Homebrew pro Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dragon King 25. 5. 2008 10:43

aha ale neukaze mi to ako daleko to je a aky silny signal to ma?myslim ze nie
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Woodbin 25. 5. 2008 12:02

Jak silny se to ukaze a DS má dosah wifi asi tak 30 metrů to neznamená že AP je v 30 metrech, ale že se dosažený signál nachází do vzdálenosti 30 metrů...takže pokud má AP dosah signálu 400 metrů a ty najdeš signál tak můžeš bejt maximálně 430 metrů daleko :) snad jsi to pochopil x)


//poznámka: AP = přístupový bod, Acces Point
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 25. 5. 2008 20:30

hmm ja vi viem nie som lama/noob ale mne sa paci ked su tam percenta :P
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 4. 6. 2008 19:29

Zdravim...tak mě tak napado že byc docela rád Snes emulátor na Dsko...Jestli nějakej je.... :hm Jestli máte nějaký rady, tipy, sem s nma, budu vám na nejvyšší míru vděčen.... :love:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Woodbin 5. 6. 2008 05:23

SnemulDS (asi nej SNES emu na dsko) ale bacha s vrstvama grafiky skoro vždycky jsou rozházený
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Woodbin 21. 6. 2008 10:29

Lidi už jste hrál DS VERZI PORTALU??? je to předělávka flashové verze (je to ve 2D) a je to naprostá bomba!!! Teď navíc vyšla verze s vestavěným editorem levelů, levely se dají uploadovat a stahovat přímo v DS.
Ve hře máte v každé místnosti posbírat všechny koláče, GLaDOS vám k tomu mluví (spíš píše ;-) ) a radí. Ve hře máte smozřejmně portalgun, jsou tam střílny, energetické koule, bedny atd. Ve hře je dohromady 28 levelů a 28 advanced levelů :-) Zábava na hodně dlouhou dobu :) Včera jsem dohrál classic levely (poslední 3 levely jsou faaakt záhul ^^ ), dneska jsem zkoušel advanced...síla :)
Stáhněte a zapařte protože tohle prostě musí mít každej kdo má homebrew-enabled-DS a líbí se mu nápad Portalu

http://stillaliveds.free.fr/index.php
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 6. 2008 17:11

:shock: :shock: :shock: :shock: Síla!!! To abych si tu flashkartu koupil (ne kvůli lebkám se zkřížnejma hnátama, ale kvůi HB) :mrgreen:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Woodbin 6. 7. 2008 14:44

Tak jen informuji o nové verzi still alive DS na mém blogu je na to recenze čekujte ^^
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 7. 2008 21:11

POtreboval bych poradit nejakej dobrej prohlizec textovych souboru (knizky)...mam sice DSreader ale tam jsem nenasel nikde cesky znaky. A taky jestli by nekdo nevedel o nejakym To DO, nebo Notepadu...zkousel jsem DSOrganize ale je to takovy vseljaky, a jsou tam prakticky veci co nepotrebuju...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 28. 7. 2008 13:21

mysli ze na DSko neni nejaky reader co pozna cestinu slovemcinu :(
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 28. 7. 2008 14:33

moonshell umí český znaky
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 7. 2008 17:58

http://www.dsko.eu/2008/07/sonic-projek ... -homebrew/
Doporučuju testnout tohle ;) ... hodně dobré po grafické stánce ;) ... možná se dočkáme GTA ve 3D ;) ... ... ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 29. 7. 2008 18:56

moonshell?? o_O omg ten mi vzdy nezobrazi ani "a" alebo "c" moonshell podla mna na textove subory nic moc :(
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 29. 7. 2008 18:58

HALI32 píše:http://www.dsko.eu/2008/07/sonic-projekt-nejlepe-vypadajici-3d-ds-homebrew/
Doporučuju testnout tohle ;) ... hodně dobré po grafické stánce ;) ... možná se dočkáme GTA ve 3D ;) ... ... ...

omg to video som kukal asi len do polky:D a o co tam ide??to tam len bude stale behat??? :shock:
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 29. 7. 2008 19:11

Tohle je homebrew ukázka nějakého enginu ;) . . . zatím tam o nic nejde . . .
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků