méně (mediálně) známá/provařená rpg

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hulller 2. 12. 2007 14:28

dohral som ju a je to vazne cecko ci uz grafikou hratelnostou a pribehom

dam tak3-4/10
hulller
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2007 19:36

to je to tak špatný???
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulller 2. 12. 2007 20:50

je

ja som to hral preto ze nejak nebolo co, pecky dohrate, tak som chcel skusit
hulller
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 12. 2007 11:38

hulller: tak to jsi mě nepotěšil... podle prvních náznaků jsem doufal, že by to mohla být dobrá hra :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 12. 2007 16:46

H mmm ,Kurca vono těch ,,zastrčenejch,,RPG bude hafo ,při dnešní bídě ,bohužel už Levné knihy začínají nějak selhávat a já jsem doufal v pravý opak...snad vysypou na pult něco ,,nostalgie,,teď-před Vánoci.
např.Templ-Element ,Might Magicy,Dung.lordy ,Night Stone ,Gorasul,
Ultimy,Dark Stone,Lionheart,Evil Island ,Bards Taly...no já budu mít nakonec o Vánocích co hrát....,,Nostalgic-sklerotik,,Marcel od Zvonu...no ten Kult z Mágu chceš? Kurca ...půjčím ti to s WW...jakej byl Mikulda?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 17. 12. 2007 22:27

zítra bych snad mohl nainstalovat Throne of Darkness nebo Another War ... uvidíme, jestli zbyde čas
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uberpr0 20. 12. 2007 13:22

mne sa pacilo napr Weird War.. zhanal som to asi 2 roky a nakoniec to vyslo ako priloha k Hracovi .. je to pokracovanie another war v podstate a ten humor je skvely.. paseraci zemiakov v gronsku.. :D taky uleteny humor som v ziadnej hre nevidel pekne dlho.. z takych menej znamych rpg ma este napada .. hm.. vlastne teraz nic, ak na nieco pridem pridam to sem..
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 12. 2007 13:57

[quote="Uživatel";nevim, jestli se to sem spada, ale...

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura - tahle hra je starsi a na dnesni dobu technologicky zastarala (coz ovsem byla uz ve sve dobe) a RPG system, ktery nemusi oslovit... na druhou stranu je zasazena do zajimaveho a pomerne neobvykleho prostredi. Hra neni zadna extra pecka, ale minimalne za zkousku asi stoji...

Existuje demo, ale jestli to ulehci neci warezacke moralce, tak hra je sest let stara, vyvojari krachli a vydavatel je soucasti Vivendi, ktere ma momentalne jine starosti (WoW, SC2)...[/quote]

hej bolo to celkom good, hlavne ked stal pred superom mag a v jednej ruke drzal buchacku a z druhej sa mu valil fireball 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 20. 12. 2007 21:26

kurcatovium píše:zítra bych snad mohl nainstalovat Throne of Darkness nebo Another War ... uvidíme, jestli zbyde čas
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 2. 2008 20:26

Another War jsem si nedavno koupil a teď jsem to zkoušel. Nelíbí se mi to, všechno, kromě dějových postupů je tam založeno na náhodě a to mi nějak nevyhovuje... Humor sice super, jenže když výsledek nějaké akce dopadne pokaždé jinak (např. hned na začátku oprava auta - asi 20x jsem hru loadoval a z toho se mi to auto podařilo opravit na první pokus jen dvakrát - tak buď je to závislé na statistikách postavy nebo není, nic mezi tím by být nemělo...), ze zabitého vojáka vypadnou pokaždé jiné předměty a používané zbraně se poškozují příšerně rychle, dokáže hra docela otrávit už v začátku. Škoda no...
Zato Metal Heart vypadá celkem dobře, ale zatím jsem se v ní nikam daleko nedostal.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 2. 2008 20:28

kurcatovium: správná volba :!: 8)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 9. 2. 2008 20:49

SCobra - Presne tak, tahle hra je o nicem. Dopadl jsem kdysi jako ty.
Ono celkove RPG z druhe svetove je dost podivna vec. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 2. 2008 21:53

No vida, a já myslel, že mě tu někdo bude přesvědčovat, jak je to skvělá hra :) Jsem rád, že stejný pocit nemám jen já. Kdysi se o tom totiž docela hodně mluvilo a i hodnocení myslím nebyla tenkrát úplně nejhorší...
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 2. 2008 12:52

No kdyz to tak proctu, tak o vetsine "mene zanamych" dobrych RPG se tu uz psalo. Pokud by chtel nekdo pridat nejake nove, musel by podle me zabrouzdat hodne do minulosti. Z tech novejsich me uz celkem nic nenapada. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 10. 2. 2008 13:13

ještě by se dala zmínit hra SUMONEER....taková obdoba BG
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků