Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 12. 10. 2007 21:08

C.I.S.I. píše:
Thowt1 píše:Charlie a cokoladova tovaren - skoro presne v polke filmu som zaspal (a to okolo mna u mna na izbe boli este 3ja ludia, z toho 2ja cudzi :D ), ale za prvu polku pridelujem 2/10, bez komentara :) , uvidim ked dopozeram, ale necakam, ze sa to zlepsi :?


Jak jsem to videl poprve, tak to byla pro me debilita. Po druhem podivani jsem zmenil nazor.


uz som to dopozeral, mozno zvysujem na 3/10 :mrgreen: , od Johnyho teda ocakavam vacsie herecke vykony, i ked v tak debilnej ulohe... prekazala mi celkova jednotvarnost filmu, infantilnost, babkovitost, take umele to bolo, prvoplanove, jednanie postav - skopnu manika a jeho dcerusku, sic kravu, do drtica odpadkov, s tum, ze je "mozno" pokazeny, a s ostatnymi to ani nehne... ja by som na pana Wonku volal polisov :twisted: atd atd, blbi trpaslici ci co to bolo... asi tak


mr_wawra píše:
Thowt1 píše:a clockwork orange 4/10


Muzes uvyst rozumnej argument proc? Ptam se z cisty zvedavosti :)


tak sa do toho pustim :mrgreen: :
1.zastaralost - znizuje divacku atraktivitu, bod dolu
2.zastaralost z doby pre mna neatraktivnej, stale som mal pocit, ze ma cosi picha, pretoze v tom filme bolo vsetko hranate, pretoze v tej dobe bolo vsetko hranate, ten dizajn bol vtedy asi v mode, hranate klucky, telefony, stoly a celkovo nabytok, auta, atd - bod dole (ciste subjektivna zalezitost, ale aj to sa pocita :twisted: )
3.pre mna nezaujimava zapletka a dej, i ked chapem vsetky tie keci o krutosti doby a obraze surovosti mladeze atd - bod dole
4. sposob grotesknej komunikacie nie len hlavneho hrdinu, prehananie mimickych vyzrazov atd - jak keby som sa 2 hodiny ci kolko to trvalo pozeral na nesvojpravneho debila - bod dole
5.nebavilo ma to dost dobre - bod dole :D
6. no nepacilo sa mi to, neprislo mi to ako zmysluplne stravenie casu, zabavnejsie by bolo pre mna asi aj ucenie, jednoducho som to asi nepochopil, no - bod dole :mrgreen:
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 12. 10. 2007 21:29

Naprosto jasny, proste nepochopeni mainstreamovym divakem, kterej by musel k plnymu vychutnani dila aspon minimalne zapnout mozek :mrgreen:

Co bych dodal konstruktivniho... zastaralost, podle me zanedbatelny. Spis je tristni, ze naprosta vetsina novodoby tvorby je vedle tohodle filmu z roku '72 dosti srackova.
Dej - stretnuti zvracenyho mladika se zvracenym rezimem mi prijde vic nez zajimavy.
4 - nekde jsem cet, ze Kubrick to spis zamejslel jako takovou temnou grotesku, coz by leccos vysvetlovalo, nejen vosobitost snimku :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 12. 10. 2007 21:48

mr_wawra píše:Naprosto jasny, proste nepochopeni mainstreamovym divakem, kterej by musel k plnymu vychutnani dila aspon minimalne zapnout mozek :mrgreen:

to nepopieram, preferujem filmy bohate na efekt, akciu, dynamiku, spad a celkovo take, pretoze je to pre mna forma odpocinku, kedy vypinam mozok - ale nie vzdy. Pri Clockcosi orange som mal vsak mozok naplno zapaty, a nic. Ten film je zrejme kultovy - niektory ho beru a vidia za nim viac ako ja, niektorych nezaujal, a hoc chapu, co mal autor na mysli, myslia si, ze to mohol vyjadrit lepsie, alebo inak, s rovnakym obsahom a myslienkou, no kvalitnejsie. Obsah filmu berem, ale forma ma nezaujala. A to tak moc, ze 4/10. To nie je tragedia, to je u mna lahky podpriemer. Zastaralost, a ako je z tych 6 bodov, ktore som spisal, zrejme, nezaujala ma forma. To mas ako u hier, hra moze byt neviem ako genialna, ked ma grafiku a herny system zastaraly, idu body dole.... staci :D

dalsia vec: ten film som mal minimalne pol roka, kym som ho skukol, pricom som vedel, o aku kultovu zalezitost ide, a tesil som sa nan. Mozno preto boli moje ocakavania privysoke, a film ich nesplnil.
a este: niektore nedotiahnute myslienky a sceny, zvlastny, akoby utnuty koniec, ta "liecba" bola debilna - co robi v takom "umeleckom" filme na "rozmyslanie" taka primitivna myslienka, debilny napad - to nechapem.
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 13. 10. 2007 18:14

opat som pozrel film Simpsnovi, opat konstatujem, ze to mohlo byt omnoho lepsie, moc som sa nenasmial...
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.e.t.i.k. 13. 10. 2007 18:27

Apokalypsa - 9/10 - Válka ve Vietnamu ovšem tentokrát brána z pohledu lidské psychiky. Naprosto dokonalé, jen to byla 3 hodinová verze takže kvůli občasné zdlouhavosti bod dolů. Nejlepší antiválečný film.

Ponorka - 7,5/10 - Příběh posádky německé ponorky z 2.sv.války. Dobré, ale opět Director´s cut, takže trochu zdlouhavé. Zase ta známá myšlenka že válka je ***** a svět není černobílý.
Naposledy upravil p.e.t.i.k. dne 13. 10. 2007 18:42, celkově upraveno 1
Ah, we are all heroes: You and Boo and I... Hamsters and rangers everywhere REJOICE!!!
What can change the nature of a man?
Nedávejte vědcům páčidla !!!
p.e.t.i.k.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 10. 2007 18:39

Thowt1 píše:opat som pozrel film Simpsnovi, opat konstatujem, ze to mohlo byt omnoho lepsie, moc som sa nenasmial...

já nevím, mi se to hodně líbilo, osmišku bych dal :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 13. 10. 2007 18:58

Ratatouille či jak se to píše:D -9/10 zábavný a oddychový film, se super dabingem (Krysu mluví ten, co Chase v Housovi a jeden novinář zase mluví Formana:D Konec je prostě skvělý a celkový dojme prostě super!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 13. 10. 2007 19:01

V for Vendetta 8,8/10 i pres to, jak mi vsichni rikali, ze je to blbost, tak se mi to libilo, hlavne V a jeho genialita, pribeh taky celkem v pohode :)
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 13. 10. 2007 19:48

MajorShitus píše:Ratatouille či jak se to píše:D -9/10 zábavný a oddychový film, se super dabingem (Krysu mluví ten, co Chase v Housovi a jeden novinář zase mluví Formana:D Konec je prostě skvělý a celkový dojme prostě super! /quote]


ma fascinuje, ze si toto niekto dokaze vsimnut. Mam skuknute prve 3 serie Hausa, cele a podrobne, dalo by sa povedat, ze som fanusik :mrgreen: -> Ratatouille som videl tiez, ale podobne veci si jednoducho nevsimam :oops: , ani nijako nevyhladavam...
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 13. 10. 2007 22:31

Vítejte v Jungli - 90%
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 10. 2007 22:34

Kamarad do deste 2 - 6/10
Vítejte v Jungli - 7/10
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 10. 2007 10:31

holubek002 píše:Kamarad do deste 2 - 6/10
[b]Vítejte v Jungli - 7/100/b]


tenhle film je naprostá krávovina, ale nasmál jsem se u něj neskutečně... Měl jsem ho asi před rokem půjčenej na DVD a smáli jsme se u toho s bráchou jak pominutí... takže s hodnocením souhlasím...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 10. 2007 10:35

nebol to zly film, taka oddychovka, videl som to asi pred rokom a pol - 7/10

hlas smrtin 2 svetlo, nedopozerane, chcelo sa mi spat :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 10. 2007 11:41

Logan007 píše:
holubek002 píše:Kamarad do deste 2 - 6/10
[b]Vítejte v Jungli - 7/100/b]


tenhle film je naprostá krávovina, ale nasmál jsem se u něj neskutečně... Měl jsem ho asi před rokem půjčenej na DVD a smáli jsme se u toho s bráchou jak pominutí... takže s hodnocením souhlasím...
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 10. 2007 11:49

Může to být kravovina ale zábavná :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků