Nejlepší MMORPG

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Které MMORPG je nejlepší? (pokud zde to svoje nenajdete, napište do fóra a my vám ho sem přidáme)
World of Warcraft 104 %  47%  [ 104 ]
EverQuest 2 11 %  4%  [ 11 ]
EverQuest 1 1 %  0%  [ 1 ]
Ragnarok Online 15 %  6%  [ 15 ]
Ultima Online 20 %  9%  [ 20 ]
LineAge 2 37 %  16%  [ 37 ]
Dark Age of Camelot 2 %  0%  [ 2 ]
Guild Wars 25 %  11%  [ 25 ]
Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar 6 %  2%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 221

Odeslat příspěvekod jezek 9. 4. 2008 07:18

Tak se nám zase připomíná W40k:online: http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=119266
nice 8-P
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juliooo 9. 4. 2008 09:36

No len aby to vôbec niekedy uzrelo svetlo sveta... Ako píšu, najskôr to bude v priebehu ďalšieho roka a aj to nie je isté. :)
Juliooo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 4. 2008 09:46

Zatial som nehral vobec ziadnu hru zanru, max som videl nazivo SW, WOW a GW. Kamos tma behal hore dole, strasne zdlhave a tym padom extremny zrut casu. Ale keby mam vybrat krala zanru tak asi WOW, preco neviem kedze do toho vobec nevidim :).
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 11. 4. 2008 16:57

jezek píše:Tak se nám zase připomíná W40k:online: http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=119266
nice 8-P

kvůli téhle hře budu ochotný nechat školy a práce :-D

pokud to vyjde, bude to herní orgasmus... tak se modlím abych v té době měl dostatečně silný PC a rychlej net abych si to mohl dovolit..
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 4. 2008 18:37

A prachy na poplatky. :(
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod satyfy 23. 4. 2008 15:09

hram WoWko asi pol roky ... nekedy idem spat o 2 rano :-) ... ale musim priznat ze efektou neni moc ale na mna to posobi akurat ... ale zase ide o to kto ma radsej viac a kto menej ale myslim ze wowko si ulohu cloveka zabavit na dlhe hodiny (teda mesiace) splnilo s vyznamenanim :-)
satyfy
First Blood

Odeslat příspěvekod NoN4me 9. 6. 2008 13:49

Tak World of Wacraft je asi nejoblíbenější hrou ( i já se řadím k lidem ,kteří si ji rádi zahrají) ,ale určitě není nejpropracovanější MMORPG hrou .
BTW:celkem mě zaujal připravovaný http://pc.hrej.cz/hry/online/rpg/warhammer-online-pc/ .Snad to jen neude kopie WoW.
NoN4me
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 6. 2008 05:17

Tak Warhammer nebude kopií už jenom kvůli svému propracovanému světu ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Woodbin 14. 6. 2008 09:15

Moje nejoblíbenější MMORPG byl Ragnarok online na serveru AnimaRO, ten server zrušili, já přišel o maguče na levlu 63. RO Jsem přestapl hrát a zkoušel jsem jiný online RPG. Strašeně se mi zalíbilo R.O.S.E. online, na serveru RuffROSE. Je to bomba RPG, zkuste stojí to za to.
Geek; ex-programmer; Steam games collector; synth player; furry
N3DSXL + Luma3DS, ,PSone, GPD Win 1
3DS: 3153-5496-4439
Switch: SW-5480-0881-7906
Woodbin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 7. 7. 2008 19:41

Lineage II
AMD RYZEN 7 7800X3D | ASUS TUF B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY 32GB @ 6000MHz, CL30 | KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! PB 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27 LG Display
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 22. 7. 2008 18:39

nevedel by mi niekto poradit nejaku dost dobru MMORPG??ale free.ak by sa dalo :P
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 7. 2008 20:08

Zkoušel jsi Ragnarok Online? ^^
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 22. 7. 2008 21:59

omg pockaj to je to japonske???????zajtra skusim rohan.pozna niekto?????
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 7. 2008 14:16

Je pěkné, že tady spamuješ tunou otazníků, ale podívej se radši na google. Neznám Rohan...

Podle mě je výborné WoW a pak třeba EVE Online, ale to už je hodně složitá hra na pochopení. Těším se ale na Warhammer Online, vypadá to zajímavě. Chtěl sem zkusit i LOTR: Shadow Of Angmar Online, ale nějak se mi nechce utrácet a hlavně nejde hrát za špatný, za ně bych si to zkusil :P

No asi si zkusím 14ti denní trial...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chlupnoha 5. 8. 2008 05:24

Urcite WoW, ale na oficialnich serverech pac na freeckach me to teda moc nechytalo. Jinak na druhym miste mam RO, ke kterymu se casto vracim, ale jinak ted hraju Trickster Online ^^
Chlupnoha
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků