak můj názor?
Na Matyska?

Diablo II jsem dohrál 6x, z toho 4x Lord of Destruction. Nemyslím si, že jsem byl na šesté dohrání lamka, celkem mi to fachalo za paladina tak, že jsem vlastně ve čtvrtém aktu Diabla složil celkem úspěšně bez toho, že by mě zabil.
Ale opravdu, opravdu nepotřebuji vědět, proč to tak bylo. Myslím, že konzumenti, tedy hráči, tohle vědět nepotřebují. Od toho to je RPG, aby každej zkoumal různé cesty a zaměření. Třeba já osobně nepotřeboval vědět, jak funguje do detailu "sacrifice" - sice jsem mydlil Diabla tak, že ze mě stříkala krev, ale zase ten úder prostě byl dobrej, čím výš, tím líp, jasně, prostě nikdo z hráčů opravdu NEPOTŘEBUJE vědět, proč ho zabil fireball nějakýho goblina.

Z Tvýho příspěvku jsem nepochopil ani zbla, ale nekaká mě to. Nejsem ultra-hardcore-hráč, jsem jen hráč.
Je rozdíl mezi hrát a hrát, to ano, ale myslím, že 95% populace stačí hrát. Hrát, aby mě to bavilo. Ne abych přemejšlel, proč mě tenhle ***** sejmul...


Jinak Diablo III vypadá velice slušně, pořádnej clickfest, witch doctor taky nevypadá špatně (ale já jsem stejně vždycky byl na bojovou sílu). Velice se mi líbil ten úvodní filmeček, Blizz tohle vskutku umí a třeba ve dvojce jsem si skutečně ty cinematics užíval.
Na jednoduchém námětu je postavený silný příběh...a myslím, že o tom Diablo bylo, je a zase bude.
Těším se.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků