Pokračování-samo a neznámo kam vyvíjející se debata :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2007 14:22

Zde pokračujte v tomto tématu...hlavně se zase všichni ptejte proč je to tak :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 23. 1. 2007 14:29

a proč je to tak?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2007 14:55

Skinny snad to nemyslíš vážně :-) ale dobře zopakuji to...pokud má nějaké téma přes 5000 příspěvků (ano tohle mělo mnohem víc jaksi jsme na to pozapoměli) tak se musí zamknout a vytvořit nové to stejné odzačátku...protože to prý dělá problém a neptej se mě proč...tohle jsme dostali jako ukol od admina
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 23. 1. 2007 14:57

aha, chybějící smajl udělal své
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Majorus 23. 1. 2007 15:03

Lidičky, nahráhl sem si diss těch roudnickejch trapáků a potřebuju do toho dát hudbu, nevíte kde sehnat nějaký program, kterým budu moct si to skloubit? nebo nějakou hudbu vytvořit? díky moc.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Arašíd 23. 1. 2007 18:07

nevim, dik za optani.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2007 09:29

Tak silničáři a řidiči byly zaskočeni sněhem na konci ledna :shock: :roll:
Takže jsem do práce jel autobuse hodinu a půl, protože státovka na Budějovice nebyla prohrnutá a někteří "letňáci" to do těch kopců prostě nedávali (hlavně kamiony). :lol: Jinak D1 celkem v pohodě. No snad to bude zítra lepší.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod McZerro 24. 1. 2007 09:44

SCobra píše:Tak silničáři a řidiči byly zaskočeni sněhem na konci lednai/quote]

no a co jako? ty si zaskočen nebyl? každý den je kolem pěti až deseti stupňů, jasná obloha nebo sem tam zaprší a najednou přijde taková kalamita. Musíte si uvědomit že silničáři nejsou supermani a že nebudou každý den jezdit po silnicích a čekat až zasněží aby to hned mohli odklidit.
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2007 09:56

McZerro píše:

no a co jako? ty si zaskočen nebyl? každý den je kolem pěti až deseti stupňů, jasná obloha nebo sem tam zaprší a najednou přijde taková kalamita. Musíte si uvědomit že silničáři nejsou supermani a že nebudou každý den jezdit po silnicích a čekat až zasněží aby to hned mohli odklidit.a/quote]

No ale ono sněžilo už včera odpoledne, to znamená, že je nemělo dneska co zaskočit a silnice se měla prohrnovat normálně. Navíc je zima od pondělí, každý musel vědět, že bude sněžit a vyměnit gumy.
A ne, já zaskočen nebyl, protože v zimě se docela často stává, že začne padat sníh (i když před tím bylo 10 stupňů).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 24. 1. 2007 10:25

A sněží a sněží a sněží(Litoměřice)
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod davee 24. 1. 2007 10:49

Velice dobre udelana prezentace noveho filmu (nedoporucuju tem, kteri se neradi boji) Pro spusteni prezentace kliknete na "open video" a pak uz jen sledujte az do konce! :arrow: http://www.quieroverunfantasma.com/eng/
Naposledy upravil davee dne 24. 1. 2007 11:07, celkově upraveno 1
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simsah 24. 1. 2007 11:05

:shock: :shock: :shock: moc hezky udělané
...potom jsem chtel clicknout na "scare your friends" a ta rucka mi sebrala kurzor :D
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod McZerro 24. 1. 2007 12:29

SCobra píše:
McZerro píše:

no a co jako? ty si zaskočen nebyl? každý den je kolem pěti až deseti stupňů, jasná obloha nebo sem tam zaprší a najednou přijde taková kalamita. Musíte si uvědomit že silničáři nejsou supermani a že nebudou každý den jezdit po silnicích a čekat až zasněží aby to hned mohli odklidit.a/quote]
No ale ono sněžilo už včera odpoledne, to znamená, že je nemělo dneska co zaskočit a silnice se měla prohrnovat normálně. Navíc je zima od pondělí, každý musel vědět, že bude sněžit a vyměnit gumy.
A ne, já zaskočen nebyl, protože v zimě se docela často stává, že začne padat sníh (i když před tím bylo 10 stupňů).i/quote]

včera sníh zaskočil, dneska už ne to je pravda. A ten kdo měl včera ještě letní gumy tomu bych dal mastnou pokutu, zima je už od začátku prosince a každý normální člověk přezul na zimní gumy už v listopadu...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2007 12:57

McZerro píše:včera sníh zaskočil, dneska už ne to je pravda. A ten kdo měl včera ještě letní gumy tomu bych dal mastnou pokutu, zima je už od začátku prosince a každý normální člověk přezul na zimní gumy už v listopadu...m/quote]

No právě to je to, co mi vadí. To že silničáři nestíhaj je normální, ale to, že někdo ještě jezdí na letních, je na zabití.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod McZerro 24. 1. 2007 13:16

však to pak člověk v televizi vidí kolik se jich zabilo, a těch nehod včera...za to silničáři nemůžou to je demence řidičů a už by si to měli uvědomit
McZerro
Killing Spree

Další stránka