Grafika, enginy a tak vůbec

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod normen.bates 1. 12. 2007 17:49

tak pro mě je grafika na prvním místě a když se mi nelíbí grafika,tak už hru nehraju,i kdyby byla sebelepší a vychytaná hratelnost.např.jsem se těšil na hru timeshift,hrátky s časem...ale po 10minutách jsem to odinstaloval,protože se mi nelíbila grafika.připadala mi jak na PS2,moc barevná,vyumělkovaná.když hraju hru,tak se do toho potřebuju zažrat,stotožnit se z postavou...což je jasný,že u Doom1 to asi nepůjde.jako např.u SWAT4,Medal of Honor,Call of Duty...to jsou hry,do kterých se můžu vžít a to mě pak baví.když Doom1 začínal,tak jsem ho žral jako všichni ostatní a byla to určitě jedna z nejlepších her,ale v roce 2007 čekám od her něco jinýho.dnes mi to připadá jako nějaká obyčejná freeware hra,šílená grafika a pro mě hratelnost vůbec žádná.nebo já nevím,čemu říkáte u Doom1 hratelnost.já beru hudbu,atmosféru,u hororu lekačky,strach,páčení zámků(Splinter Cell), fyziku(Fear),skůtr(HL2),děj,videosekvence,plížení,schovávání,u některých her hádanky(Penumbra overture).....a tyhle věci pro mě dělají dobrou hru a Doom1 z toho co jsem psal nemá nic,takže pro mě není co řešit.to jsou moje argumenty proč se mi nelíbí.napsal jsem svůj názor a nikomu necpu at nehraje Doom1.to je každýho věc
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 1. 12. 2007 17:50

Mě je úplně jedno jaká je grafika.
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 1. 12. 2007 18:01

Grafika je vedlejsi. Sila Doomu je v tom, ze je jednoduchy na pochopeni. Pochopi to kazdy hned a hned muze hrat. Navic multiplayer ma i po letech co rict a treba s Dukem 3D ho radim mezi nejlepsi multiplayerovky vubec.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2007 18:01

normen mám podobný komplex jako ty s tím rozdílem, že když je ta hra blbost a má sebelepší grafiku tak tu hru nehraju, jinak mi na grafice taky dost záleží tak z 50% hry
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 12. 2007 18:08

prve dva diely su rezby tvrdeho kalibru, trojka nie je zla - na fps pomery velmi dlha, miestami mraziva ale aj dost nudna kvoly stereotypu a prilis podobnym lokaciam / aj ked samozrejme na marse len tazko cakat nieco ine /, motorovka v d3 uz nie je taka sranda ako kedysi ..kto hral pred rokmi prve diely tak mi da za pravdu - su lepsie

nightmare a plne miestosti superov, to bolo maso ..aa brokada, ta dvojhlavnovka, neblahz osus nepriatelov, to je doom 1+2 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2007 18:10

AlienX píše:prve dva diely su rezby tvrdeho kalibru, trojka nie je zla - na fps pomery velmi dlha

Aspoň neokrádají lidi jako třeba EA games slavné
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 12. 2007 18:24

Weightlifter - oni len ponukaju svoje produkty .. a nie je pravidlom ze kazda EA hra je zla
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2007 18:25

A která není? Většinou jsou to rychlokvašky a dělají to jen proto aby na tom co nejvíce vydělali
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 12. 2007 18:27

Já nevim, ale mě doom 3 přišel fakt super, já se u obou (3 a datadisk) pobavil, zastřílel a super...nemám důvod si stěžovat, jakmilej jsem přijal, že je to temné a horor (ano pro mě ano) tak to bylo skvělé...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2007 18:28

Mě nebavilo tam chodit po tmě jak pytlik, a jako horor mi to nepřišlo
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 12. 2007 18:31

Vždyť ano, 100 lidí, 100 chutí...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 12. 2007 18:56

Normene, tak ok uz vazne.
Jde samozdrejme o pohled z ruznych uhlu, ty jsi evidentne obcasny hrac, ktery ty hry "zas tak nezere" a chce se obcas pobavit necim cool vyhlizejicim. Predpokladam ze jsi i celkem mlady, protoze te prvni Doom evidentne minul. Nemluvis o nem jako o hre kterou bys mel zmaknutou.

Da se samozdrejme pochopit, ze kdyz znas jen hry z obdobi DX9 a dal, neocenis D1. Je to pro tebe anonymni, a dnes uz na tom z pohledu hrace co to nehral opravdu neni co ocenit.

Ale nesmis se certit kdyz TY uprednostnujes grafiku nad hratelnosti, ze s tebou bude kazdy souhlasit. Jako "stary fotr" co hraje hry od roku 91 myslim dokazu posoudit celkem objektivne kvality her.
A D3 bych s odstupem casu dnes posoudil jako hru spise podprumernou. Tvurci se za kazdou cenu snazi hre drzet v napeti, a vytvareji pomoci dost trapnych skriptu porad dokola opakujici se "lekacky" ktere ale po pul hodine hra kazdy odhali, a po dalsi pulhodine to zacne nudit.

Pokud bych mel zhodnotit primo i grafiku, tak ta se zel bohu taky prilis nepovedla. D3 ma tunu slabin, ktere jsou dnes uz zcela neomluvitelne. A i v roce vydani tuhle hru zcela deklasoval "cerny kun" na ktereho nikdo moc nesazel v podobe Far Cry.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 12. 2007 18:59

_DAVE_ - vidim, ze sme zacinali v rovnakom roku
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2007 19:01

No já myslímže Far Cry deklasoval ještě MaxPayne 2, který měl dle mého lepší grafiku a Doom 3, že měl horší grafiku než FC myslím, že ne u FC byla celkem pěkná jen ta příroda, ale postavy měl Doom 3 lepší, jeho velkým problémem byla tma, kde se ta grafika neměla kde pořádně ukázat ale jinak Doom engine je lepší než Cryengine
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 12. 2007 19:05

Weightlifter - s tym paynom si trochu odbocil od zanru, navyse v maxovi nie su ziadne velke lokacie narozdiel od FC
ale sme OT
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků