Zaklínač

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Uživatel 6. 11. 2007 12:19

PC: to na veci nic nemeni - spoiler je spoiler
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 6. 11. 2007 12:53

Na 3x som instaloval :roll: stahujem patch 1.1 a nejaky hit fix na x64 ci-co....no idem nato hehehej


//celkom zaujimave :) akurat som sa nad*bal s Odom,ze nemozem chodit :D ........Inac tie videa laguju jak svina,okolo 10 FPS,inak vcelku plynula hra,samo mi nastavilo 1920x1200 vsetko uplne na max :D a hram to tak a uplne v poho,takze radost hrat,krasne ostre textury,mlask :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2007 19:30

Máte někdo tip jak na tu šílenou odstřelovačskou kytku ? Jak mám lovit příšery když ta sviňa do mě šije ty zasraný diabolky projdu kolem kytky, prc prc prc a třetina zdraví v hajzlu.... Bohužel nemám žádné ohnivé znamení a kupodivu asi ani extrakty na vlaštovku... Grrrr....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 11. 2007 19:43

Blizzard, Vlaštovku, znamení Igni a silný styl se stříbrným mečem :) Tak jsem to řešil já, je to dokonce boss.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2007 19:59

Žádnej boss to není, mám na mysli obyčejnou kytku které je všude hafo... Ty asi mluvíš o té o které blekotá policajt, já mám na mysli obyčejnou flusbrok kytku co žije v bažině... Znamení Igni nemám, tak daleko jsem se ještě nedostal... Poradíš mi co mám sbírat na vlaštovku ? Trhám vlaštovičník, kuchám příšerky a vono govno :/
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 11. 2007 20:01

Ta obyčejná kytka je větší a taková narůžovělá, to JE boss. Zezačátku jsem zdrhal a pak otrhal druidský háj, ingredience ti bohužel neporadím. Dalo by se to jen s Blizzardem.
Spoiler píše:[color=white]A nepotěším tě tím, že jsi Igni minul.!i/color]


editovano -davee
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2007 22:22

No v háji druidském sice nejsem (tuším kde to bude) ale jsem v háji nebo jak by řekl Geralt v hajzlu... Ztratil se mi trpaslik. Musím mluvit se Zoltánem Čimvajem,šipka mi ukazuje že je v krčmě, kde jsem ho v minulosti fakt potkal ale teďkonc tam prostě a dobře není !!! Běhám po okolí (jednou jsem ho potkal jak korzuje po městě a neměl moc náladu na žvásty) a hledám ho ale nenacházím, medituju, lezu do hospody v různou denní i noční dobu a Zoltán nikde...

Podobně neřešitelný se stali i úkol pro toho Kakošteina (co vypadá trochu jako pan Kemr)- v deníku mám napsáno že mu mám cosi říct že mu to musí stačit ale-ačkoliv to mám splněné tak mi to nenabídne říct mu že už to mám splněné a Geralt se furt ptá na zadání... Doufám že se tuhle skvělou hru povede odbugovat (zabugovaný stalker mě úplně odradil od hraní, bohužel už dlouho na něj nevyšel žádný patch)... Netušíte kde ten trpaslik je, ***** ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 7. 11. 2007 07:43

Zoltan je budto v hospode vetsinou na vecer prez den se prochazi po meste.Potkaval sem ho uplne vsude takze to chce probehnout a posledni moznost co si pamatuju bejva u Vivaldyho.A ten ukol s Kolkstynem nebo jak se menuje urcite neni bug jen si jeste neco nesplnil.Jestli je to ten ukol co myslim tak musis splnit vic veci.Ono se to casem samo vyresi.Hra je dost linearni a skoro nic nemuzes minout.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 11. 2007 07:46

No PC ,já Tě varoval ...viz výše ,he tož si tenhle Adventůre gulage(se zmizelými NPC a zablokovanými Questy...) -konečně řácky užíváš...a bude hůř a roubík do huby ať něco dražšího,,nepřekousneš,, až polezeš po zdi...No forum ,,Witchera.cz,,se začíná starat o ,,óbludičky,,...jinak je dobré hledat ,kromě hospod a bordelu ,též u ,,přátelNPC,, :Ne-lidi u ne-lidů(Vivaldi...),starostu ve strážnici ,atak...bugy to nejsou ,pouze záludně udělaný questy...pšakrevpotfora...vydržať ,,zblblej Tydýt,,Marcel od Zvonu...Kalk se objeví ...až se mu zachce,...He než jsem to nadatlil ,tak ma Meda předběh...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 11. 2007 08:09

Ani to necitam,a rychlo scrollujem dole :roll: uz raz ste mi pokazili zazitok,ze tu niekto motal o tej dievcine o polnoci a striebornom meci.....normalne toto vlakno prestavam navstevovat pokial to nedohram...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 7. 11. 2007 09:07

spajza X píše:Ani to necitam,a rychlo scrollujem dole :roll: uz raz ste mi pokazili zazitok,ze tu niekto motal o tej dievcine o polnoci a striebornom meci.....normalne toto vlakno prestavam navstevovat pokial to nedohram...

Neni tam nic co by melo mit spoiler.Zadny reseni konkretniho ukolu ani nic prozrazenyho z pribehu.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sergei91 7. 11. 2007 15:25

spajza X píše:Na 3x som instaloval :roll: stahujem patch 1.1 a nejaky hit fix na x64 ci-co....no idem nato hehehej


//celkom zaujimave :) akurat som sa nad*bal s Odom,ze nemozem chodit :D ........Inac tie videa laguju jak svina,okolo 10 FPS,inak vcelku plynula hra,samo mi nastavilo 1920x1200 vsetko uplne na max :D a hram to tak a uplne v poho,takze radost hrat,krasne ostre textury,mlask :D


taky aby ne s takovou sestavou:)))
sergei91
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 8. 11. 2007 14:29

tak už mám taky zaklínače a jede mi docela v pohodě.všechny detaily na max a rozl na 1280x1024 a jede to kolem 25fps a trochu to jakoby plave takže asi snížim rozl a bude to plynulý.....doufám :)

edit:tak jsem snížil rozl na 1024*768 a jede to nádherně na 60fps podle frapsu :)
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 8. 11. 2007 16:38

Take rychlovecky,pre tych co chcu kupovat,fakt pekna hra :D jeto Jpg. 8)


ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

Nastavenia:1920x1200,v hre vsetko na max,FW:16xAF,4xAA,Supersampling,HighQuality,Texture Filtering OFF.

Hram pri tychto nastaveniach vonku 17-28FPS,v nutry 40-70FPS,v podremy 40-120FPS

Tato hra mi pripada od 15FPS hratelna a okolo 27FPS plynula....Proste perfekt
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 8. 11. 2007 20:02

Docela by mě zajímalo kdy už tam budou ty hambatý strašidla. Nahády, teda najády a vampírky, bludičky nebo co to kýho víra to zubatý ženského pohlaví úplně nahatý na screenshotech bylo ! Doufám že už brzo, zatím sem potkal nový strašidlo-ducha :D
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků