SWAT 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 6. 2006 19:53

no, tak už jsem tomu příšel na chuť, beru si teď slabší samopal a střílím ty hajzly do noh :) ... a taky pořád řvu a řvu, to taky pomáhá :) ....
btw k datadisku: a když ho nainstaluju, tak ten signál bude i v orig. hře nebo pouze v tom datadisku ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 6. 2006 20:58

Mnu, SWAT mě tolik nevzal... Jediný, co se mi líbilo na skupinový komando bylo SW: Republic Commando... Skupinku si využil a bylo to jedndocuhý.. Bomba hra, dohral jsem..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 6. 2006 05:43

3D_Crab: Jaký je ten datadisk? Já ho nehrál, ale zákl. verze S4 mě bavila :) ... dost
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 2. 7. 2006 10:32

swaty sem pařil hodně dlouho ale nějak už mě přstaly bavit :(
jo a tou stáhnutelnou češtnou, dělá to nějakou prasárnu s multiplayerem takže bych nedoporučoval.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 7. 2006 10:36

includes píše:3D_Crab: Jaký je ten datadisk? Já ho nehrál, ale zákl. verze S4 mě bavila :) ... dost /quote]

nevím jaký je ten datadisky, nejdřív dohraju obyč SWAT 4 a pak se vrhnu na datadisk ;)
to scater: já mám oboje české verze, teda aspoň na obalu to tvrdí vydavatel ;) ( datadisk jsem ještě ani nespouštěl )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 12. 9. 2007 21:21

No je to trošku vousaté téma, ale já to hraju teď, takže přispěju se zpožděním :) Jsem u 11. mise, čistím barák od překupníků se zbraněmi. Nějak se mi nedaří vyčistit ten byt nahoře bez zranění. Je jich tam dost a místnosti mají několik průhledů do jiných místností. Rána může přijít odkudkoli. Ale nejhorší zatím byla mise s náboženskou sektou. Tam byly dvě místnosti, kde bylo těch pošuků dva autobusy. To byl adrenalin jako prase.

Co se týká zbraní, tak se mi nejvíc osvědčila paintballka s pepřovýma kuličkama a pro zbytek týmu nesmrtící brokovnice. Pokud se padouši nedají přemluvit k odhození zbraně a dusí se s puškou v ruce, stačí jednou fouknout do obličeje z pepřového spreje nebo použít elektrický šok, pokud se belhají pryč a jsou jako beránci. Na střílení do rukou ostrou zbraní někteří moc nereagovali a po čtvrtém zásahu umírali - body dolů. A při čištění místnosti je asi nejlepší oslepující granát, do těch členitějších (rohy, nábytek, krabice) plynový. Bohužel stinger s gumovýma "střepinama" nějak moc nevyhovuje, často nezasáhne všechny cíle. Jo a možná jsem chobot, ale až časem jsem přišel na to, že je třeba při řvaní na paďoucha mířit, aby si to vzal k srdci. Protože jinak asi nechápe, že je to na něj :)

Misi si vždycky nejdříve projedu na body, "mírumilovně" a pak ještě s ostrýma zbraněma, bez milosti a likvidačně. Super hra.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 6. 2008 13:04

Trochu to tu zase oživím... Tu hru jsem začal hrát včera.. Zatim jsem u 4. mise.. Ten noční klub.. chci se jenom zeptat jestli je lepší chodit normálnjě s ostrejma nábojema, nebo si vzít paintballku a střílet dokuď se nevzdaj? :)
Unknown Pleasures
vizitix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 6. 2008 15:57

Tak více bodů dostaneš když je zajmeš ale podle mě je lepší si vzít pořádný kvér a pozabíjet je všechny
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 14. 6. 2008 16:51

Prdlajz, vem si jako primární zbraň nesmrtící brokovnici a jako sekundární nějakou smrtící pistoli. A takhle to měj až do nějakých těžších lokací a tam to vyměň a i tehdy střílej jenom do nohou, ať nemáš trestné body.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 6. 2008 16:59

Ok, pak to večer zkusim... Čtvrtou misi ten night club jsem dal s paintballovkou a s tim že jsem je zajmul. Zas na druhou tranu když do mě začne střílet týpek a já mu dám jednu paintballovkou tak střílí furt.. Tak nevim co je lepší...Ale po 2-3 ranách kuličkou si hezky klekne a vzdá se..
Unknown Pleasures
vizitix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 14. 6. 2008 17:43

Téměř všechny mise jsem dohrál se sestavou, kdy byli všichni vybaveni nesmrtícími brokovnicemi. Chce to samozřejmě opatrnej postup, používání dveřních klínů, kamerky pod dveřma a granátů. Vždycky, když jsem si v nějaký misi vzal ostrou zbraň, tak jsem měl postihy za nedovolený použití síly, asi nemám trpělivost:). Navíc mě štvalo, že i při důsledným míření na nohy po pár ranách ti grázlové umírali.

Ten night club je ještě docela v pohodě, ačkoli i tam jsem měl zpočátku problémy. Zdaleka největší řežba nastala až ve výše zmíněný misi s překupníky zbraní. Tu jsem dohrál za situace, kdy už jsem neměl náboje do brokárny, všichni parťáci raněný...Posledních pár grázlů jsem musel zlikvidovat pistolkou. Už mě to dost frustrovalo, hrál jsem tu misi skoro celej den:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 6. 2008 17:48

User47: Jojo, zen Night Club se mi povedl asi na pátej pokus, to je v klidu..

btw: kolik je tam vlastně dohromady těch misí??
Unknown Pleasures
vizitix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 14. 6. 2008 23:28

Myslím, že asi 13, už si to moc nepamatuju. Každopádně vím, že pekelně těžký jsou tam jen asi dvě. Ta v rozbořeným baráku s překupníky zbraní a pak ta úplně poslední. Jinak je to pohodička:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 15. 6. 2008 14:19

Nesmrtící brokovnice mi moc nevyhovovala. Málo nábojů, nízká kadence a omezený dostřel. Na druhou stranu ale jediná možnost proti padouchům s plynovou maskou. Pozitivní byl i okamžitý účinek ve srovnání s pepřem a silnější přemlouvací efekt :) Takže jsem ty zbraně střídal podle situace.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 6. 2008 14:56

Mě štvalo, že se s nimi parťáci chovali stejně jako s ostrými zbraněmi. Zatímco já vždycky střílel hned, oni pronášeli ještě ty svoje zdvořilostní fráze a dost často se nechali odprásknout. Kdyby vlítli do místnosti a preventivně do každýho našili pár dávek, bylo by to podstatně snazší a grázlové by si ani neškrtli. Nějak jsem prostě nepřišel na to, jak změnit jejich "režim agresivity" a myslím, že to ani nejde. Tak snad ve SWATu 5:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků