Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 28. 10. 2007 21:27

Wii Zapper... nerikej, ze na tom chces hrat... :?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 10. 2007 22:54

No zkoušel jsem RE:UC a povím vám že mám pocit že na zapperu to bude lepší..prostě je to strašně citlivé a musím si ruku podpírat abych přesně mířil...proto si myslím že je to pro zapper stavěné ikdyž zase ti kdo to zkoušeli na zapperu tvrdí opak...jinak graficky se to dalo ale tak bylo to na bravii přes SCART takže na componentu to snad bude ještě lepší...navíc to jelo na devkitu takže plná verze bude ještě někde jinde...

CObrax těžko vysvětlit kde jsem abych něco neprozradil
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 29. 10. 2007 09:10

Vsade mozne sa diskutuje o poslednych informaciach o Wii.Prve informacie o pridani sluzby Wii TV guide.Skoda ,len pre Japan.Dalsie o nezmenenej cene ani po zlacneni ostatnych konkurencny konzol PS3 a XB360.Najzaujimavejsia info je od Nintendo je ,ze zatial nie je pre nich vobec zaujimavy HDD.Teda neviem kde chcu ukladat hry napr z Wii Ware atd.Vyhlasenia typu nic nechystame ani nic neexistuje ukazuje na podstatnu vec a to ,ze im zacina horiet pod nohami kym nevyriesia pamatove medium ,mozno to spravi hardisk alebo vetsia SD-cka.512 MB zakladu a maximalne 2GB SD nepovazujem za dostatocnu kapacitu.

Aky mate nazor na to wii ?

http://www.nintendowiifanboy.com/2007/10/27/nintendo-finds-hard-drive-unnecessary/
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 10:12

K tomu Zapperu mám stejný názor jako PSK, podle mě by bylo míření přesnější. Zkoušel jsem si ruku podepřít a bylo to vážně lepší. U MoH:H2 ve videu o Zapperu si ho vývojáři chválí... Tak nevím. Nemůžeme posoudit pokud si na něm každý z nás nezahraje a i Didier říkal, že to bude věc osobní a ne obecná.

K té kapacitě paměti ve Wii. Já bych se celkem nechal překvapit, jak to Nintendo vyřeší a opět podotýkám, že oni umí nacpat hodně, do velice malého prostoru... Jinak to že se brání HDD se mi líbí. Spíš by to chtělo2GB SD do základního balení, popř. s novou verzí Wii rozšířit vnitřní paměť...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 29. 10. 2007 10:25

Sh0dAN píše:Vsade mozne sa diskutuje o poslednych informaciach o Wii.Prve informacie o pridani sluzby Wii TV guide.Skoda ,len pre Japan.Dalsie o nezmenenej cene ani po zlacneni ostatnych konkurencny konzol PS3 a XB360.Najzaujimavejsia info je od Nintendo je ,ze zatial nie je pre nich vobec zaujimavy HDD.Teda neviem kde chcu ukladat hry napr z Wii Ware atd.Vyhlasenia typu nic nechystame ani nic neexistuje ukazuje na podstatnu vec a to ,ze im zacina horiet pod nohami kym nevyriesia pamatove medium ,mozno to spravi hardisk alebo vetsia SD-cka.512 MB zakladu a maximalne 2GB SD nepovazujem za dostatocnu kapacitu.

Aky mate nazor na to wii ?

http://www.nintendowiifanboy.com/2007/10/27/nintendo-finds-hard-drive-unnecessary/



Tohle sem tu psal uz driv, byl sem oznacenem mistnim osazenstvem za Fanboye SONY:-)
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 29. 10. 2007 10:37

Sh0dAN: cekal by reseni podobne jako treba externi HDD od LaCie pro MacMini, mohlo by to krom ramecku na HDD navic slouzit jako USB hub a mit obsazeny RJ-45 adapter ... jen by to mozna znamenalo druhy externi zdroj a nechci videt, kolik by za to Nintendo chtelo
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 10:39

rozhodně ne tolik co chce za příslušenství mrkvosoft... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 29. 10. 2007 10:45

Logan007: vzhledem k tomu, ze i samotna konzole je u Nintenda predrazena, tak bych si tim nebyl tak jisty... ;)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 10:51

předražená a nejprodávanější... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 29. 10. 2007 11:06

Logan007: ani jedno nezpochybnuju
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 11:09

já taky ne... ;) ale očekávám v příštím roce pokles ceny na 199 dolarů...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 29. 10. 2007 11:49

Uživatel: Velmi pekna predstava,to mas pravdu.Cenovo to znamena minimalne polku z Wii-cka :) Pomalicky sa im oplati urobit novu verziu Wii.Opravte ma ,ale urobil dakedy v minulosti vyrobca konzol taku upravu ,ze zmenil komplet sytem ? Pridanie HDD sa da povazovat za dost.Osobne neverim ,ze nieco podobne BigN spravi.Skor to ostane na SD cards.Zvysia kapacitu.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 12:10

nem zásah do konzole dělat nebudou a spíš to nějak vyřeší s SD kartou... nebo možná externím diskem (nějakou 2,5", který stačí napájení z USB...). Ale nechme se překvapit jak to BigN udělá... Určitě nějak nápaditě...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 29. 10. 2007 12:36

Spore oficialne pre Wii.Otazka znie ako bude Spore vyzerat a hrat.Hlavny vyvojar Will Wright je sice zarukou kvality ,ale clovek nikdy nevie ci teraz neustrelil.

Obrázek


Logan007: Hral si na Invexe Super Mario Galaxy ?
Naposledy upravil Sh0dAN dne 29. 10. 2007 12:40, celkově upraveno 1
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2007 12:40

Tak to je super. Spore se mi od začátku líbí. Uvidíme jak to vymyslí.

Hrál. Dneska večer na nZone bude článek celkově o invexu a do konce tejdne chci napsat preview na Super Mario Galaxy...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků