Silent Hill - fórum pro experty

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 15. 10. 2007 15:42

pro me zas ze ctyrky vyzaruje neco, co ostatni dily nemaji a proto se na ni nemuzu dockat.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gray Fox 15. 10. 2007 19:43

SH 4 je pro mne nejhorsi dil..i kdyz taky dobry. prvni polovina hry je super ta druha s eileen je frustrujici nuda :D
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 10. 2007 19:47

rozehral jsem Silent Hill 3 (PS2) - je zajimave, ze tu hru vydrzim hrat vzdy tak 15-20 minut, pak ji musim vypnout. hodne to na me pusobi.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gray Fox 15. 10. 2007 20:03

Jaky je podle vas nejsilnejsi moment SH ? Podle mne je to na zacatku prvniho dilu jak prochazite tou uzkou ulickou :D
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 15. 10. 2007 20:09

Zajimavej, byt vobtizne zodpoveditelnej dotaz.

Urcite ta ulicka, potom v podstate celej SH2 (vsechna setkani s Eddym, nemocnice, Lakeview hotel..). Uplnej zacatek SH3 v tom snovym zabavnim parku. A SH4? Zaverecna lokace + momenty, kdy se byt meni k horsimu.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2007 20:12

Gray Fox píše:Jaky je podle vas nejsilnejsi moment SH ? Podle mne je to na zacatku prvniho dilu jak prochazite tou uzkou ulickou :D
U mne totez.

Jinak, nemam problem hrat SH i nekolik hodin (coz mi nevadilo ani jako malimu), asi jsem moc velky cinik a tak mi ty zvracenosti ve hre ani neprijdou 8) :wink:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 10. 2007 20:59

pro me je nejsilnejsi moment rozhodne v SH3 - scena se zrcadlem... mel jsem pekne bobky
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 15. 10. 2007 21:54

Paar píše:pro me je nejsilnejsi moment rozhodne v SH3 - scena se zrcadlem... mel jsem pekne bobky

Přesně, ale zároveň jediná opravdu zajímavá herní scéna ve trojce. Ve čtyřce něco zajímavého bylo skoro v každé místnosti. Jó ulička byla vážně děsivá, taky mě potěšil režisér filmu, že tu uličku dal i do filmu :) . Jinak úplně nejemotivnější chvíle pro mě byla ve 2 SPOILERKdyž utíkám před piramid head spolu s Marií, která to ovšem do výtahu na rozdíl ode mě nestihne a pak když začne hrát to piáno a James se sesune zdrceně k zemi tam mi bylo vážně úzko/SPOILER nejvíc jsem se ale bál v nemocnici v jedničce.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 10. 2007 05:14

ve trojce bylo vice zajimavych scen, napriklad zhave steny v nemocnici...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 16. 10. 2007 07:56

Paar píše:pro me je nejsilnejsi moment rozhodne v SH3 - scena se zrcadlem... mel jsem pekne bobky

Jo, ta byla neuveritelna. Mel jsem tam save a vsem jsem ji musel okamzite ukazat :D

Taky prochazka muzeem (nebo co to bylo) v zabavnim parku, jak tam byl na zacatku ten obesenec, byla dost pusobiva.

U me ovsem zustava nejlepsi jednicka a nejstrasidelnejsi dvojka. U trojky uz byl moc otrly na to, abych se bal, ale u dvojky jsem to strasne prozival a ve sve dobe to byla taky neuveritelna grafika...pamatuju si, jak jsem cumel jak tele na ty dynamicke stiny, co hazela baterka :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 10. 2007 09:19

ja se bojim i u trojky, asi jeste nejsem otrly.

z jednicky na me nejvice zapusobil asi prvni prechod do otherworldu, ve skole na zahrade. kdyz jsem zjistil, ze celou skolu musim projit jeste jednou a navic prohnilou, malem jsem spadl ze zidle. prece jen jsem byl rad, ze to mam za sebou a ono tohle :)

no a ve dvojce na me nejvice pusobila scena... jednoznacne vezeni. at uz neviditelni vezni (ty jejich zvuky byly otresne) a pak ten kraval na velke zahrade. vezeni je podle me nejstrasidelnejsi pasazi.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 16. 10. 2007 10:23

Ja se nejvic bal v hotelu, kdyz jsem poprve uvidel Pyramid Heada...to me proste zalil studeny pot, oci na stopkach...skoro jak pred maturitou :)

Ja si strach ve hrach uzivam, proto me trochu zklamalo, ze jsem se u trojky tolik nebal.

Me nadeje se upinaji k SH 5 a SH: Origins. Chci se opet bat :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 11. 2007 16:18

Silent Hill: Origins dohráno, zde má recenze: http://playstation3.cz/recenze_view.php ... ze=5800Ops, sakra, to jsem si neuvedomil. Bohuzel, tet uz jsem zase na PS3 a zde nejde posílat odkazy :-(
Naposledy upravil N.Marko dne 28. 11. 2007 20:10, celkově upraveno 1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2007 16:24

N.Marko: Po kliknutí na tvůj odkaz jsem se dostal na tvou recenzi a také tak vidím "Nastavení" apod., takže kdyby někdo byl svi*ě, může ti změnit heslo apod. a už se tam nikdy nedostaneš, pořeš ten link ještě ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 28. 11. 2007 16:47

N.Marko: Dobry hodnoceni, je to fakt jedinecna hra :-) ale pozor na tu vetu "hrat v posteli pozde vecer", nekdo by to moh zkusit a dostat infarkt :lol:
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků