MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 20:52

Ono to ide spustit,aj v sejvoch mi to ukazuje ako sejv(nie corrupted data)Ale zlyha to pri loadingu...Nie vzdy funguje,ked skusas ineho sejv.No a natocim ti holi+katana,ta najsrackovejsia...Hovoris 2*urgent?Khezu v SnowMountains?

//Tak za dve hodky to mas ;)

///Uz to mam natocene(otazka 10min) :) pockaj si ked to uploadnem
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 21:44

Lol tak rychlo si ho dal s takymy srackovimy vecami ty co si kokoos len tak prejdes takeho tazkeho bossa na pockanie to neni mozne uz :D:D:D hned ako mi sem hodis to video idem to skusit prejist :D
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 22:56

Uploadujem

Inak pouzil som Bone Katana "dragon":

Bone Katana "Wolf"(Long Sword) 528raw 1750z Med Monster Bone: 2, Velociprey Fang: 5, Velociprey Hide:
-Bone Katana "Shark"(Long Sword) 576raw 2150z Machalite Ore: 2, Piscine Fang: 4, Giaprey Scale: 8
- -Bone Katana "Dragon"(Long Sword) 672raw 3100z Lightcrystal: 2, Wyvern Fang: 5, Velocidrome Hide: 6

Skoro to iste ako Iron katana,len tu nemam.Myslim,ze na HR1 sa da spravit,ma zelene sharpness a o 200raw viac.A Na oblecenie som nemal nic :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 23:02

No mne sa zatial da vyrobit iba ta katana "wolf" ale ked ju chcem vylepsit tak na to treba take veci ktore nemam tak som si nehal zatial iron katanu a to ze si na oblecenie nemal nic to si bojovla holy bez ziadneho defenzu?? :D
// ked prejdem tento quest budem HR 2?
// a akurat som presiel to chytanie zlatych ryb nerobil som ziadnu navnadu akurat co som prisiel tak som sa riadne kukal ci je ta ryba zlata a tu navnadu mi zrali vsetky ryby len som netahal pockal som kym zaberie zlata a vytiahol :)
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 23:13

Nic len trenky :D a ano ked prejdes,budes HR2,otvoria sa ti nove veci na kupenie,nove zbrane,nove upgrady farmy atd ;) No a radsej tu "wolf" ako iron katanu...A pockaj na to video,nie ze to prejdes a tocil som to nic :laket: :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 23:21

:D heh neboj potrebujem vidiet ako to prejdes najviac ma hneva ze ten boss zdrha a to kazdy kurnik ujde mi a potom ho hladam 10 minut po celej mape... a preco radsej tu wolf je krajsia ale :D sak nema o moc vacsi atak ja mam vylepsenu tu iron a teraz maju tak narovnako tak ja neviem... ja mam pri tych bosov aj dost nevyhodu lebo este to neviem dobre hrat a take miesanie matrosov este neviem ako mega poty robit s tym mam este dost problem alebo na tych tvojich videii co som videl mas tam zivot a staminu az po celej obrazovke psp to ja nemam ja mam tak do poly asi ...a pocuj v tej hre sa neda ze ako v multiplayeri ze by sme si s kamosom vymenili zbrane alebo by som mu dal prachy v hre to sa neda ze?

//kokos kolko to bude este trvat kym sa to upne?
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 23:38

Musis do nho hodit "paintball" Aa potom ho uvidis na mape,kde je.Mega potion=potion+honey.A na taky velky zivot a staminu sa musis najest v kuchyni.Ale na HR1 sa moc nenajes este heheh :D Pockaj si neboj.


Alebo si mozes spravit Max potion=mega nutries+Dragon toadstoal :D Mega nutires=nutries+honey :D nutries=Blue mushroom+godbug a Dragon toadstool je Hryb

:D

//Mam strasne pomaly upload,ze 200kb/s :D tak asi este hodku :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 23:40

No nic ja idem spat zajtra to musim prejist hod sem potom link kde to kuknem to video a dik za tu radu s tym paitballom to sa mi zide a este ak mas na pamäti niaku dobru radu tak ju napis :) diki tak sa maj
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 23:48

Nove video:

Newbie guide:Khezu naked http://www.youtube.com/watch?v=RUoWYN8wtHU


Ked to prejdes,potrebujem vediet,ci si potom HR2 ci nie,lebo mam pocit,ze na HR2 je urgent az Blangonga...Na tu natocim potom :kuk:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 07:21

ahoj som tu a neviem ako zabit tu priseru co mi da quest ta babka pri ohni a je to dvojhviezdickova a je to to velke prasa...a je tam aj filmicek.....co a ako???
a oplati sa upgradovat tie zakl. veci???
a na tej farme sa da len lovit tie veci???a ake su komba s tou bone palicou???
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 07:27

Bullfanga? ^^ No ked charguje sa uhni nie :D Toho davam s hammerom,je lahky.A neoplati sa upgradovat zakladny armor,bo vzdy ked zabijes noveho monstera,tak sa ti odomkne novy armo...Cim tazsi monster,tym nadupanejsi a cool vypadajuci armor ^^ .Az potom,ked najdes taky co je fakt cool tak ten upgrejdni,u mna bol prvy cool Tigarex :D
No a Bullfanga das,ja vam budem robit guidy na vsetky urgenty a potom este tie najtazsie a najsilnejsie monstra,ktore vedia fakt narobit problemy...

//Najdlhsie kombo naraz je ▲+▲+O+▲+R+R+O+R+R+▲+R+R+R+(▲+O)naraz,ale chce trosku dost cviku a tak isto nanho musis dobijat inak ho nedas(dobijat tym,ze rany pojdu do monstra)

Ale inak ▲+▲+O+▲+R+R+▲+R+R+R+(▲+O) das lahsie,ale tiez sa musis dobyt na tych poslednych R+R+R :D

No a normal,co das len s malim nabitim ▲+▲+O+▲+R+R+R+(▲+O)

No a inak ▲+▲+O+▲+(▲+O) das v poho :D
Naposledy upravil spajza X dne 11. 6. 2008 07:36, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 07:35

mno lenze to je trovhu tachsie lebo ma zrazi a dokym sa postavym ma este raz podupe a potom trisvrte zivota v .......a co potom???
a zabudol som ze mas pekne videa.....a oplati sa kupit tie knihy na comba ci co to je??? a na co su skusil som ich kupit a na co su lebo som nevedel ako sa otvaraju..
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 07:44

Prve z knich mas na kombinacie veci,(max 5) tie ked mas zo sebou,tak ti zvyseju combination success az na 100%,ze vsetko co skombinujes ti vyde a nie odpad ^^ no a potom mas backpacker info,ten kupis a mas ho schovany v truhle a mas az 3 strany volne,co mozes mat zo sebou...no a potom je zas kniha co ti zvacsi priestor v truhle...A dalej su len infa o monsteroch,rady tipy/triky to ti je na nic,ak nechces citat...

No a ak sa vam pacia videa TAK NEJAKE RATINGY by BODLY :D co tam nic nepisete :D sa nemusite bat LOL

//Kujeeem ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 6. 2008 07:52

neni zac staci ked mi budes raz za cas (asi casto) pomahat....
a ktora je najlepsia:
http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50187
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 6. 2008 07:57

True Devil Slicer ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků