Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lepus 24. 10. 2007 08:14

nevim jak vam ale mě xko nehlučí a to ho mám už 11 měsícu
a PS3 hlučí taky sice mín ale pořád. ja když zajedu do dashboardu tak je to jen takovy vrnění a představte si dokonce mam stahování zapli přez noc a člověk u toho v pohodě usne takže je asi krawina řikat že to řve jak letadlo při startu. zas tady někdo neví o čem mluví a jen kidá hnuj
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 24. 10. 2007 08:53

Lepus píše:nevim jak vam ale mě xko nehlučí a to ho mám už 11 měsícu
a PS3 hlučí taky sice mín ale pořád. ja když zajedu do dashboardu tak je to jen takovy vrnění a představte si dokonce mam stahování zapli přez noc a člověk u toho v pohodě usne takže je asi krawina řikat že to řve jak letadlo při startu. zas tady někdo neví o čem mluví a jen kidá hnuj
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 10. 2007 09:00

Tragedy: take se uz od startu zda, ze konzole nehluci vsechny stejne ... nejvic jsou samozrejme slyset majitele konzoli, ktere jsou nejvic slyset :)

jen pro info - muj kus patri spis mezi ty hlucne (a fakt, ze sedim hodne blizko konzole take prilis nepomaha)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 24. 10. 2007 09:55

->Lepus: ja teda nevim, jak tvuj, ale muj Xbox 360 rve jako krava. Kdyz pustim hru, je to jak kdyz zapnu vysavac.
Clovek si ale zvykne. Reakce tech, kteri na to nejsou zvykli, ale nebyva pozitivni :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 10. 2007 10:04

Dark_one: tak aspon nekdo je na tom jeste hur nez ja... nebo si to aspon mysli :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 24. 10. 2007 10:34

[quote="Uživatel";NikitaCZ: Startovni cena PS2 byla 299 dolaru ... Ono to je vsechno moc hezke, jenze prodeje muzou konkurencni konzole Wii zavidet...

Zkus ziskavat informace i odjinud nez ze Sony Defense Force - nebudes se tady pak ztrapnovat ... opravdu? uz vysly Mass Effect? (plnovan jako trilogie) Lost Odyssey? Fable2? SC:C? Alan Wake? Ninja Gaiden 2? Infinite Undiscovery? Gears of War 2? ... ale ze na PS3 zatim nic nevyslo, na tom se shodneme *

Jak dlouho tady bude X360? povidej, insidere...

edit: *) no dobre, tak par her tam je, ale tohle nejde odolat :)[/quote]

Jak dlouho tu bude? stejne jak X1 - pak ho MS zarizne...snad konecne pak vydaji odladenou konzoli:-) Kazdopadne pochybuju ze ta Ring od Death sracka vydrzi 4-5 roku provozu... :-)

Ty hry maji byt jako kiler tituly? Hmm jak pro koho, me to pripada spis jako labuti pisen...koukam samej druhej dil. Bioware uz ma EA = multiplatform...Pro me teda v tom vyctu nic co by se melo dorovnat lineupu PS3 na pristiho pul roku:-)))

K tomu zvyku ohledne hluku = ano na chleba s vodou na jidlo se misto rizku da taky zvyknout:-)
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 24. 10. 2007 10:49

NikitaCZ píše:[quote="Uživatel";NikitaCZ: Startovni cena PS2 byla 299 dolaru ... Ono to je vsechno moc hezke, jenze prodeje muzou konkurencni konzole Wii zavidet...

Zkus ziskavat informace i odjinud nez ze Sony Defense Force - nebudes se tady pak ztrapnovat ... opravdu? uz vysly Mass Effect? (plnovan jako trilogie) Lost Odyssey? Fable2? SC:C? Alan Wake? Ninja Gaiden 2? Infinite Undiscovery? Gears of War 2? ... ale ze na PS3 zatim nic nevyslo, na tom se shodneme *

Jak dlouho tady bude X360? povidej, insidere...

edit: *) no dobre, tak par her tam je, ale tohle nejde odolat :)


Jak dlouho tu bude? stejne jak X1 - pak ho MS zarizne...snad konecne pak vydaji odladenou konzoli:-) Kazdopadne pochybuju ze ta Ring od Death sracka vydrzi 4-5 roku provozu... :-)

Ty hry maji byt jako kiler tituly? Hmm jak pro koho, me to pripada spis jako labuti pisen...koukam samej druhej dil. Bioware uz ma EA = multiplatform...Pro me teda v tom vyctu nic co by se melo dorovnat lineupu PS3 na pristiho pul roku:-)))

K tomu zvyku ohledne hluku = ano na chleba s vodou na jidlo se misto rizku da taky zvyknout:-)[/quote]

nevim co seš to za dalšího sonyboye co tady mele svoje krawiny ale co slovo to perla :mrgreen: njn jestly ti nepřipadá ME jako killer titul tak potom už asi nic :wink: a ME nebude nikdy multiplatform už jen z důvodu že do vyvoje sipal prachy MS a je uplně jedno že tet ma Bioware EA pač ta se značkou ME čachrovat nebude.
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 10. 2007 11:06

NikitaCZ: takze vlastne nic nevis :)

podobnou otazku si kladu, kdyz se divam na lineup PS3, ale odpoved je stejna - ano, jen proste pro ruzne cilove skupiny ... nejsou hlavni tahaky na PS3 13.dil, 5.dil a 4.dil? (a to jeste bez ruznych odbocek a mezidilu) ... BioWare patri EA, ale zda se, ze vydavatelska prava ma zatim stale MS, takze tezko rict, co z toho nakonec vyleze (konecne "multiplatform" se muze obejit i bez Sony a Nintenda)

nejvic to samozrejme vadi lidem, kteri by si X360 stejne nikdy nekoupili
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 24. 10. 2007 12:32

To all: kazdej sme fanda neceho jineho. Vase vyplody taky stoji za to...

Pro fanouska SONY sou kraviny co tady melete vy. Pro xbox fanosuka zas neco jineho....Pokud tady nekdo napise PS3 grafika *****, PS3 se prodava nejhur atd. Musim reagovat:-)

Kazdopadne clovek, co si zamerne kupuje vyrobek s verejne priznanou 30% + poruchovosti /pak me je jasne proc ma xbox nad 10 mil po dvou letech prodeje:-)/ je u me divnej....Ja bych si takovy vyrobek nekoupil. Staci kdyz si prectu na xlive ve foru, kolika lidem se to KAZI:-) O absenci HDD a HDDVD se me ani mluvit nechce /to ze to je ve vyssich modelech je na nic...HRY STEJNEJNE NEPODPOTRUJI HDDVD.../ Placenej LIVE, hlucnoust, poskrabana DVDcka a ostatni FINESY firmy MSoft se jen opakuju:-) UZIVEJTE SI DETI SVEHO XBOXU:-)

Bioware je multiformat a stim nic neudelate...EA zapracuje na tom aby se minimalne vsechny dalsi hry byly i na jine systemy. Nemejte strach:-)
Naposledy upravil NikitaCZ dne 24. 10. 2007 12:58, celkově upraveno 1
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 10. 2007 12:52

NikitaCZ: prosim umirni se se svymi vyrazy, vulgarita je v tozporu s pravidly (i ta mirna). Diky
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 24. 10. 2007 12:58

smazano

Proste nepis sprosta slova a bude vse ok. - Paar
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 24. 10. 2007 13:03

Round Two.

Obsadenie:
Mrkwosoft team ( Tvrdy borec Uživatel s 3 KO v Gearsoch)
Sonyboy team ( Borec ktory nosi colt proklate nizko alias NikitaCZ )

Vazeny divaci.Dnesny zapas prokrocil do druheho kola.Kolo sa zacalo podpasovymi udermi NikitaCZ ,ktory utocil frazami "Smula XBOxu je, ze uz vsechny pecky na nej vysli" a "Konverze her delaji lamy co se na ni jeste nenaucili programovat" Po tomto druhom argumente sa zatriasla stolicka visual c++ pod Uživatel-om ,ale nic vazne mu to nesposobilo,len ho to lizlo :) Uživatel kontroval "PS3 se prodava mene nez Xbox 360 a ma rok ztratu" a velmi silny direct na hubu "ze si fanda PS3 bere do huby prodeje Wii je celkem zvlastni" Posledny uder z jeho strany bol natolko silny ,ze otriasol podvedomim Super Maria( pardon Nikit-uCZ )

Lenze NikitaCZ sa nevzdava len tak lahko.Otriasol sa po hubovom direct-e 10 a nasledovala sprska (nevieme odhadnut ci ci to bola sprska slin ,alebo uderov ) "Wii si brat do huby budu, protoze sem ho jednak mel" nasledovanym "mixer xbox je k smichu" (redakcia dostala chut na mixovane jahody s ladom ;) ) ako hlavny direct prisiel v poslednej secunde "MS uplaci servery, aby davali sracce Halo2.1.HD hodnoceni jako hra tisicileti" Velmi silny argument (pardon HaaaK).Uživatel trosku podcenil Sonyboy team a necakal podpasovku na hlavne jadro Halo.Prstenec sa zacal rychlejsie krutit a The Flood sa mnozia a mnozia.Uživatel to tazko rozdychaval ,ale nasledovala veterna smrst mien ,co meno to pojem (Mass Effect huuu,Ninja Gaiden 2 huuu,Gears of War 2 huuuuuuuuuuu ..dvaja fans Nintenda DS co prave drvili novu Zeldu to nezmakli a praskol im display na DS-ku)...vsetci cakali ci to NikitaCZ zvladne....Zvladol. Uživatel na koniec dodal "Jak dlouho tady bude X360? povidej, insidere" Tomuto argumentu NikitaCZ nemohol uverit.Divaci uz prestali vnimat udery.Nastala totalna sprska uderov a directov.Vsetci si mysleli ,ze niekto zapol Motion Blur ,ale ee ..to len dva znepriatelene kmene bojuju proti sebe podpasovymi udermi.Trener Mrkwosoft teamu Lepus sa nemohol uz dalej divat na zapas,nerozhodny stav nie a nie skoncit tak ukazal Time Out.Zapas skoncil nerozhodne v druhom kole a my divaci sme ostali smutny.Taky dobry suboj to bol.Skoda ,ze mal len dva kola.Modlime sa za tretie kolo "In nomine Sony vs Mrkwosoft"

Cielom nebolo nikoho urazit ani nicim popudit.Ked nejde o zivot nejde o nic ;)

Majte sa.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 10. 2007 13:05

NikitaCZ: to ses zase "vytahnul" :)
_____________

Sh0dAN: jestli si nevsiml, tak tady se ted flejmuje - na tvy vtipky nejsme zvedavi :roll:

(jestli to takhle pujde dal, tak se tu za chvili objevi jezek, bude hlasat pravdu a lasku a chtit to tu usmirovat)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NikitaCZ 24. 10. 2007 13:17

SHODAN: dnes asi nejlepsi prizpevek co sem cetl. Kazdopadne sem rad, ze to tu sleduje vic lidi. Aspon tu je zivo:-)
NikitaCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lepus 24. 10. 2007 15:10

:mrgreen: hehe Shodan si mě dostal :mrgreen:
ale diváci musí uznat že mrkvošrotí team má lepší fyzičku :lol:
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků