Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 12. 2007 23:05

Některé hry prostě na integrovaných grafikách neběží, nevím, jestli s tím něco pořídíš
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 12. 2007 00:24

xgandalf píše:Tak o týhle metodě jsem už slyšel :D Ale je to trošku složitější, než na co byl dotaz u původní otázky - tj. jestli si dotyčný to chce vyřešit tímto způsobem, může - ale nedostane na to radu tady na foru. :twisted://quote]
Ani to složitý není, myslím, že by to bez problému šlo udělat na offline PC :wink:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_CZ 9. 1. 2008 20:02

mam hru Carmageddon 2 carpocalypse now samozřejmě nejde mi pod win XP zkoušel jsem tu adresu kterou sem tu našel v jedné radě ale nic na ní nenacházím... žádný patch ani crack nic
Black_CZ
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 1. 2008 20:05

Nekde mam patch na XP. Pokusim se to najit :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_CZ 9. 1. 2008 20:10

diky moc kdybys ho nasel mohl bys mi ho prosimte poslat na janjerman@centrum.cz
diky
Black_CZ
First Blood

Odeslat příspěvekod Black_CZ 9. 1. 2008 20:18

omlouvam se za spam ale tet me tak napadlo mam jeste jeden problem s hrou carmageddon TDR 2000... mam originalku normalne a pekne funguje pod win XP ale kazda druha mise (tedy ukolova, vypustit zraloka, zabit zraloka, atd) mi to pada pri nacitani a napise to directX error, tyto mise dohraju jen tak ze si nastavim misto 3D renderer. software renderer ale to je pak otresna grafika...
mam AMD 2400+ desku via kt 600 grafarnu geforce 6600 gt
je mozne ze je to verzi ovladacu?
Black_CZ
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 1. 2008 20:42

Nakonec jsem to nasel :)
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/515 ... .47MB.html

Tohle jsem pouzil ja a vsechno jelo/jede bez problemu :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_CZ 9. 1. 2008 20:53

tak mam asi nejakej divnej pocitac zkousel sem to ale porad mi to pise sorry, not supported on windows NT :cry:
Black_CZ
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 1. 2008 21:01

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_CZ 9. 1. 2008 21:24

diky diky moc uz to facha ale zase jen na polovic
nejde mi to pres direct3D HAL ale jen pres nejaky RGB emulation...
skusim jeste operovat s DirectX bo dat jine ovladace... snad to pomuze
Black_CZ
First Blood

Odeslat příspěvekod ><m@rt!x 22. 1. 2008 15:40

Nazdar,neni den bez toho abych nenasel zase neaky problem : ) ,Mam starsi hru (2004) Soldiers:Heroes of world war II ovsem nefunguje mi na visty takze jsem stahl vista patch ale ten lze dat jen na verzi 1,28 tak jsem stahl 1,28 a nainstaloval vista patch ale pote co hru spustim se by napise Program will be terminat... nevim co s tim proto sem delal co jsem mohl a kdys sem hru spustil a pritom i spravce uloh tak se mi napsalo zase toto ... invalid call (edevicescreen,cpp,290) ptam se jestli se s tim da neco udelat... ?


Moje PC- Intel core 2 duo QUAD 2,4gh,2g ram,Nvidia 8600GT 512 ram a Windows vista home premium
Xmartix - X,X,X no prostě XMARTIX! Žádnej MATRIX! :/
><m@rt!x
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 12. 2. 2008 13:15

mám menší problém s hrou dungeon siege.je to originál jako příloha ke graf kartě x1950pro...instalace proběhne v přádku, když to spustim tak se nic nestane, není to vidět ani ve správci uloh, zkoušel jsem nastavit kompatibilitu, zkoušel jsem to kreknout, zkoušel jsem tam hodit češtinu a taky to opatchovat a stále nic....může mi někdo pomoct?

systém:XP SP2
catalisty: 7.10

sestava v profilu
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 2. 2008 14:39

Mě to jelo na XPčkách s 9600Pro v pohodě, ale měl jsem tam šestkový ovladače... Tak možná bude chyba tam... Nebo je to zas problém s dvoujádrem...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 2. 2008 14:51

Zkusil bych vypnout to jedno jadro, nevim ale jak se to dela. Jeste jsem to neresil.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 12. 2. 2008 15:00

Scobra:doufám že nějak půjde nahrát starší ovladače...

_DAVE_:já vím jak vypnout jedno jádro ale nemám k tomu příležitost...v procesech se mi neobjeví DS takže nemám kde to vypnout a jinej způsob neznám
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků