Vase Steam ucty :)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 7. 2007 00:42

Ahojte ;)
Na par dnu jsem u PC a tak jsem se rozhodl zalozit tema, kde se muzeme navzajem pochlubit svymi steam ucty :) prikladejte screeny a prosim, zamazte nejak modifikace a dema, proste jen hry, za ktere jste si (at uz poctive ci nepoctive) zaplatili :)
a ja rovnou zacnu:
Obrázek
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 18. 7. 2007 01:25

Všechny poctivě zaplaceny. Teď jsem neměl čas znovu instalovat Episode One a další ale brzy si je zase nainstaluju.

Obrázek
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 18. 7. 2007 06:17

Omlouvám se za OT, ale tohle mě nedalo spát...

To Berzeger: Přes Steam se dá koupit XCOM: Terror from the Deep??!! Vždyť to je - stařičký pokračování ještě staršího legendárního UFO: Enemy Unknown!!! :shock: . Je to OPRAVDU PŮVODNÍ hra nebo nějaká modernější verze?
Naposledy upravil Torham dne 18. 7. 2007 06:24, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 7. 2007 06:21

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 7. 2007 09:25

Kde berete na všechno místo? :)

Já to sem ani dávat nebudu, jediné, co tam mám, je HL2:DM a Codename Gordon, na víc nezbývá místo :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 7. 2007 10:22

Torham píše:Přes Steam se dá koupit XCOM: Terror from the Deep??!! Vždyť to je - stařičký pokračování ještě staršího legendárního UFO: Enemy Unknown!!! :shock: . Je to OPRAVDU PŮVODNÍ hra nebo nějaká modernější verze?
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 18. 7. 2007 15:05

60 GB na hardisku, pod žlutou čarou jsou freeware mody (samé výborné věci, proč je taky nezmínit ...)
Obrázek
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 18. 7. 2007 15:31

Závažný dotaz lidi:

Kdybych chtěl jupovat hry přes Steam, mám nějak šanci? jak? díky moc
a druhá věc, koupím si hru, stánu a pak budu muset formátovatn ebo tak něco, jak to funguje potom? Díky moc...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 7. 2007 15:57

staci mit kartu od nejaky banky, najdes si tam v jejich eshopu hru, co se ti libi, klepnes na Purchase, vyplnis udaje (jmeno, cislo karty...), klepnes na Finish, napise to Purchasing, pak to napise Purchase Complete :D, ta hra se ti hned stahne, odecte ti to z uctu prachy a hrajes... a kdyz zformatujes disk, tak se nic nedeje, protoze udaje o tom, jaky hry mas koupeny, nejsou uchovany na harddisku, ale na steamovym serveru na tvym uctu. Takze muzes klidne nainstalovat steam i na druhy komp a prihlasit se pod svym jmenem, ty hry tam budes furt mit (budes je mit jako Not Installed, staci na ne ale pak klepnout a dat Install, znovu a zadarmo se ti stahnou). Kupujes to do svyho uctu, ne do PC :) Takze asi tak.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 18. 7. 2007 16:26

Super, díky moc za vyčerpávající odpověď, možná něco zakoupím :)
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 18. 7. 2007 17:58

jo a podle jakýho kurzu s ti odečtou ty prachy? podle té banky?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 7. 2007 20:49

jj, podle tve banky. Ceny na Steamu jsou v dolarech, pricemz u CS (Cesky SPoritelny, ne Counter-Strike) se to pohybuje kolem (myslim ze i pod) 20kc za dolar. Jo a plati se tam vcetne nasi dane (19%).
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 18. 7. 2007 20:57

mám u komerční banky ten gandemius či co to je, nevím, jestli by to fungovalo?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 18. 7. 2007 21:20

zalezi na tom jestli ta karta je Visa, Mastercard, American Express, Discover, nebo JBC. A muzes platit taky pres PayPal a v soucasny dobe uz ve VALVe delaji i na ClickandBuy.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 18. 7. 2007 21:34

Mrkni, jestli máš z druhé strany kreditky nějaké číslo - tří nebo více místné (Auhorised signature).
Pak si v bance ověř, jestli máš aktivované platby kartou přes internet.
No a pak ti už nic nebrání nakupovat ... :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků