Zavistlost na PC (hry, nespavost, nervozita ....)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 17. 8. 2007 16:59

škoda že nemáš HL2 dal bych Multáka" koukám že máš FlatOut2 hraješ multák" ?bo máš slabé připojení?tam se odreaguješ,já to hraju taky..škoda že mám ted jinou práci,dal bych si ho :)
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 17:03

mirdasl píše:škoda že nemáš HL2 dal bych Multáka" koukám že máš FlatOut2 hraješ multák" ?bo máš slabé připojení?tam se odreaguješ,já to hraju taky..škoda že mám ted jinou práci,dal bych si ho :)"/quote]

Jo ale asi jsi si nevšimnul mojí kofigurace a minimálních požadavků FlatOut 2. ANO!!!! Mám FlatOut 2 ale nefunguje mi :cry: :cry: . Takže nic no. Alespoň menu je pěkný
petriczech98
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 17. 8. 2007 17:22

petriczech98 píše:
mirdasl píše:škoda že nemáš HL2 dal bych Multáka" koukám že máš FlatOut2 hraješ multák" ?bo máš slabé připojení?tam se odreaguješ,já to hraju taky..škoda že mám ted jinou práci,dal bych si ho :)"/quote]
Jo ale asi jsi si nevšimnul mojí kofigurace a minimálních požadavků FlatOut 2. ANO!!!! Mám FlatOut 2 ale nefunguje mi :cry: :cry: . Takže nic no. Alespoň menu je pěkný /quote]
jj někde sem ji zahlídl..ten FarCry ti jde?já že mám zásek že bys mě poradil jak dál..
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 17:46

Far Cry mi jde. A dostal jsem se do posledního kola:) ale needohrál:(
petriczech98
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 17. 8. 2007 18:00

Tak ja abych se take vyjadril.. Nejak jsem paril na Xboxu 360 skoro cely rok.. Ale prisel jsem na to, ze ty hry jsou o nicem.. Nakonec se mi vodkouril a bylo.. :-] Za necely mesic na to jsem poridil notase a bylo vyhrano.. Uvedomil jsem si, ze to nejstarsi je stejne nejlepsi.. Takze kdyz jsem posleze nabehl do shopu, prodal vsechny hry, uvedomil jsem si ze to nejlepsi bylo z minulosti.. A tak jsem koupil Civilizaci 3, cossak's 2, Football manager 2007 a bylo po nude.. Vsechny tri hry jsou vysoce navikove a ja to stridam mezi nema.. Plus jsem chtel Diablo II, ale pry vysla nejaka spatna verze a tak se stahla s prodeje.. A jestly jsem zavisly? Zacal jsem hrat fotbal a jezdit na vylety.. Plus miluju kempy.. Zivohost, holky, pivka, langose, molo.. :-] A take jsem konecne zase zpet na Doupeti, na ktere jsem nikdy nezapomel..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2007 18:37

takze si sa jednoducho zbadal ze si hral primnoho a zreguloval si si to, tak to jo, to je ok :wink:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 17. 8. 2007 19:11

Nikdy jsem se nepřistihl v takovách situacích, tak jak je položená otázka tohoto tématu, ale když jsem na fórech, tak nevnímám okolí.

Hry mě nikdy nedostanou do stavu náviku, nebo ........ Hraju, ale nikdy nevydržím déle v kuse jak 2 hodiny, tak nemám čas být nervózní, nebo mít závislost. :lol:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inflater 17. 8. 2007 19:41

hehe, to ja cumim od 11:00 do 22:00 bud do pascalovskeho (delphi) kodu plus opery a mozilly firefox naraz, alebo assemblera s kalkulackou na stole :lol: a ked mi z toho SGDT QWORD [PMODE_GDT] alebo CALL [SETUP+0x20-1] alebo DW 310Fh, SBB EAX, EDX a podobnych srand uz zakruti hlava tak nastartujem CS/DoD/Mafiu/...hocico a parim, a potom pokracujem dalej :D:D kamosi su riadni k*k*ti takze s nimi jednym uchom dnu a druhym von. btw a to mam 14 :lol: aj ked viem, co je to virtualna realita CS, realny zivot, a drsna realita programatora operacneho systemu v assembleri :twisted: :lol: :D

//EDIT: OT: Max Payne je moja oblubena hra tez, ja si myslim ze to je daco jako filmove diely Odpadlika, A-teamu a pocitacovej hry Mafia dokopy :D bez kodov som presiel jednotku aj dvojku na tom najtazsom, co uz bolo fakt rezzpect hlavne pri tom new york minute, kde sa museli levely stihnut do pozadovaneho casu :)

ja uz sa s PC poznam od siestich, cize uz 8 rokov a pol :shock: :lol:, storazy som preinstaloval windowsy a to od 95 cez 98 po XP, moc vela hier presiel (return to castle wolfenstein, to bolo maso :twisted: aj ked len na tom najlahsom... a jeho starsie verzie a to spear of destiny a wolf3d na mojej 486tke :)), potom som presiel mafiu a skoro celu extremnu jizdu ale sekol som sa tam... nastastie mam vsetky auta, v mafii som nasiel jeden pekny cheat ktory odomkne vsetky auta (cerpane z wincheatra II) [ziadna konzola ziadne MADEMAN alebo DEADGUNS a podobne veci], ach prijemne spomienky :) akozto mam AGP4x grafarnu Geforce4 MX440 64 MB VRAM a Pentium 1,8 GHz, vsjo kupovane v 2003, na tu dobu slusne, bohuzial dnes to je jak trabant medzi ferrari :D... :)

(MMO)RPG a strategie ma vobec nelakaju, ja sa pri nich nudim alebo ma vzdy porazia a to si mozem spravit armadu jak SS a uz som v cudu :D na strategie ja nie som... a vselijake tie sci-fi fantasy hry... kedysi som hral zavodne hry ale prestalo ma to bavit, tak teraz vyslovene CS 1.6, vynimocne HL a DoD, max payne, atd. :) a samozrejme assembler, delphi alebo pascal ;)

inflater
inflater
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 20:50

Neznáte tady někdo Davida Slámu???
petriczech98
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 8. 2007 20:52

Jako svého šéfa ho trošku znám :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 17. 8. 2007 20:53

Davida... Koho? Kdo to sakra ma bejt? :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 8. 2007 20:53

Jako sefa sveho sefa ho taky trochu znam :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriczech98 18. 8. 2007 09:26

To jako chcete rict, že si povídám s redaktorama??? :D
To je super. Už aspoň rok jsem o tom snil. No ale v tom případě jsem si všimnul, že těch lidí na foru tady moc neni.
petriczech98
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 18. 8. 2007 09:34

On je tak trochu sefem nas vsech :lol: .

Davida... Koho? Kdo to sakra ma bejt? Smile


JK, jaktoze nevis kdo to je...to vi prece kazdy :wink: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 8. 2007 09:39

petriczech98 píše:To jako chcete rict, že si povídám s redaktorama??? :D
To je super. Už aspoň rok jsem o tom snil. No ale v tom případě jsem si všimnul, že těch lidí na foru tady moc neni.d/quote]


No i tak by se to dalo rict. Ostatne vetsina redaktoru tady to ma napsany i v podpisu, a jelikoz jsme vsichni egoisticti, narcisticti a namysleni blbci - nac si to nepriznat - tak se tim zkratka musime chlubit :D
I kdyz vobcas je to takovej vo*er...
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků