Titulky nebo dabing?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 8. 2007 13:46

SCobra píše:
MajorShitus píše:Nj, dost dílů sem viděl...ale musím říct, že se mi to docela líbí a když to chytnu, tak se dívám, jsem tě chtěl jenom nějak vytočit a jelikož tě neznám, přes to jsem měl útočit, než přes oblíbený seriál :mrgreen: :mrgreen:G/quote]Blbý je, že jsi měl vlastně pravdu :wink: /quote]


nějak sem to urovnat musel ne, ale pšššt
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shagodah 14. 8. 2007 13:49

Nejlíp dabujou poláci, tam zmákne jeden herec sám celej film.
Na co holku, když máš zravý ruce?
Shagodah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2007 13:51

Shagodah píše:Nejlíp dabujou poláci, tam zmákne jeden herec sám celej film.i/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Promiňte :mrgreen:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 8. 2007 13:51

Shagodah píše:Nejlíp dabujou poláci, tam zmákne jeden herec sám celej film.i/quote]


Si bohužel ještě pamatuju dabing např. Dirty Dancing, kdy celej film opravdu oddaboval jeden chlap. Přesně, jak to bylo ve Slunce seno...

...nebo takové pecky se Seagalem, to bylo tehdá taky srandy :mrgreen:
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 14. 8. 2007 13:52

řekl bych spíše jeden dabér ;)
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 8. 2007 13:53

Chemist píše:
MajorShitus píše:[quote="Jack O´Neill";Viděl sem celou řadu, a ještě teď je mi z toho nablití....noobsky serial, který nemá se scifim nic společnehoo/quote]

Sci-fi? To nemá být sci-fi, ale komedie a pokud se chystáš napsat že se to teda nepovedlo, tak si to nech pro sebe ano :wink: :DD/quote]

Tak jen tak mezi námi, celá ta věc se odehrává v hodně daleké budoucnosti, takže to scifárna je, i když je to jenom a pouze ubohý sitcom. Mnohem líp zní "parodie na sci-fi", ale je to opravdu - z mého pohledu - trapné. Vtipy jsou prostě nucené, jako v drtivé většině sitcomů...v/quote]

Chemist dnes s tebou souhlasím :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 8. 2007 13:54

No vždyť ;) Jeden chlap. A když daboval tu holku, tak jsem čural smíchy /no možná ani ne, tehdy to prostě bylo normální...je zvláštní, že si to dneska už neuvědomujem, ale kdyby měl být dabing jako v roce 90.../ ;)

EDIT: To bylo na Jacka ;)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 8. 2007 13:55

Mi se zase libi sitcomy vseho druhu. Od RD a Alfa pres Krok za krokem po pratele...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2007 13:57

holubek002 píše:Mi se zase libi sitcomy vseho druhu. Od RD a Alfa pres Krok za krokem po pratele...
Což o to, to mě taky, ale třeba Ženatý se závazky mi přijde vyloženě trapnej...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 8. 2007 13:58

Jedinej sitcom, kterej jsem sledoval, bylo Haló haló, ale to jsem se díval jen v orignále na netu...a ten mě bavil, ale asi protože ty vtipy byly vyloženě povedené. RD je bohužel důkaz toho, že kultem se může stát i totální kravina :D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 8. 2007 15:17

Haló, haló se mi zase vyloženě nelíbilo. Ale kupříkladu Černá zmije či Mr. Bean ano :) O Red Dwarfu se vzhledem k avataru nedá pochybovat, SG sice občas sleduju, ale doopravdy je to pořád to samé... Ale fajn na vypnutí mozku, to jo :wink:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 8. 2007 19:40

[quote="Jack O´Neill";Mimichodem - HotSpot a podobná RedDwarf spodina se nepřidá?? :mrgreen:-/quote]
Mily Jacku, bez si radsi sednout k televizi a pust si Kamenak, tam aspon ten humor pochopis...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 14. 8. 2007 20:00

jacku jacku aspon v 17 nebo v 16 bys mohl mit konecne slusny nazor co je dobre a co ne pac prosazovat svuj oblibeny serial a hazet do ***** ostatni...promin ale po roce ses proste nepoucil a ani nepoucis...pokud se ti nelibi RD coz si myslim ze si asi nevidel a hazis na nej spinu tak to je pro me konec...Red Dwarf je proste dobry serial a nerikam ze vsechny epizody byly dobre ale vetsina z nich je proste vtipnych dost. Stargate je deset let porad o tom samym...a jestli maji ve stargate dobry hlasky tak ted ses prave u me dostal do postaveni komika, pac to me srazilo na kolena...
andels
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 8. 2007 21:48

Nojo někdo bonzoval ale to máte jedno chlapci přestańte se tady urážet mě je jedno na jaké serialy se díváte mezi námi RD je stejně blbost ale to je jedno tady se bavíme jestli je lepší dabbing nebo titulky takže neserte a pište k věci
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 8. 2007 23:44

andels: No a ne? Neříkej, že v SG nemá Jack O'Neill (R.D.Anderson) vtipné hlášky...pokud to tvrdíš, pak jsi neviděl SG...a tudíž jsi na tom stejně jako Jack (ten z fora). Prostě a jednoduše, každému sedí něco jiného, mně RD taky nesedí, holt je to stejně jako drtivá většina sitcomů pouze snůška vtipů, z nichž více než polovina je vyloženě nucených. A klidně nesouhlas, je to můj názor, Tvůj beru jako názor jiného...

A abych se vrátil k dabingu nebo titulkám - dneska jsem při sledování Novy došel k závěru, že televizní dabing stojí opravdu za nic... Proto třeba při sledování právě SG (:lol:) nebo "24" upřednostňuji titulky (leč, Ivan Trojan ve 24 není vůbec špatný a místy bych ho dokonce hlasově řadil výš než Kiefera Sutherlanda)...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron