MONSTER HUNTER freedom 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 5. 2008 02:43

Obrázek

Mam taky pocit,ze tato hra si zasluzi svoje vlakno...Aj ked malo znama (v strednej europe-inak totalna jednotka,neprkonatelna vo svojom zanre,hra)zacinaju sa ohlasovat hraci aj s pomedzi nas :) Na PSP fore sa hra,mate niekto zaujem aj tu?Osobne mam nahratych 500+hodiniek tak mozno poradim :) otazky smerujte teda sem :nenapadne

Stale mi nejde do hlavy,ako majitel PSP este nebral tuto skvelu MMORPG(RPG),alebo o nej nikdy nepocul?Hmm?

Velmi rad sa o tom pobavim,sam som na HR6 a pokial treba nejake rady,tu som :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 6. 5. 2008 16:40

ty si manik :D :D ta hra musi byt fakt super kolko mas nahrate???nieze by som machroval ale ja som SKORO taky isty manik na Pokemona Daimonda....:P
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 5. 2008 03:03

No zacal som s:

Female-268h50m HR6 tu mam armor sety ako full Akantor,full Silver Sol,full Golden moon,atd

a potom to rozbehol znova

Male-417h35m HR6 tu mam to iste+ full Rathalos Soul,full Ultimate Indra,full Auroros Haku,atd.ratam len armor setty Lv8(cize posledny Lv)

cize dokopy: 686h25m (kua som ani nevedel,ze tolko :D )

Preferujem Hammer,Greatsword,Gun Lance...Cize mam Diablos Chaos Broker(najlepsi hammer v hre),Onslang(na 2hom mieste hammer),Siegmund(najlepsi GreatSword v hre),Gun Chariot(najlepsia GunLance v hre),Azure Orge sword(najlepsi S&S v hre) este potrebujem Ultimate heaven&eart a mam co potrebujem...

Inak vsetky tieto zbrane su uz posledny upgrade(uz nejdu dalej) a bolo treba 10 az 15 upgradov z nejakych kosti a tak,cize dalo to zabrat :) Napr Diablos Chaos Broker som spravil az dnes...Takze je to trosku na dlsie :D

Inak mam 215 490 GuildPoints...za zabitie jedneho monstera dostanes od 12pt do 2600pt max(za Akantora,toho som zabil este len 6x)Takze asi tak 8-P


//Ty vies robit tie super veci vo Photoshope,ze?Nespravis mi nieco na tento namet :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 5. 2008 08:02

Nasiel som jedno fajnove video,ktore ukazuje ake "jednoduche" to je a aky skill asi treba :) dvaja minotaury v arene naraz!

Part1: http://www.youtube.com/watch?v=H3bYFirI ... re=related

Part2: http://www.youtube.com/watch?v=ltK0bDS2 ... re=related

Chlapec ma na armore skill quck eating(rychlo poziva) earquake negated (ze ked sa zachvie zem,nezostanes asi na 3 sekundy omraceny) a higrade earplug(ze ked je v rage mode a ziape,neomraci ho asi na 3 sekundy)=bez toho by nemal absolutne ziadnu sancu :D Najlepsiu zbran s Ice efektom,co je ich waekness a aha co s nim robia...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 7. 5. 2008 10:07

hmmmm skoda ze mi nejde youtube...:( a ano SOM TO JA co viem TROCHU v Gimpe a nie vo fotoshope....:D co potrebujes?
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 5. 2008 03:55

:-[ no neviem,nieco na tento namet,co by som si mohol dat do podpisu (nie tu samo),nieco nami vytvorene :D mam ti poslat nejake fotky?Alebo co mam najradsej,zbran armor,alebo ako zacneme?

Dik.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 9. 5. 2008 07:23

vsak hod na net tie obrazky a daj mi link a potom povedz co a ako to by malo vyzerat a kam to ces :P???
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 24. 5. 2008 15:03

ahoj mam prosbu kamos to bude mat a cel by som poprosit ci by si mi nedal nejake zaklady na tu hru.....co a ako a kde...atd...diki
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 5. 2008 10:09

Jasne,cokolvek...Sa spytaj ti poviem :)

Inak za chvilku sa rozbehneme,zacinam tocit video tutorialy,jak na MHF2 tak na MHP2ndG :D tak ak bude zaujem,mozem to hadzat aj sem...


No pytaj sa,cakam :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 1. 6. 2008 08:54

mno ako treba zacat.....zaklady atd..
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 6. 2008 21:07

Toto som niekde pisal,tak nech sa neopakujem furt dokola :!: inak ked bude mat nieco vaznejsie,ze nebude vediet nieco najst,alebo zabit daj vediet...


spajza X píše:
...svetova jednotka MHNoodles ma svoje forum http://skiesofcrimson.com/guides kde najdes navody ako na toho,ci onoho monstera,kedze kazdy potrebuje inu strategiu...Ty ludia to beru fakt vazne.V pravom hornom rohu mas rozdelene vetvy zbrani,ako sa k tej ci onej dostat a ake vnutornosti k tomu potrebujes...

Na hranie po nete potrebujes malu utitlitku XLink Kai navod: http://skiesofcrimson.com/forum/topic/846 a mozes hrat s ludmi po celom svete.Ze v Guild hall nebudes sam,ale viacery,dohodnete sa kam a na akeho monstera a ide sa.Tak isto mozes sadnut za stol a v GH a pekne sa ozrat :) zacni na farme sadit,dolovat,zbierat a upgradovat si farmu(pride vsetko vhod)Tak isto po dedine beha male prasiatko,pridi k nemu a zmackni X ked dohra muzika pockaj 1.5sekundy a X....Budes ho mat doma a vzdy pred vypravou ho pohladkaj,dostanes lepsie odmeny ak zabijes monstera ;-) Tak isto sa vzdy pred vypravou najedz v Fellyne kuchyni,navod co si objednat tu: http://skiesofcrimson.com/guide/14266 tak isto si mozes prikupovat macky,co ti budu varit(pozeraj na co su specializovane,podla toho co najcastejsie objednavas)

Zacni s questami od tej starej baby pri ohniku...Kazdy Armor ti dava skill(potrebujes 10bodov dokopy na aktivaciu toho skillu) navod: http://skiesofcrimson.com/guide/4533 Tak rozmyslaj a vela stastia pri loveni... :-)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2008 05:42

Trochu blbá otázka: Je nejaký rozdíl hrát za chlapa nebo zenu? Jestli ano, v cem spocívá?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 6. 6. 2008 08:36

Ak sa bojis,ze zena je slabsia ako chlap,nieje to pravda...Tam zalezi natom,co mas na sebe a co v v ruke.Rozdiely su akurat v brneniach,kde pri zene mas armor s minisuknou a chclap ma ten isty set,ale vyzera jak z Pana prstenov(aleboco)Dost vela rozdielov.

Ja som najprv zacal hrat so zenskou,ale potom som chcel trosku drsnejsi look a poraadny ostnaty armor=takze s chlapom som rozbehol aj MHP2G...A za zensku uz fakt nehram.

Tak isto hlas(ktory si nakonfigurujes na zaciatku,ako vsetko ostatne,vlasi,tvar atd)Pocuvas potom celu hru,tak vyberaj s rozumom ;) Cize zensky skrekot,no neviem...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2008 14:01

O.K
Tak jestli to je bez výhod rozhodnu se dle kosmetických mozností- obvykle stejne hraju za chlapa.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 6. 6. 2008 16:27

Takze uz si hunter?ci jako?

Ked bude treba,som tu ;)


//Inak uz mam zase 131h v MHP2G cize uz hram MH cca 1020h cisteho casu a ratam,ze som tak v 3/4ke ked ma to prestane bavit :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků