Hitman - film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 7. 2007 09:08

Co říkáte na toho filmového Hitmana? http://www.hitmanmovie.com/

Podle mě se ten borec k tomu vůbec nehodí. Vypadá příliš měkce a mladě. Daleko líp by mi na to seděl Vinnie Jones, který hrál zabjáka v Suvive style 5+. Tam mi přišel úplně jako by Hitmanovi z oka vypadl. :)

Jeho hláška předtím než někoho killnul obvykle byla: "What's your purpose in live?" :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 7. 2007 09:10

Ovšem lidi, to je ten týpec co hrál ve sbal prachy vypadni ne? Tam se mi děsně líbil...a řekl bych, že mu ta role sedne...

edit:tak sem se podivl na ten trailer a tam ej uplne jiny herec nez na tech obrazcich :shock:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 7. 2007 09:18

Nebo v Podfu(c)ku,Timesplinter...mám ho rád,k Hitmanovi moc nesedí,ale vůbec mi nevadí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 16. 7. 2007 09:30

mno ja o tomhle moc nevim ale taky se mne moc nelibi...ani ten trailer nic moc...vsechno tam tak nejak vybuchovalo, coz me k Hitmanovi moc nesedi...
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 16. 7. 2007 09:30

Tohle je Hitman ? Vždyť nemá holou hlavu... Vypadá jak Václav Lohinský (aka Smrťák aka Doc. Chocholoušek) než jako Agent N°47...

Takže je jasné že ten film bude kundolína na druhou...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 7. 2007 10:18

jezek píše:Nebo v Podfu(c)ku,Timesplinter...mám ho rád,k Hitmanovi moc nesedí,ale vůbec mi nevadí.a/quote]


jo, tam byl tak dobrej (Podfu(c)k).

"Na vašich zbraních je napsáno Atrapa."
"Na té mé je .50 caliber Desert eagle."

nebo tak nějak to tam bylo, ale bylo to dokonalý :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 7. 2007 11:26

Víte,že jsem si nejdříve myslel,že je to Hitman z komixu a ne ze hry...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 16. 7. 2007 11:27

mne by sa tam hodil:
Obrázek
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 7. 2007 12:04

jj, to je ta samá sorta, taky spolu hráli v těch filmech psaných výše, dokonalá parta...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 7. 2007 12:08

Tady snad nikdo ten můj příspěvek nečetl, že se tu všichni diví, že v upoutávce je jinej herec než na obrázcích... :roll:
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 7. 2007 12:33

Ale my sme to pochopili :wink:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 7. 2007 12:38

Eso Rimmer píše:Tady snad nikdo ten můj příspěvek nečetl, že se tu všichni diví, že v upoutávce je jinej herec než na obrázcích... :roll:-/quote]
Navíc,se to tady už jednou rozebíralo,že ta upoutávka je nějaká divná,ale nemůžu tu diskuzi najít.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 7. 2007 13:06

Tak teda nechápu, proč jsi psal tohle:
MajorShitus píše:edit:tak sem se podivl na ten trailer a tam ej uplne jiny herec nez na tech obrazcich :shock:


Edit:
Vsadím se, že ten Hitman bude ***** největšího kalibru, protože američani neumí natočit normální film a vynahrazují to kvantem trapných počítačových efektů.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 7. 2007 13:13

Eso Rimmer píše:Tak teda nechápu, proč jsi psal tohle:
:quote="MajorShitus"]edit:tak sem se podivl na ten trailer a tam ej uplne jiny herec nez na tech obrazcich :shock:


Edit:
Vsadím se, že ten Hitman bude ***** největšího kalibru, protože američani neumí natočit normální film a vynahrazují to kvantem trapných počítačových efektů.a/quote]


to jsem trochu nepochopil přesně smysl a posloupnost příspěvku, to víš, vstával jsem, tak jsem ještě úplně nevnímal :wink:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků