MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Agramon 7. 3. 2008 17:01

[OPĚT ČEŠTINA]

Zdravím,
mám verzi 1.2.0722 a zaboha tam nemůžu nacpat žádnou češtinu, zkoušel jsem tu oficiální co je u hry – nejede, pak jsem další dvě vygooglil, taky nefugujou.. během toho jsem už 3x přeinstalovával morrowind, abych to pokaždé nainstaloval do čisté verze atd.. nic nezabírá. Neměl někdo podobnej problém? Kdyžtak díky za případné tipy..
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 3. 2008 17:39

Ja jsem onehda Morrowind instaloval a CZ mi tam sla. Takze jit to musi, dbej na to, aby mel alespon verzi 31 a vys.
Kolem CZ do tehle hry byla neuveritelna hromada pruseru, divim se ze vubec tu CZ dodelali.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 7. 3. 2008 21:50

Díky za snahu DAVE, ale budu radši ještě konkrétnější..

má verze Morrowindu je 1.2.0722

Pokud do něj nainstaluju ofiko češtinu hodí mě na konci instalace tohle:
Obrázek

no a pokud myslíš ten updatovací maraton češtin co je tady:

http://www.doupe.cz/vaulty/teseditor/cestina/patche.htm

tak už při instalování prvního opravnýho balíčku mě to hodí že používám neznámou verzi češtiny, viz report níže..

Obrázek

Mám tu ještě jednu (asi neofiko češtinu) a stou je naprosto stejný problém jako jsem popsal nahoře..

Čili můj problém spočívá v tom že asi nemám verzi češtiny která by byla kompatibilní s 1.2.0722 verzí Morrowindu? To je asi jediný vysvětlení, který jsem zatím schopen přijmout, ale stejně se mě to nezdá.. :/
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 3. 2008 22:15

Ach jo ...jestli je to Morro Goty cz na DVD ,tak ti ta čeština(co je u toho...) musí fungovat na Win XP na 100% ,jinak jim to hoď na hlavu...je to v.1.2.O722...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 7. 3. 2008 22:26

jn, je to divný.. dejte kdyžtak tipy na nějaký češtiny, pokud by někdo o něčem věděl.. nebo pokud by měl někdo takovou která by zaručeně na v. 1.2.0722 fungovala, tak to zkuste upnout.. :) předpokládám že by to mělo mít cca 8mb jako instalačka..
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 8. 3. 2008 13:10

Dalo to trochu zabrat, ale už jsem to rozjel.. pro případ že by měl někdo podobnej problém, to tu trochu rozvedu...

Prvně jsem zjistil že mám NEevropskou verzi morrowindu byť to byla 1.2.0722, čili stáhněte někde soubor Morrowind_v1.2.0722_Europe.exe a ten umistěte to patřičné složky (musíte cca 3-4 složky vytvořit, aby seděla cesta)

EU verzi je pak potřeba updatnout i na verzi českou tak že si stáhněte ještě ADBERDR60_CZE.EXE ten rovněž umístěte do patřičné složky (instalátor vás chybovou hláškou navede kam)

po těchto updatech bude hra požadovat CD aby se dostala na animace (*.bik soubory) ty zkopírujte z CD nebo virtuálky i se složkou Video do rootu hry a stáhněte si nějaký No_CD crack (těch je celkem dost, i pro verzi 1.2.0722, čili asi až třetí crack mě fungoval) no a pak už jen stačí nahrát a nainstalovat nějakou trochu seriozní češtinu (aby měla alespoň 8mb) a můžete hrát..
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 3. 2008 13:23

Doufam ze se tu bavime o originalni verzi Morrowindu, protoze docela nechapu kde jsi prisel k neevropske verzi.
Tu kterou dnes koupis za dve stovky v obchode je urcite evropska.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 8. 3. 2008 13:26

dejme tomu že se bavíme o originální US verzi a CD crack je jen na to abych neopotřeboval CD :wink:
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 3. 2008 13:27

No jsem zvědav ,jakou AGRrrr,,trochu seriozné cz,, sis tam šoupnul...brzo nashle šetřílku...Tesák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 8. 3. 2008 13:31

Marcel Kudlvasr: Údajně ofiko verzi kterou jsem pak vyupdatoval na v.35

http://www.doupe.cz/vaulty/teseditor/cestina/patche.htm
Agramon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 3. 2008 13:33

Agramon - Takze v tom pripade se da predpokladat ze CZ na tu verzi fungovat nebude. Ono je celkem logicke ze cestina nepujde na verzi ktera je prodavana v Americe. :)

No hlavni je ze ses k te CZ propracoval, s posledni verzi by to melo byt celkem bez problemu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 3. 2008 19:25

No Agrrrr až budeš u Kaje a v Urshilak kempu ,tak si na mne vzpomeň...
Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 5. 2008 21:58

No nevim čim to je, ale Morrowind jsem nikdy nedokázal pořádně načít. Vůbec nevím čím to je. Třeba Daggerfall mě chytil od prvního zabitého netopýra, ale tohle nějak ne. Všechno promakané, obrovská volnost ale nedonutil mě to tu hru ani pořádně nakousnout...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 1. 5. 2008 22:13

Ťuhýk píše:No nevim čim to je, ale Morrowind jsem nikdy nedokázal pořádně načít. Vůbec nevím čím to je. Třeba Daggerfall mě chytil od prvního zabitého netopýra, ale tohle nějak ne. Všechno promakané, obrovská volnost ale nedonutil mě to tu hru ani pořádně nakousnout...

U mě to bylo stejné, ale posunuté o díl... Já nikdy nepřišel na chuť Oblivionu. A přitom vypadá tak "coooooool" :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 5. 2008 17:20

Ozvi se mi Ptáku Ťuhýku a určitě spolu na ,,Morro-apetit,,příjdem...fakt to stojí za to ,teď se trápím s Two worlds...a to je teda ,,vopravdu přemáhání,,...
do ,,Morra,,vlítneš jak do,,baťovek...stačí dojít do Balmory a ,,má Tě to...,,...
dej tomu šanci...Tesák Marcel od Zvonu...chce to tu správnou postavu a ráci,že
co takovej ,,redguard,,?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků