Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 20:17

tak já ho vemu... nevím ale jestli tenhle nebo příští tejden...

EDIT

http://nzone.cz/preview/ohlednuti-za-di ... rmace.html

malé ohlédnutí za invexem, které pro Vás přichystala redakce nZone... enjoy... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2007 15:25

"It's important to know that we're not ignoring the hardcore gamer. They're still very important to us."
- David Yarnton, general manager of Nintendo UK

zdroj: Pro-G

to kdybyste nahodou pochybovali :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 30. 10. 2007 15:31

Tak jsem se zase jednou zasmál... :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 10. 2007 16:15

V poradku, sami by byli proti sobe.
Casual hraci muzou kupovat konzole jak rohliky, ale kdyz jim ke spokojenosti stacej dve kolekce miniher za rok, tak co se tyce "dlouhodobejsiho" zisku, tam to v porovnani s "hardcore" hracem asi tak slavny neni.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 10. 2007 16:18

Tak jako pokud bude Assasin Creed, Spore, ... Pokud konečne dovolí Manhunt 2 a výjde konečně no more heroes... ;) Pokud konečně ohlásí GTA IV. pro Wii... Tak jako HC hráči budou mít co hrát... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 30. 10. 2007 16:19

Pokud....
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 10. 2007 16:22

Tak Spore ohlášeno oficiálně, Assasin Creed by měl vyjít (konečně uvažují logicky), Manhunt 2 je nalisovanej, jen nepochopíš politiku EU (v ničem, ne jenom v tomhle), No More Heroes je jistota, GTA IV bych to viděl jako s AC...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 30. 10. 2007 16:28

Jasně, Spore je potvrzeno, ale jak to bude vypadat? To se neví. Ohledně AC, Jade řekla, že je to možné, ovšem by to byla určitě naprosto rozdílné oproti next-gen verzí. A GTA IV si už nedovedu představit vůbec...
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 10. 2007 16:33

Assasin Creed má vyjít na Wii? Ohledně GTA bych byl skeptický, na GC taky nevyšel ani jeden díl, a navíc takto otevřený svět by musel být docela osekaný (plno pohybujících se předmětů atd.)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 10. 2007 16:39

tak nevím, ale myslím že pokud by se osekaly takový ty filmový efekty, tak že Wii by to zvládnout mohlo... pořád jen kritizujete, ale to co předvedl super mario galaxy v akci je nádhera. Metroid je taky hodně otevřenej a všechno se hejbe...

Tak jako GC by GTA v pohodě stíhalo... ;) Pokud to zvládla i slaboučká PS2ka... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2007 16:40

Assassins Creed na Wii? a co na to Jade Raymond?

GS: Wird eine Wii-Version in Betracht gezogen und ist sie überhaupt möglich?

J.R.: Sie wäre möglich, würde man das komplette Gameplay ändern, wie bei der DS-Version. Aber es wäre nicht das selbe Spieleerlebnis. Unglücklicherweise hat sie eben nicht annähernd die selbe Leistung wie die PS3 und 360.

GS: Hättet ihr eine Wii-Version in Betracht gezogen, wenn die Konsole auf einem ähnlichen Grafik-Level wäre?

J.R.: Hätte sie die selbe Leistung, hätten wir es natürlich in Betracht gezogen.


zdroj: Gamers-Spirit

EDIT: nez jsem to vyhrabal, tak to sem napsal HAck_SG
_____________

Logan007: tak az se bude delat dalsi GTA pro PS2 nebo PSP, asi se Wii docka take
Naposledy upravil Uživatel dne 30. 10. 2007 16:42, celkově upraveno 1
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 10. 2007 16:42

GTA IV na Wii tomu ani já nevěřím...ani tomu assasins creed...ale pro HC je pořád co hrát, RE:UC, RE4, manhunt2, no more heroes, disaster, mario galaxy (ano tohle je hra pro HC tomu já věřím) a další budou vycházet tak nevím proč by se tomu výroku měl někdo smát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 10. 2007 16:42

Logan007: to teď nebyla kritika, jen v to moc nevěřím.....neříkám, že by GC nezvládlo GTA, to by samozřejmě zvládlo jen že tam prostě nevyšlo....
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 30. 10. 2007 16:44

samo, poněvadž GC nebylo tak rozšířené... Jinak díky za tu němčinu, jsem si početl... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 30. 10. 2007 16:45

uzivatel: pekna nemcina... co se tam vubec pise? :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků