windows vs linux

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 12. 2007 21:58

Sakra jak to tak vidím asi přecházím na stabilnější Linux, jen se na tom naučit pracovat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 12. 2007 22:28

Wow, to jsou tedy vážně skvělý testy, když tam vyzkoušeli jen ET:QW a Doom 3 .... a co takhle nějakou D3D hru, he ?
Weightlifter: Já myslel, že ty jsi hráč. A jediná opravdová herní platforma pro PC je stále jen Windows ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 12. 2007 22:30

Tak já jsem hráč, ale windows už mě začíná někdy docela štvát
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 2. 12. 2007 22:30

->3D_Crab: myslis rozhrani, ktere vyvinul a vlastni Microsoft? Proc by nezaujate a neutralni testy mely byt filtrovany takovym prostredim?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 12. 2007 22:33

Já jsem zvědavý taky na ten OGL 3 jestli se vyrovná DX 10
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 2. 12. 2007 22:33

->Weightlifter: pozor na zbrkle kroky...kdyz si zformatujes HDD a pojedes na zelene louce Linux only, tak splaces nad vydelkem...alespon nez se s tim naucis zachazet :)
Doporucil bych Ubuntu, ma v sobe dobry wizard pro instalaci spolecne s Windows, aniz by Windows poskodil.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 2. 12. 2007 22:33

Dark_one píše:->3D_Crab: myslis rozhrani, ktere vyvinul a vlastni Microsoft? Proc by nezaujate a neutralni testy mely byt filtrovany takovym prostredim?


Treba proto, ze jej vyuziva velky mnozstvi her? ;)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 2. 12. 2007 22:34

Dark_one píše:->Weightlifter: pozor na zbrkle kroky...kdyz si zformatujes HDD a pojedes na zelene louce Linux only, tak splaces nad vydelkem...alespon nez se s tim naucis zachazet :)
Doporucil bych Ubuntu, ma v sobe dobry wizard pro instalaci spolecne s Windows, aniz by Windows poskodil.

No já k tomu mám HDD dva teď mám na jednom Vistu a na druhém XP
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 2. 12. 2007 22:42

mr_wawra píše:
Dark_one píše:->3D_Crab: myslis rozhrani, ktere vyvinul a vlastni Microsoft? Proc by nezaujate a neutralni testy mely byt filtrovany takovym prostredim?


Treba proto, ze jej vyuziva velky mnozstvi her? ;)

Byl to test toho, jak ve kterem prostredi pracuji ovladace. Nemyslis, ze kdyby ten test delali v D3D, tak by to v Linuxu jaksi neslo a tak by nebylo Windowsacke vysledky s cim srovnavat? K cemu by potom takovy test byl?
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 3. 12. 2007 06:43

Ziadost o pomoc z praxe. Snazim sa na Kubuntu 7.04/Wine 0.9.49 spustit cesku Mafiu. Na appdb ma anglicka verzia hodnotenie Platinum. Akurat mne nejde ceska ani nainstalovat - instalator sa po kliknuti na "instalovat" proste ukonci a v konzole nezanecha vobec ziadne hlasky. Tak som po mesiaci pri inej prilezitosti nabootoval XP, nainstalil Mafiu tam a danu instalovanu kopiu potom zase spustit z Kubuntu. Ovsem Game.exe sa chova rovnako ako instalator - proste sa skonci bez nejakych hlasok. Jedine co funguje je Setup.exe.

Any ideas?
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 12. 2007 11:20

poradil bych ti reinstall windows, ale takovou recesi bych si už asi nedovolil...
jinak.. s v tomhle oboru se nevyznám, musíš počkat na někoho kvalifikovaného, tím nemyslím PCho :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 12. 2007 12:02

->goodoldalex: zkus pouzit CEDEGu, je delana primo na spousteni windowsackych her...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 12. 2007 10:29

Obrázek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 9. 12. 2007 10:31

Kdyby Linux pouzivali vsichni, uz by to nebylo tak cool undergroundove :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 12. 2007 10:34

Dark_one píše:Kdyby Linux pouzivali vsichni, uz by to nebylo tak cool undergroundove :D


asi tak... teď je to fajn, když člověk ve vlaku najede do linuxu a začne tam dělat a borec vedle tebe na to čumí jak debil a ptá se jakej je to skin pro winy... :D:D:D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků