PRODEJ / VÝMĚNA / KOUPĚ - Handheldy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 3. 2008 16:29

Hurricane píše:Paar: ten GBA je v krasnom stave, bral by som ale cena je vyssia ... aj ked viem ze Brighter je dost tazko zohnat ...


drzel jsem ho cca pred mesicem v ruce a je ve spickovem stavu, ten displej je vazne hezky (cca nastejno jako u micra, hezci neni... :)).
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 3. 2008 18:02

Logan007 píše:
Hurricane píše:Paar: ten GBA je v krasnom stave, bral by som ale cena je vyssia ... aj ked viem ze Brighter je dost tazko zohnat ...


drzel jsem ho cca pred mesicem v ruce a je ve spickovem stavu, ten displej je vazne hezky (cca nastejno jako u micra, hezci neni... :)).


to je vec nazoru, z meho pohledu je hezci. ma jasnejsi a sytejsi barvy.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 3. 2008 18:36

Paar píše:
Logan007 píše:
Hurricane píše:Paar: ten GBA je v krasnom stave, bral by som ale cena je vyssia ... aj ked viem ze Brighter je dost tazko zohnat ...


drzel jsem ho cca pred mesicem v ruce a je ve spickovem stavu, ten displej je vazne hezky (cca nastejno jako u micra, hezci neni... :)).


to je vec nazoru, z meho pohledu je hezci. ma jasnejsi a sytejsi barvy.


ten smokovo byl zmrzlej... ;) takze se ten displej neukazal v nejlepsi kondici... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 3. 2008 19:28

zajimave, ze po tak dlouhe dobe, co tam Smoke byl, "nerozmrzl" :)

kazdopadne je displej vetsi a lepe se na nej kouka
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod upír 27. 3. 2008 10:56

Nazdar, neměl by někdo na prodej na GBA Baldurs Gate: The Dark Alliance, Sword of Mana, Lunar Legend a Breath of Fire 2? Měl bych zájem jen o hry s krabičkou a manuálem. Cena okolo 500,- Kč.
upír
First Blood

Odeslat příspěvekod zip123 29. 3. 2008 11:23

2paar: za 2tisice uz dnes sezenes pomalu DSko,takze myslim ze cena je celkem vysoká...I kdyz je fakt, ze kvalita obrazu od normalniho sp musi by podle fotky znacne lepsi, u toho klasickeho se mi zda ze to jde hrozne do modra a ty barvy jsou takove jako vyprane..Proto radsi zustavam u gba s pridavnou lampou :D
zip123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 3. 2008 11:31

NDS za 2000 sice sezenes, ale to mozna tak starsi verzi, ktera nema tak dobre podsviceni. Proto si myslim, ze 2000 za bright je dobra cena a sam bych ho hned vzal, kdybych mel penize.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 29. 3. 2008 12:35

Davee: Já jsme koupil NDSL za 2000kč a vím o dalších nabídkach na DSL kolem 2000-3000kč
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 29. 3. 2008 12:39

tak samozrejme existuji vyjimky, myslel jsem to spise jako obvykla cena... Kazdopadne Paar nepatri k lidem, co by nekoho chteli natahnout a trvam na tom, ze 2000 je dobra cena.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 29. 3. 2008 13:02

Neříkam že Paar má špatnou cenu ale ty ceny NDS jsou už o dost snížený a za 3500 koupíš běžně.
Paar má dobrou cenu za skvělí přístroj ;) Vím že se o tyhle věci perfektně stará.
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 3. 2008 13:48

Paar píše:zajimave, ze po tak dlouhe dobe, co tam Smoke byl, "nerozmrzl" :)

kazdopadne je displej vetsi a lepe se na nej kouka


No protože pak už na něm nikdo nehrál :D Akorát ze začátku.. Jinak já jsem s micrem spokojený ;)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 29. 3. 2008 17:19

hmmm rozmyslam ci ho zoberem... :?
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 7. 4. 2008 17:51

dále pak pokemon silver s novou save baterii, viz:
http://www.aukro.cz/item342512303_pokem ... terii.html

pokud nemáte účet na aukru, je možné se dohodnout..pište...

jo a ještě supermario party advance,ten tam ještě není,cena 299,- 8-P
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 8. 4. 2008 20:02

nevite ci se da sehnat u nas Afterburner pro gba a nemate s tim nejake zkusenosti? Dekuji predem za odpovedi 8-)
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxx 9. 4. 2008 07:02

nabízím sega rally pro psp za 450,- zájemci nechť mi napíší na icq 298-022-431, zatelefonují na 737766369, nebo poslou soukromou zprávu
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků