Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 10. 2007 20:39

jezek píše:5 dement se mi poprvé vůbec nelíbil,po čase mu přicházím čím dál víc na chuť a zjišťuju,že něco do sebe má,ikdyž přez 65% se u mne nedostane nikdy.n/quote]


Ten film je skvělý. Ale je to jako s 12 opicema.
Spousta lidí to nepochopí a dopadá to tak, že dávají "odpadové" známky. Ale jak je vidět na ČSFD nebo IMDB, hodnocení má vysoké a zaslouží si to.
To pak už jen záleží na tom, jestli člověk pochopí nebo ne.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 10. 2007 20:43

12 opic jsem nepochopil, ale taky se mi libil :) A nevim co je na Patem elementu k nepochopeni. A jestli je tam neco, tak jsem to taky nepochopil :D

Weightlifter: Seagala mam hodne rad (teda mel. Ty jeho nove filmy nestoji za nic), ale Prepadeni 2 rozhodne neni jeho nejlepsi film :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 10. 2007 20:47

No ono jde o to, že jestli se na to budeš dívat jako na blbost, nebo poodkryješ roušku. Jestli Ti dojdou nějaké detaily, pak se na to nebudeš dívat jako na blbost bez ladu a skladu, ale jako na inteligentní vtipnou akční parodii, která má celkem silné poselství...
:?
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 10. 2007 21:43

holubek002 píše:
Weightlifter: Seagala mam hodne rad (teda mel. Ty jeho nove filmy nestoji za nic), ale Prepadeni 2 rozhodne neni jeho nejlepsi film :wink:

Jo tak byly taky další super třeba Glimmer man nebo Nico Lovec policajtů a dlaší ale Přepadení 2 se mi zdálo nej
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 18. 10. 2007 00:51

prave jsem na FX Network dokoukal Crash a musim kriticky ocenit na 10/10. Uzasny film, rozhodne si Oscara zaslouzil. Spousta opravdu silnych momentu. Mozna se Vam libit nebude, ale ja jsem nadsen
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 10. 2007 05:21

Chemist píše:
jezek píše:5 dement se mi poprvé vůbec nelíbil,po čase mu přicházím čím dál víc na chuť a zjišťuju,že něco do sebe má,ikdyž přez 65% se u mne nedostane nikdy.n/quote]

Ten film je skvělý. Ale je to jako s 12 opicema.
Spousta lidí to nepochopí a dopadá to tak, že dávají "odpadové" známky. Ale jak je vidět na ČSFD nebo IMDB, hodnocení má vysoké a zaslouží si to.
To pak už jen záleží na tom, jestli člověk pochopí nebo ne.l/quote]

No,tohle srovnání mi moc nesedí,ale beru.Oba filmy jsem pochopil,o časovém paradoxu u 12 opic se tady už nebudu rozepisovat,ale prostě 5 Elefant není film pro mne.

Jinak jsem po dlouhéééé době oběvil a hned koupil dvd Podfu(c)ku a teď jenom čekám na správný okamžik,kdy si tenhle snímek doma opravdu vychutnám.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 18. 10. 2007 11:55

Kundun - 9/10
Desitku nedavam jen proto, ze nic neni dokonale. Ale tenhle film, pojednavaji o poslednim dalajlamovi, mam opravdu moc rad a vzdy se na nej rad podivam.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 18. 10. 2007 14:16

Segala mám rád, ale není nad akční klasiky jako je Willys nebo Stalone. Filmy s těma dvěma sem viděl zatím všecky. Segal je dobrý herec, ale některé filmy jsou o ničem.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CoFer 18. 10. 2007 15:50

Na filmy moc nečučim,ale náhodou jsem si v pátek pustil Interview s upírem a docela to ušlo 8,5/10. :twisted:
Počítač je můj kamarád :)

icq:242-169-585
CoFer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 18. 10. 2007 16:40

Rambo píše:Segal je dobrý herecc/quote]

Topic "Vtipy" je jinde :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 10. 2007 17:37

Jj, svědčí to o Rambově zájmu. Nechci se ho nějak dotknout, ale
Rambo píše:Segala ...
Willys ...

svědčí o všem :roll:
Až se třeba naučí psát jména správně, pak možná pochopí, jaký je Seagal herec ;-) (Leda že by myslel Petera nebo George , ale to nejsou akční filmy...)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 10. 2007 18:47

Velký Flám koupil jsem si tuhle super komedii na DVD no je to prostě klasika 100% BTW kdo nemá rád Willise Chemo asi si ještě neviděl Die Hard protože to je opravdu super film tak se na něho koukni a pak mluv OK :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 18. 10. 2007 19:02

2Chemist - neštvi mě. Seagal má některé filmy dobré. Neříkám že všecky. Ale Willys a Stalone maj good všecky.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 10. 2007 19:09

A taky narazel na ty jmena. Seagal, Willis, Stallone :wink:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 18. 10. 2007 21:40

včera jsem si dal před spaním jeden South Park a usnul u toho :) vynikající ukol=bavka... 8,5/10
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků