MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 6. 2008 06:58

Dalsie nove video,enjoy :hmm:

http://www.youtube.com/watch?v=LsZxxl5AgRE

bdw.to je novy monster v MHP2G,mrcha :D A podla mna najkrajsia mapa v MHP2G a asi najlepsia grajika aka na handhelde moze byt :tleskani
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 9. 6. 2008 16:19

Cau prosim ta nemohol by si mi napisat na icq : 212-019-022 hravam tuto hru a niekedy teda dost casto potrebujem poradit a bol by som rad keby si mi niekedy poradil :-) akurat mam problem robim questy u tej starej pri ohni s tym klobukom 2 hviezdickove a je to posledny quest v tom dvoj hviezdickovom a potrebujem chytit 2 zlate ryby a neviem ako lebo vzdy chytim niaku inu rybu plz porad a najlepsie by bolo potom ten kontakt cez icq diki moc :)
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 6. 2008 16:34

Cize 2* Gathering Village quest=2Goldenfish v Deserte :) Potrebujes Goldenfish Bite(navnadu)a spravis ju,ze zmiesas Firefly+Snakebee Larva :) Firefly musku najlepsie na farme,ak nie tak skoro kdekolvek a tu larvu tiez na farme z Vcelina,ak mas ak nie,da sa kupit od tej starej babky v Pokkie Vilage za 300pt a aj ta cervena muska sa da kupit u nej ...

Cho do tej jaskyne uplne na spic a tam chytaj,Golden fish vyzera ako Bomb arrowana len zltsia,ak chytis jednu uz budes vediet ako vyzera...Ak tam ziadna nebude,vchadzaj a vychadzaj z arey tym to resetnes a bude tam :) tak isto si narob Goldenfish Bite a zober si zo sebou 20ks Firefly+10ks Snakebee Larvy zo sebou,nezabudni hot drink ;)

Ak bude nejaky problem,napis sem...Sem nie na ICQ ;) Rad ti poradim :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 9. 6. 2008 17:28

Takze goldenfish bite super no firefly mam hodne ale to snakebee larva to nemam poviem ti som v tom dost lama a hladat na farme kdesi vcelin to asi nenajdem xD jednoduhsie bude asi to kupit u tej starej babky v pokkie vilage len neviem kde je pokkie vilage a nevidem ktoru staru babku mas namysli ja som na tom takto som v tom zakladnom meste a mam tam ten normalny obchod v ktorom sa veci kupuju tam som to nevidel a potom tam je jedna babka s takym velkym kosom ona ma niekedy niake veci lacnejsie a vzdy ma nieco ine a ta to tam tiez nemala tak kde myslis popripade mi to blizzsie vysvetli plz ale dik za tu radu s tym dolgedfish bite lebo by som sa este asi vela trapil
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 9. 6. 2008 18:13

Sakra kukol som celu farmu a akurat vcelin som nenasiel a beham po vsetkych mapach a nemozem nikdy najist vcelin ani neviem od kail mam honey kde som ho nasiel ja som z toho uz v *****...
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 6. 2008 20:00

Heheh,no to "zakladne mesto" je pokkie village :) a ta stara babka=ta stara babka...Ked nemala,tak chod na quest a skus znova(sa to meni)len mam pocit,ze to nemoze byt gathering,bo to bude furt to iste,na normalny quest chod...No tak potom fcelin este nemas :) ten musis kupit od toho panaka,co stoji pred farmou za pokkie points,tie dostavaz vzdy za quest,alebo ked najdes nejaku rare(vzacnu)vec...Aky mas HR?(hunter rank) 1?Ak ano tak to fcelin este nemozes kupit,to sa ti vsetko bude postupne odomykat...A med je vzdy bod hniezdom so fcelami,na stome/skale=to zbadas...Kup od tej babky...Inak Golden fish sa da chytit aj na obycajneho worma,ktoreho tiez kupis,len ide o to ze ti to aj ostatne ryby budu zrat a Golden to nemusi chciet=ziadna pohroma,kazdy to spravil,spravis aj ty,bude horsie LOL neboj :)


//Tie moje videa si pozeral?Co nato hovoris? :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 9. 6. 2008 20:54

videa su super hra je super co dodat :D akurat som doparil presiel som konecne tu tazku opicu ruzovu v pralese :D a akruat mi chyba iba ta zalta rybka v 2 hviezdickach a teraz sa mi odomklo URGENT QUEST a v nom mam uz 3 hviezdicky a mam zabit KHEZU totalne silny som sa nan ho ***** je silny xD a neviem ked spravim toho khezu ten urgent quest otvoria sa mi questy s troma hviezdickami? alebo ako to funguje... a vybavu mam iron katanu grace vylepsenu o jedno a brnco mam hi-metal a celkom to ide ale stale ma to laka ku luku len luky su akesi slabe tak neviem...a HR mam stale 1 :D ako to zvisim? jedine stastie ze som dnes objavil toto forum a teba ze mi radis lebo je to tazka hra na zaciatok.. :)


// kokos akurat som vyuzil tvoje rady po prve som si do tej svojej farmy od toho tipka co pred nim stoji kupil veci niake hubove stromy..... ale ul este nemam a po druhe som pohladkal to prasa a teraz je v mojom dome :D a vravis ze ked ho vzdy nazaciatku pohladkam tak po queste dostanem niaky bonus?
-- potom daj este niake rady na zaciatok parada tieto veci... len skoda ze ked som kukal tvoj prispevok kde si dal naiku stranku an navody bola po anglicky trebalo by nieco po slovensky kde je vysvetlene vsetko aky matros ide z akej priseri obrazky... vsetko
Naposledy upravil kolik0 dne 9. 6. 2008 21:10, celkově upraveno 1
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 6. 2008 21:05

Takza je,bych povedal,ze najtazsia ;) A super ides,to je good :) No po Khezu sa ti otvoria *** questy,ono tie ghateringy nemusis niekedy robit a postupujes dalej ;) No a Hi-metal je ok,ma dobry defenz a katana je na krezu jak vysita...A s lukom je to tiez dobre ho dat,ale na HR1 su fakt tie luky o nicom...Takze s katanou a radzej menej sup a castelsie,len do nho pychni kruhom a potom trojuholnik s kruhom naraz a tak od neho aj odskocis.Ak si fakt nebudes vediet dat rady,natocim ti tutorial,ak chces :)

//jj bude vacsia sanca na rare (vzacnejsie) veci :-P

///To sa naucis neboj,aj ked to je ang. a ty ang. moc nerozumies...Napr ja hram teraz v Japoncine a no-problemo :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 11:05

Spajza pocuj nemohol by si nieco pre mna urobit? keby som ti poslal moj save z mhf2 a ci by si mi nepresiel to khezu lebo ho nemozem zabit kurnik a este ci by si mi to tam neponastavoval niake veci ak mam zle a tak.... bol by som uplne rad nespravil by si to pre mna?
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 17:53

Tak to uploadni na nejaky server,spravim to pre teba :) Ale takto z teba hunter nebude :D Radsej by som ti natocil tutorial,holi len s tou najobicajnejsou katanou a uvidis,ze to ide >_>
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 19:49

No takze otvoril som si v pspcku save data a su tam 4 subori 1 obrazok a niake blbosti tak som to upol na upnito je to lahke urcite to zvladnes tak stiahni vsetky 4 a hod si to do psp duuufam ze to bude fungovat diki moc az ochotu ... :) linky su tieto :

http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... a77f557dab
http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... 0aa597f276
http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... b9dbecc5dc
http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... a3faa5793b

// ozaj ked to dufam prejdes tam mi to plz hod na niaky dobry server len nie na rapidshare alebo na niaky torrent lebo mam taky net ze to nepojde... najlepsie by bolo aj toto upnito alebo ulozisko... fakt niaky jednoduchy diki :)
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 20:01

Tieto styri subory boli v zlozke s menom(cislami) napis ake...Inak neviem preco si neupol tu zlozku celu naraz...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 20:03

Ako som to nevedel a zlozka sa vola : ULUS10266
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 10. 6. 2008 20:28

Tak mi to nejde spustit,smola :) Chces natocit ten tutorial?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolik0 10. 6. 2008 20:39

sakra jak to ze to nejde upnem to este raz s celym suborom alebo je v niecom ina chyba ? a ak to uz fakt nepojde tak taky tutorial by sa zisiel a daj si katanu a brnco tiez z tych slabych az to neni taky velky rozdiel.

//sakra na to upnito to nejde cele upnut to nic kasli na to tak ak sa ti bude chciet potom tak natoc mi to video az viem akym systemom ho mam zabit.. dik za ochotu
kolik0
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků